Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

JEST ZROBIŁEM TO !!!
ZROBIŁEM MODA NA WOJNĘ FRAKCJI KTÓRA DZIAŁA W 100% !!!!
http://rapidshare.com/files/150945202/Faction_War.rar.html

Ale jeśli używacie moda Speed time Final musicie wcisnąć klawisz F2 gdyż pod klawiszem F1 czas mija bardzo wolno i dlatego frakcje nie przybywały nam pomagać !
używajcie tego klawisza tylko raz możecie więcej jak zmieniacie level w grze lub wczytacie sejva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po więcej info na temat mojego moda oraz żeby zobaczyć screeny zapraszam na mój gramasajt

SaraterWarrior

Na moim gramasajcie jest link do tematu na który urzęduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam kilka pytań.1 co mam zrobic żeby będąc wolnym stalkerem wygrac a raczej wypędzic bandytów z wysypiska bo sam tego nie zrobię.2 jak lub gdzie mogę zdobyc amunicję do wintara BC. Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crew---> to juz trzeci mod na wojne frakcji od Ciebie:). Gwarantujesz jego dzialanie na 100%? Mam juz ochote dobic powinnosc, ale posilki na Twoim poprzednim modzie sie nie zjawiaja.

Ale i tak wielki szacunek i podziekowania dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:25, Crew 900 napisał:

JEST ZROBIŁEM TO !!!
ZROBIŁEM MODA NA WOJNĘ FRAKCJI KTÓRA DZIAŁA W 100% !!!!
http://rapidshare.com/files/150945202/Faction_War.rar.html

Ale jeśli używacie moda Speed time Final musicie wcisnąć klawisz F2 gdyż pod klawiszem
F1 czas mija bardzo wolno i dlatego frakcje nie przybywały nam pomagać !
używajcie tego klawisza tylko raz możecie więcej jak zmieniacie level w grze lub wczytacie
sejva


DZIAAAŁA!!! Początkowo wyjechało mi z errorem dotyczącym fsgame.ltx, ale później gra chodziła normalnie, a członkowie frakcji w końcu zaczęli rozbiegać się po mapie i przejmować kluczowe punkty. Heh, Wolność wylazła po raz pierwszy z Doliny Mroku i już niemal wyparła Powinność i Bandytów z Wysypiska :D
Wielkie dzięki, Crew900. Powinni cię przyjąć w GSC do pracowania nad patchami, bo bugów znajdujesz tam setki i na dodatek naprawiasz to co nie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:51, SATLKER napisał:

Witam ja mam kilka pytań.1 co mam zrobic żeby będąc wolnym stalkerem wygrac a raczej
wypędzic bandytów z wysypiska bo sam tego nie zrobię.2 jak lub gdzie mogę zdobyc amunicję
do wintara BC. Bardzo proszę o odpowiedź


Hm dołącz się do frakcji wolni stalkerzy w lokacji kordon.Za mostem masz głowną baze stalkeró.Tam pójdź do przywódcy i się przyłącz.Potem będziesz mógł wyeliminować bandytów z wysypiska o ile ich niezrespawnuje :).A co do naboi do wintara Bc,to ja zdobyłem u handlarza we frakcji Powinność.Lokacja Agroprom,ale tobie chodzi o zwykły nabój czy przeciwpancerny?Bo jeśli chcesz przeciwpancerny to lepiej się do nich przyłącz.W tedy handlarz ma dużo więcej do zaoferowania.Ale chyba ammo do wintara można w bazie Wolności też zdobyć.Poczukaj stalkerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:08, Prateorian napisał:

SPOILER
Mam problem z misją w Jantarze "Pomów z Zacharowem" . Gdy szedłem m do obozu naukowców
musiałem zabić tylko kilku rebeliantów walczących z Stalkerami , a do wypełnienia questu
muszę zabić zombie których nigdzie nie ma (z wyjątkiem fabryki obok) . Powinienem dostać
subquest o zabici zombie , ale nic takiego nie mam . Czy to kolejny bug? Czy poprostu
jakieś niedopatrzenie z mojej strony ?
KONIEC SPOJLERA



Może być tak, że jakiegoś zombi postrzeliłeś i leży ranny (podskakuje i jęczy) ja tak miałem i po dobiciu takiego delikwenta zaliczyło mi zadanie, wcześniej też ktoś tutaj na forum napisał, że miał podobny problem jak ty i wystrzelał wszystkich (stalkerów i zombi), którzy byli obok bunkra sacharowa ... jak to nie pomoże to masz buga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:58, bart31 napisał:

Może być tak, że jakiegoś zombi postrzeliłeś i leży ranny (podskakuje i jęczy) ja tak
miałem i po dobiciu takiego delikwenta zaliczyło mi zadanie, wcześniej też ktoś tutaj
na forum napisał, że miał podobny problem jak ty i wystrzelał wszystkich (stalkerów i
zombi), którzy byli obok bunkra sacharowa ... jak to nie pomoże to masz buga


Podobno zombi atakuje z dwóch stron bagna koło bunkra (ma wszystkich wybiłem) i z przeciwnej strony dokładnie nie wiem gdzie . Zambie na mapie mam teraz tylko w fabryce . Skąd atakuje ta druga grupa zombie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:34, Prateorian napisał:

> Może być tak, że jakiegoś zombi postrzeliłeś i leży ranny (podskakuje i jęczy) ja
tak
> miałem i po dobiciu takiego delikwenta zaliczyło mi zadanie, wcześniej też ktoś
tutaj
> na forum napisał, że miał podobny problem jak ty i wystrzelał wszystkich (stalkerów
i
> zombi), którzy byli obok bunkra sacharowa ... jak to nie pomoże to masz buga

Podobno zombi atakuje z dwóch stron bagna koło bunkra (ma wszystkich wybiłem) i z przeciwnej
strony dokładnie nie wiem gdzie . Zambie na mapie mam teraz tylko w fabryce . Skąd
atakuje ta druga grupa zombie?



Jednie atakują od strony bagien, drudzy od fabryki, a trzeci od strony wejścia do bunkra ( na przeciwko masz bramę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol,pościągałem sobie aktualizacje do tej tzw."Gry" i doszło kilka nowych bugów-fajnie :).Teraz kolejnym zaletami tej gry jest to ,że np.Gdy zaczynam grać postacie znikają,pojawiają sie,znikają...(też w filmikach),a gdy klikam nową gre to zamiast jakiegoś początkowego filmiku nie ma nic,tylko główna postać(nie wiem jak sie nazywa,bo zaczełem grac dopierod od "CS")stoi w pokoju z lornetką w ręce której nie da sie wyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe noo mod działa .. i nie działa ..

Mianowicie, Czyste Niebo idealnie biega po mapie i zajmuje punkty, po całej mapie kursują posiłki i ekipy idące zająć nowe tereny.

Ale mimo że mam zajęte całe bagno, nie mogę przejść do kordonu, ponieważ nie otrzymałem questa dotyczącego zajęcia bazy bandytów i zajęcia gospodarstwa przy drodze do kordonu.

Hmmm może zająłem to niepotrzebnie nie patrząc na kolejność. Ale w sumie, jeśli tak jest. To te dwie lokacje nie powinny być zaznaczone do przejęcia. Dopiero w odpowiednim momencie.

20081005175331

20081005175352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować