Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 21:42, Marcin08 napisał:

Mam pytanie. Znajduję różne pendrivy, jakies o kamizelce itp, Co mozna z nimi zrobic?
Bo poki co sprawiaja bezuzytecznych...

Możesz je oddawać rusznikarzom/specom od naprawy sprzętu. Dostaniesz kasę i nowe ulepszenia do ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:58, Marcin08 napisał:

a na bagnach znajde takowego? bo cos nie trafilem jak dotad...


Jest w bazie czystego nieba siedzi w szopie obok ogniska do, której wchodzisz po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:58, Marcin08 napisał:

a na bagnach znajde takowego? bo cos nie trafilem jak dotad...


Na minimapie masz postacie oznaczone niebieskimi kropkami. Pomoga Ci odroznic zwyklych NPC-ow od kluczowych. Duze zielone kropki to goscie ktorzy moga dac zadanie, warto z nimi zagadac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gra nadal mi wywala bez żadnej przyczyny, gram sobie gram i nagle bum i lece do windowsa bez żadnego konketnego powodu.mam zainstalowanego patcha 1.504 ale to nic nie pomaga, gra wcześniej się tak nie zachowywała ale teraz robi to co 5 minut.albo twórcy gry dojdą do tego jak temu zaradzić albo odstawie CS na półkę jako największy bubel tego roku bo jak na razie jest mi wstyd że wydałem 100zł na tak zbugowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:42, Marcin08 napisał:

Mam pytanie. Znajduję różne pendrivy, jakies o kamizelce itp, Co mozna z nimi zrobic?
Bo poki co sprawiaja bezuzytecznych...



Niektóre trzeba oddać przywódcom poszczególnych frakcji - gdy chcesz się do nich dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej .. wiecie moze gdzie mozna dostac granatnik do kalacha ???
Wiem ze maja go ci z powinnosci w magazynach wojskowych ale nie mam zamiaru wszczynac wojny z nimi o granatnik !
GD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 13:15, Anpu37 napisał:

Ej .. wiecie moze gdzie mozna dostac granatnik do kalacha ???
Wiem ze maja go ci z powinnosci w magazynach wojskowych ale nie mam zamiaru wszczynac
wojny z nimi o granatnik !
GD


Możesz kupić w Bazie Powinności.Czasem jest też do kupienia w Bazie Wolnośc. Tylko że strasznie niewygodnie sie go uzywa. Lepiej zainwestować w ten drugi "NATOwski" granatnik ale montujesz go kosztem celności broni, czyli zupełnie sie o nie opłaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pk .. bylem kilka razy w bazie powinnosci ale akurat nie mieli granatniika...sprobuje jeszcze raz !
Jeszcze jedno .. bron GP37 jest dostepna w tej grze czy nie ? w cieniu czarnobyla byla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 13:47, Anpu37 napisał:

pk .. bylem kilka razy w bazie powinnosci ale akurat nie mieli granatniika...sprobuje
jeszcze raz !
Jeszcze jedno .. bron GP37 jest dostepna w tej grze czy nie ? w cieniu czarnobyla byla
....

Jeśli Ci tak bardzo zależyna tym granatniku to wstąp do Powinność.
GP37 jest dostępna ale trudno ją zdobyć tzn bardzo łatwo ale trzeba coś poświęcić :P. (SG5K po pełnym upgradzie na celnośc jest tak samo skuteczna jak GP37ale to moje prywatna zdanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, mógłby mi ktoś dać sava z wersji 1.5.05 i wysłać go na mojego maila? Z góry dziękuję za pomoc, chce aby save mniej więcej był przed zabraniem kompasu dla leśnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 11:42, Crew 900 napisał:

Taki sobie filmik nakręciłem :
http://pl.youtube.com/watch?v=I6_S_JdjEws

A tu kilka uwag :
1) błąd :D
2,4 ) Jak byk widać że miały być podziemia prypeci
3) Tia , niby miał tutaj rzucić granata a nie rzucił i sobie mówi już po problemie :|

A gdzie taki ładny karabin znalazłeś lub kupiłeś ;;:))) zdjęcie nr3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 14:45, Gorn111 napisał:

> pk .. bylem kilka razy w bazie powinnosci ale akurat nie mieli granatniika...sprobuje

> jeszcze raz !
> Jeszcze jedno .. bron GP37 jest dostepna w tej grze czy nie ? w cieniu czarnobyla
byla
> ....
Jeśli Ci tak bardzo zależyna tym granatniku to wstąp do Powinność.
GP37 jest dostępna ale trudno ją zdobyć tzn bardzo łatwo ale trzeba coś poświęcić :P.
(SG5K po pełnym upgradzie na celnośc jest tak samo skuteczna jak GP37ale to moje prywatna
zdanie )

Hej !
To znaczy co poswiecic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować