Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 16:10, Crew 900 napisał:

Sobie ustawiłem , że na początku gry dostaję parę broni , bo tak normalnie takiego karabinu
to chyba się nie znajdzie , a nazywa się g36


Ta chyba, że ktoś będzie miał jego w wyposażeniu mam namyśli członka wolności lub powinności ... ja tak zdobyłem sgi5 po zdobyciu posterunku wolności na wysypisku przez powinność, na polu walki pozostała broń, którą zebrałem i w ten sposób zdobyłem ten karabin, tak samo zrobiłem z rp-74 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 14:46, Gorn7 napisał:

Mam prośbę, mógłby mi ktoś dać sava z wersji 1.5.05 i wysłać go na mojego maila? Z góry
dziękuję za pomoc, chce aby save mniej więcej był przed zabraniem kompasu dla leśnika.

A co? Bug ? Biedaczek, a wystarczy ci save sprzed wejścia w anomalię przestrzenną prowadzącą do Leśnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem i przeglądając forum wstecz nie widziałem by ktoś jeszcze go miał.
Otóż sprawa jest taka że gdy załaduję jakikolwiek save mojego brata to gra po ok 20 sekundach wychodzi do pulpitu natomiast jeśli włączę swój to wszystko działa bez problemu.
Ktoś ma jakieś pomysły?
Dodam że:
Dzieje się tak na obojętnie jakim profilu
On jest w magazynach wojskowych ma nadać wiadomość
Ja jestem dalej niż on
Mamy zainstalowanego patcha 1504
PS. Czy po zainstalowaniu 1505 znów trzeba zaczynać od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:52, Tadziu2 napisał:

Witam mam pewien problem i przeglądając forum wstecz nie widziałem by ktoś jeszcze go
miał.
Otóż sprawa jest taka że gdy załaduję jakikolwiek save mojego brata to gra po ok 20 sekundach
wychodzi do pulpitu natomiast jeśli włączę swój to wszystko działa bez problemu.
Ktoś ma jakieś pomysły?

no taki, że może save jest walnięty, lepiej bedzie wczytać jakiś wcześniejszy i koniecznie zainstaluj wspomniną niżej łatkę, oczywiście nie naprawi ona save''a ale pomoże uniknąć takich numerów w przyszłości.

Dnia 17.10.2008 o 22:52, Tadziu2 napisał:

PS. Czy po zainstalowaniu 1505 znów trzeba zaczynać od początku?

nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:52, Tadziu2 napisał:

Witam mam pewien problem i przeglądając forum wstecz nie widziałem by ktoś jeszcze go
miał.
Otóż sprawa jest taka że gdy załaduję jakikolwiek save mojego brata to gra po ok 20 sekundach
wychodzi do pulpitu natomiast jeśli włączę swój to wszystko działa bez problemu.
Ktoś ma jakieś pomysły?
Dodam że:
Dzieje się tak na obojętnie jakim profilu
On jest w magazynach wojskowych ma nadać wiadomość
Ja jestem dalej niż on
Mamy zainstalowanego patcha 1504
PS. Czy po zainstalowaniu 1505 znów trzeba zaczynać od początku?


Tylko z tym jednym sejwem jest problem? czy ze wszystkimi Twojego brata?
Co do patcha to spokojnie możesz instalować 1.5.05 bo sejwy z 1.5.04 są kompatybilne i nie trzeba zaczynać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że wystarczy, już zacząłem grać od nowa na wersji1.5.05, jednak nie chce mi się za bardzo taki kawałek gry przechodzić jeszcze raz,a na 1.5.01 miałem buga. Więc jeśli mógłbyś wysłać mi na maila sava to thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:57, Hristo86 napisał:


Tylko z tym jednym sejwem jest problem? czy ze wszystkimi Twojego brata?
Co do patcha to spokojnie możesz instalować 1.5.05 bo sejwy z 1.5.04 są kompatybilne
i nie trzeba zaczynać od początku.


Właśnie dziwne jest to ze wyłączał się każdy save zarówno taki gdzie juz w samych magazynach strzela się z wojakami tak jak i autosave gdy wchodzi do magazynów. (innych nie miał)
Ale włączyłem tego autosave-a i wróciłem się do czerwonego lasu a potem znów do magazynów i chyba się "naprawiło"
Tak czy siak dzięki za pomoc wam wszystkim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 09:43, Crew 900 napisał:

A no , tam u najemnika w masce się pytasz czy ma dla ciebie jakieś zadanie . Mówi że
musisz odnaleźć jakiś tam ognisty artefakt

Hej
Pytalem sie kilka razy tego najemnika i za kazdym razem odpowiadal ze nie moge mu pomuc
A tak w ogole to oprocz pomocy w znalezieniu drogi powrotnej to nic nie chca .....
Wiec ktorego mam zapytaci kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:50, Anpu37 napisał:

> A no , tam u najemnika w masce się pytasz czy ma dla ciebie jakieś zadanie . Mówi
że
> musisz odnaleźć jakiś tam ognisty artefakt
Hej
Pytalem sie kilka razy tego najemnika i za kazdym razem odpowiadal ze nie moge mu pomuc
A tak w ogole to oprocz pomocy w znalezieniu drogi powrotnej to nic nie chca .....
Wiec ktorego mam zapytaci kiedy ?

Musisz zapytać tych na skrzyżowaniu. Przynajmniej ja tak miałem. Ale i tak SG5 jest lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:02, Gorn111 napisał:

> > A no , tam u najemnika w masce się pytasz czy ma dla ciebie jakieś zadanie
. Mówi
> że
> > musisz odnaleźć jakiś tam ognisty artefakt
> Hej
> Pytalem sie kilka razy tego najemnika i za kazdym razem odpowiadal ze nie moge mu
pomuc
> A tak w ogole to oprocz pomocy w znalezieniu drogi powrotnej to nic nie chca .....

> Wiec ktorego mam zapytaci kiedy ?
>
Musisz zapytać tych na skrzyżowaniu. Przynajmniej ja tak miałem. Ale i tak SG5 jest lepszy
:P

No moze i sg5 jest lepszy ale dopuki nie wyprobuje tamtego to nie bede mogl nic powiedziec ...
W magazynach wojskowych na skrzyzowaniu sa ci z powinnosci...
Najemnicy siedza w wiosce.....??
Innego skrzyzowania nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:26, Anpu37 napisał:

> > > A no , tam u najemnika w masce się pytasz czy ma dla ciebie jakieś zadanie

> . Mówi
> > że
> > > musisz odnaleźć jakiś tam ognisty artefakt
> > Hej
> > Pytalem sie kilka razy tego najemnika i za kazdym razem odpowiadal ze nie moge
mu
> pomuc
> > A tak w ogole to oprocz pomocy w znalezieniu drogi powrotnej to nic nie chca
.....
>
> > Wiec ktorego mam zapytaci kiedy ?
> >
> Musisz zapytać tych na skrzyżowaniu. Przynajmniej ja tak miałem. Ale i tak SG5 jest
lepszy
> :P
No moze i sg5 jest lepszy ale dopuki nie wyprobuje tamtego to nie bede mogl nic powiedziec
...
W magazynach wojskowych na skrzyzowaniu sa ci z powinnosci...
Najemnicy siedza w wiosce.....??
Innego skrzyzowania nie ma ....

To musisz chodzić i pytać. Mam nadzieje że "dawca zadania" nie zginął. U mnie w Magazynach Wolnośc całkowicie zniszczyła Powinnośc a na tym skrzyżowanie jest posterunek Stalkerów do których zresztą należę
[URL= http://img147.imageshack.us/my.php?image=kwiatew2.jpg]
A to dowód że tam jest do zdobycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem dlaczego nieraz nie ma dla nas zadań !
Trzeba je po kolei wykonywać zaczynając od Bagien od odnalezienia pistoleta Pmm po kamizelkę
Wtedy w Kordonie trza wszystkie itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:33, Crew 900 napisał:

Odkryłem dlaczego nieraz nie ma dla nas zadań !
Trzeba je po kolei wykonywać zaczynając od Bagien od odnalezienia pistoleta Pmm po kamizelkę

Wtedy w Kordonie trza wszystkie itd....

a u mnie wyskakują tak jakoś losowo, robię sobie kilka w M.Dolinie, potem Agro, wracam do Kordonu by opchnąć towar a tu nagle pojawia się nie zadanie po raz setnego odbicia obozu koło tunelu tylko zdobycia wojskowej apteczki specjalnej.

Odnośnie tekstur w CS. Jakoś tego w Cieniu Czarnobyla nie przyuważyłem(jeszcze to sprawdzę) ale w CS na bank tekstura z jednej strony broni jest lustrzanym (tylko przerobionym)odbiciem tekstury z drugiej strony. To wygląda tak, jakby napisy przebijały przez broń, koszmar. Mam nadzieję, że tekstury o których mowa nie są robione na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:09, Crew 900 napisał:

Jakby co to tekstury np. broni itp. przeznaczone do Cień Czarnobyla działają również
w Czystym Niebie


Zgadza się. Ale niektóre bronie dostały nowe tekstury ( to znaczy jest ich na nich więcej i są podzielone na więcej części) więc wczytanie tekstury z cienia czarnobyla, może się skończyć tym że nasza broń będzie miała białe, nie pokryte teksturami miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem sobie właśnie ukończyć wojnę frakcji Powinności z Wolnością.Mam pewną taką misje na wysypisku.''Utrzymaj ścieżkę i czekaj na przybycie posiłków Powinności.''
Oczywiście każdy mnie olał.Czekałem jakąś godzinkę i nic,nikt nie przychodzi.Więc przez to nie mogę ruszyć dalszego wątku z rozwaleniem bazy Wolności. xD.A gram na patchu,1.5.Więc nie wiem.Jeśli to bug,to nie spodziewałem się,że w tym patchu mogą się trafić jeszcze takowe grube bugi O_O.
Wie ktoś jaka może być przyczyna?Wczytywałem trochę wcześniejszego save,ale nic nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować