Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Jak na razie takich dużych modów nie ma , ja na razie ściągam różne modyfikacje i potem sam je modyfikuję , mogę powiedzieć że stworzyłem jak na razie jeden wielki mod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , czy żeby konfortowo pograć sobie w tą grę muszę instalować kilka łatek ? Czy wystaczy , że zainstaluje sobie tego najnowszego patcha i wszystko będzie ok. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 13:12, RavenSoul napisał:

żeby grać komfortowo musiałbyś poczekać jeszcze z 2-3 łatki ;)

Coś ostatni coraz częściej przyprafiają mi się literówki , sorry. Biorąc pod uwagę dotychczasową prędkość z jaką pojawiają się nowe łatki to chyba nie czekałbym zbyt długo. :)

Dnia 08.11.2008 o 13:12, RavenSoul napisał:

teraz wystarczy, że zainstalujesz najnowszą

Ok. dzięki , to mnie uspokoiłeś.

Dnia 08.11.2008 o 13:12, RavenSoul napisał:

Pozdrawiam

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 13:44, Sebat1 napisał:

Coś ostatni coraz częściej przytrafiają mi się literówki , sorry. Biorąc pod uwagę dotychczasową
prędkość z jaką pojawiają się nowe łatki to chyba nie czekałbym zbyt długo. :)


Wybacz, nie podkreśliłem tego słowa by wytknąć Ci literówki ( nawet mi umknęła ;)) lecz by zaznaczyć słowo: Komfort
Tak, by grać komfortowo i na nic się nie denerwować musimy jeszcze poczekać, ale jak to trafnie ująłeś może nie zajmie to zbyt wiele czasu. W każdym bądź razie na tym patchu gra jest w pełni grywalna i możliwa do przejścia jednak do komfortowej rozrywki jeszcze daleko...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lokacji ''Wysypisko" natknąłem się na trupa, który posiadał informacje o schowku "Jajka wielkanocne". Po wczytaniu sejwa i przeszukania ciała nie zdobyłem żadnych informacji. Ktoś to znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 15:39, RavenSoul napisał:

Wybacz, nie podkreśliłem tego słowa by wytknąć Ci literówki ( nawet mi umknęła ;)) lecz
by zaznaczyć słowo: Komfort

No popatrz jak to łatwo teraz o nieporozumienie. xD

Dnia 08.11.2008 o 15:39, RavenSoul napisał:

Tak, by grać komfortowo i na nic się nie denerwować musimy jeszcze poczekać, ale jak
to trafnie ująłeś może nie zajmie to zbyt wiele czasu.

Pewnie właśnie na to liczą zagorzali fani , żeby nie zajeło to twórcą zbyt wiele czasu.

Dnia 08.11.2008 o 15:39, RavenSoul napisał:

W każdym bądź razie na tym patchu gra jest w pełni grywalna i możliwa do przejścia jednak
do komfortowej rozrywki jeszcze daleko...
Pozdrawiam

A jak to było w przypadku Cienia Czarnobyla , w jak długim czasie odpowiednio wysoki poziom komfortu rozgrywki był osiągany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do Czerwonego Lasu i pogadałem z Leśnikiem. W związku z brakiem amunicji postanowiłem się wrócić do Sacharowa i co nieco kupić. Wchodzę do bunkra, a drzwi są zamknięte! Alarmu nie ma, zombie nie atakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:10, Pablo Querte napisał:

Dotarłem do Czerwonego Lasu i pogadałem z Leśnikiem. W związku z brakiem amunicji postanowiłem
się wrócić do Sacharowa i co nieco kupić. Wchodzę do bunkra, a drzwi są zamknięte! Alarmu
nie ma, zombie nie atakują...


Hmm ciekawa sprawa może to błąd, z ciekawości sam spróbuję .. ale jak potrzebujesz aminucji to w kopalni jest handlarz z powinności i on powinien mieć amunicję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:10, Pablo Querte napisał:

Dotarłem do Czerwonego Lasu i pogadałem z Leśnikiem. W związku z brakiem amunicji postanowiłem
się wrócić do Sacharowa i co nieco kupić. Wchodzę do bunkra, a drzwi są zamknięte! Alarmu
nie ma, zombie nie atakują...

Stary znam ten ból…też tak miałem. Mi pomogło ciągłe wczytywanie auto-save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:10, Pablo Querte napisał:

Dotarłem do Czerwonego Lasu i pogadałem z Leśnikiem. W związku z brakiem amunicji postanowiłem
się wrócić do Sacharowa i co nieco kupić. Wchodzę do bunkra, a drzwi są zamknięte! Alarmu
nie ma, zombie nie atakują...


Z tego co wiem to najnowszy patch 1.05.07 poprawia błąd z zamkniętymi drzwiami do bunkra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram już 3 raz i pierwsze 2 razy po wejściu do agropromu nie biegłem za ekipą z powinności ponieważ wolałem sam pozwiedzać, za 3 razem się skusiłem i spotkałem mutanta którego nigdy więcej w grze nie widziałem.Był to niewidzialny, bardzo szybki gremlinopodobny stwór jak zaczęliśmy do niego strzelać to wykonał wielki skok i zniknął gdzieś na drzewie, czy ktoś z was też go spotkał i czy jest on może gdzieś dalej w grze?

zastrzegam że to nie była pijawka po napoju energetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować