Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2008 o 20:40, Crew 900 napisał:

po misji u powinności w podziemiach możesz ze stalkerami zdobyć skład lub niech sami
zdobędą i już tam na stałe zostaną


Po zdobyciu 3 raz składu poszedłem do kordonu po nagrody za zdobyte posterunki (seva, 12000 RU, niedźwiedź i bąbel piechotą nie chodzi) i kiedy byłem w bazie nagle w radiu mówią że zdobyto skład po czym patrzę na mapę i widzę 3 zielone kropki w składzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ja grałem z 6 razy zdobyłem skład przyszli do niego trochę psotali i znów sobie poszli , poszedłem do doliny mroku , po chwili słyszę że zajęli wysypisko i już tam na stałe zostali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, zawsze sobie chciałem kupić STALKER''a, ale często podczas grania w takie gry się zamyślam, nagle wyskakuje mi potwór i przerażenie :) Nie lubię takich akcji, bo wole być na coś przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam proste pytanie.

Czy w polskiej wersji jest zabezpieczenie Tages (R) z limitem aktywacji. Jakoś trudno uzyskac informacje na ten temat. Jeżeli nie to z chęcią kupie. Jak ma to rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:58, Obelix93 napisał:

Oj, zawsze sobie chciałem kupić STALKER''a, ale często podczas grania w takie gry się
zamyślam, nagle wyskakuje mi potwór i przerażenie :) Nie lubię takich akcji, bo wole
być na coś przygotowany.


W stalkerze nie ma wielu takich akcji chociaż bywają (w laboratoriach i nocą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:04, Dargrim napisał:

A ja mam proste pytanie.

Czy w polskiej wersji jest zabezpieczenie Tages (R) z limitem aktywacji. Jakoś trudno
uzyskac informacje na ten temat. Jeżeli nie to z chęcią kupie. Jak ma to rezygnuję.

O ile wiem polskiej wersji go nie ma(ma tak jak ME zmienione zabezpieczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:22, Warrior Within napisał:

> A ja mam proste pytanie.
>
> Czy w polskiej wersji jest zabezpieczenie Tages (R) z limitem aktywacji. Jakoś trudno

> uzyskac informacje na ten temat. Jeżeli nie to z chęcią kupie. Jak ma to rezygnuję.

O ile wiem polskiej wersji go nie ma(ma tak jak ME zmienione zabezpieczenie).


Potwierdzam. W Stalkerze nie trzeba nawet wpisywać CD-Keya. Jest on potrzebny tylko do multi (chyba, tak było w pierwszej części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod poprawiający wojnę frakcji by Crew 900 jest dobrym rozwiązaniem aczkolwiek gra mi troche skacze po zainstalowaniu go, szczególnie gdy pojawiają się wrogowie w polu widzenia. Ważne jest jednak to że osoba całkiem postronna naprawia bezinteresownie błędy korporacji która zgarnia spore pięniążki za swój produkt. Szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, jako że jedynie u technika wolności mogę ulepszyć maxymalnie karabin czy w związku z tym gdy przyłączę się do powinności nigdy już nie będę mógł maxymalnie ulepszyć karabinu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 12:03, Loganus26 napisał:

Mam takie pytanko, jako że jedynie u technika wolności mogę ulepszyć maxymalnie karabin
czy w związku z tym gdy przyłączę się do powinności nigdy już nie będę mógł maxymalnie
ulepszyć karabinu?

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jest jakaś techniczna mozliwość przeniesienia wojny frakcjii na Limańsk i Szpital?
Grałem na Twoim modzie i zauważyłem, że w tych lokacjach tego nie ma. Odbijanie każdej ulicy z rąk Bandytów i Renegatów byłoby wielką frajdą.

I jeszcze pytanko dla ogółu. Testował ktoś ten modzik "simple_cs_freeplay_mod_10"? Można wrócić z Limańska do Czerwonego lasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:04, Irc100 napisał:

> Oj, zawsze sobie chciałem kupić STALKER''a, ale często podczas grania w takie gry
się
> zamyślam, nagle wyskakuje mi potwór i przerażenie :) Nie lubię takich akcji, bo
wole
> być na coś przygotowany.

W stalkerze nie ma wielu takich akcji chociaż bywają (w laboratoriach i nocą)


Mówiąc szczerze, Cień Czarnobyla był straszniejszy od Clear Sky. W Kordonie wcale nie ma tylu mutantów. Na razie doszedłem do lokacji Wysypisko, więc nie byłem jeszcze w podziemiach. Heh... Czuję, ze prawdziwy horrorek to zacznie się w podziemiach Agropromu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 14:19, Crew 900 napisał:

Nie da się przenieść do tych lokacji co napisałeś , tam to już nie ma za bardzo z kim
walczyć o te tereny .


Eee. Tak też myślałem. Myślę, że jest tam z kim powalczyć (no może poza Szpitalem) lecz twórcy po przejściu do Limańska ukrócili walki frakcjii skupiając się na jak najszybszym ukończeniu głównego wątku.
Grając na Twoim modzie mam problemy ze zdobywaniem terenu jesli chodzi o zdobycie przyczółku, zarówno w Dolinie Mroku jak i Agropromie tzn. traktowany jest jako obóz tymczasowy. Tak czy owak gra się napewno lepiej. Przynajmiej walka na Bagnach, Wysypisku i w Kordonie nie ogranicza się do zdobycia czterech pozycji.
Kuleje to natomiast w Mazgazynach. Ilość punktów do przejęcia była zależna od Ciebie? Jeśli tak mógłbyś zwiększyć ich występowanie w tychże Magazynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 14:25, marekl1975 napisał:

ma tylu mutantów. Na razie doszedłem do lokacji Wysypisko, więc nie byłem jeszcze w podziemiach.
Heh... Czuję, ze prawdziwy horrorek to zacznie się w podziemiach Agropromu.


Jeżeli masz namyśli CS to możesz się rozczarować w zasadzie podziemia są proste do przejścia no może trochę zabawy jest przy wychodzeniu bo atakują ciebie takie mutanty "ogniki" jak w podziemiach instytu w Cieniu Czarnobyla gdzie żeby wyjść z nich musiałeś jej (Ogniki) pozabijać, w CS wystarczy, że będziesz biegł szybko do góry i przy odrobinie szczęścia uda ci się uciec bez ich zabijania .... moim zdaniem mogłoby się tam dziać więcej tak jak w Cieniu Czarnobyla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 12:51, zadymek napisał:

> Mam takie pytanko, jako że jedynie u technika wolności mogę ulepszyć maxymalnie
karabin
> czy w związku z tym gdy przyłączę się do powinności nigdy już nie będę mógł maxymalnie

> ulepszyć karabinu?
???


Chodzi mi o to że gdy przyłącze się do powinności nie będę mógł kożystać z usług technika wolności gdyż będzie on moim wrogiem, a z tego co narazie zdążyłem sprawdzić to technik powinności potrafi ulepszyć broń do przedostatniego elementu( 30% celność bodajże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:20, Loganus26 napisał:

> > Mam takie pytanko, jako że jedynie u technika wolności mogę ulepszyć maxymalnie

> karabin
> > czy w związku z tym gdy przyłączę się do powinności nigdy już nie będę mógł
maxymalnie
>
> > ulepszyć karabinu?
> ???

Chodzi mi o to że gdy przyłącze się do powinności nie będę mógł kożystać z usług technika
wolności gdyż będzie on moim wrogiem, a z tego co narazie zdążyłem sprawdzić to technik
powinności potrafi ulepszyć broń do przedostatniego elementu( 30% celność bodajże)


no ba. wlasnie dlatego musisz wybrac. nie mozna miec wszystkiego. zresztą sam szukam moda który pozwala wszystkim technikom na ulepszanie wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dosyć głupi problem... Otóż moim głównym zadaniem jest porozmawianie z dowódcą oddziału w Magazynach Wojskowych. Tylko którędy się tam dostać? (do tej lokacji of corz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować