Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2009 o 11:15, Duddits napisał:

Z tego co pamiętam to w tym miejscu.


Czy jest możliwe, że trzeba zrobić jakieś inne zadanie żeby odblokowało się to z nagrodą w postaci gp37?

Jak ty grałeś? Ja jestem stalkerem i pomagałem wolności w zdobyciu magazynu. Kim ty byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:28, John_McClane napisał:

Czy jest możliwe, że trzeba zrobić jakieś inne zadanie żeby odblokowało się to z nagrodą
w postaci gp37?


Wydaje mi się, że nie. Nie pamiętam dokładnie bo problemy z GP37 miałem podczas pierwszego, drugiego grania bez modów a później z już modami się tym questem nie interesowałem. Dostałeś w ogóle tego questa z artefaktem?

Dnia 19.04.2009 o 11:28, John_McClane napisał:

Jak ty grałeś? Ja jestem stalkerem i pomagałem wolności w zdobyciu magazynu. Kim ty byłeś?


Ja byłem w Wolności pomagając w zajęciu magazynów ale to nie powinno mieć znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:38, Duddits napisał:

Wydaje mi się, że nie. Nie pamiętam dokładnie bo problemy z GP37 miałem podczas pierwszego,
drugiego grania bez modów a później z już modami się tym questem nie interesowałem. Dostałeś
w ogóle tego questa z artefaktem?


Właśnie chodzi o to, że nie. W tym miejscu co zaznaczyłeś wyróżniające się osoby są tylko dwie (to znaczy takie z którymi są inne opcje dialogowe niż "co to za miejsce" lub "co robisz"). Te osoby dają mi questa na zdobycie jednego miejsca... może jak zrobię tego questa to się to odblokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 08:58, Duddits napisał:

Przy okazji każdej emisji miejsce[...]



Hmm... No tak. Jednym z tych było wysypisko. Miałem się schronić tam, co jest ten tunel, zaraz za bazą bandytów.
Wbiłem do środka i mnie zabiło -.-
Kumpel mi mówił, że wystarczy być np. na jakiejś wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 17:39, Camponator napisał:

Hmm... No tak. Jednym z tych było wysypisko. Miałem się schronić tam, co jest ten tunel,
zaraz za bazą bandytów.
Wbiłem do środka i mnie zabiło -.-
Kumpel mi mówił, że wystarczy być np. na jakiejś wieży.


Wieża? Nie mam pojęcia o co chodzi. Jedyne wieże w CS są w Magazynach Wojskowych ale na ich szczycie jest duże promieniowanie oraz w Dolinie Mroku i na Bagnach i na pewno nie chronią przed emisją. Jak mówiłem wcześniej schować się można tam gdzie okazuje PDA. Na Wysypisku jest to Wspomniany przez Ciebie tunel i Pchli Targ. Nie mam pojęcia czemu Cie zabiło. Nie trzeba nawet przecież stać w samym środku tego kółeczka. Może masz jakieś artefakty promieniotwórcze podpięte do pasa i równocześnie nie używasz artefaktów niwelujących ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webalice.it/requena/game/stalkercs/stalkercs_map_zone.htm

Ja nie wiem czy dobrze zrozumiałem pewną rzecz na tej mapce.
mianowicie moment kiedy przyłączamy się do bandziorów.Czy mi się wydaje czy oni na dzień dobry dają 20 kafli.Heh trochę to śmieszne,inne frakcje tak nie robiły,tylko sprzęt dawały.W ogóle płacą najwięcej za wyeliminowanie wrogiej frakcji bo aż 30 kafli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak wynika z tej mapki. Po wykonaniu dla Jogi trzech misji mamy się zastanowić nad przystąpieniem do bandytów i jeśli się zgadzamy to dostajemy 20 tysi. Jakoś sobie takiego prezentu nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 21:26, John_McClane napisał:

Mam pytanie. Czy jak jesteśmy po stronie bandytów to też atakujemy most w czerwonym lesie
czy go nam spuszczają?


To nie ma znaczenia ponieważ przy moście Czyste Niebo odpiera atak Renegatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 22:04, Ajinur napisał:

To nie ma znaczenia ponieważ przy moście Czyste Niebo odpiera atak Renegatów.


A renegaci nie trzymają przypadkiem z bandytami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2009 o 22:55, Duddits napisał:

A renegaci nie trzymają przypadkiem z bandytami?


Hmm, jako tako nie, są to teorytycznie dwie różne frakcje ... co z tego, że wyglądają tak samo? :P I tak i to, i to to lamusy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 22:58, Outlander-pro napisał:

Hmm, jako tako nie, są to teorytycznie dwie różne frakcje ... co z tego, że wyglądają
tak samo? :P I tak i to, i to to lamusy xD


Hehe. Skoro bandyci i renegacie to lamusy, to Powinność to harcerze, Wolność to hipisi, Monolit to ćpuny a Czyste Niebo to cioty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 22:55, Duddits napisał:

> To nie ma znaczenia ponieważ przy moście Czyste Niebo odpiera atak Renegatów.

A renegaci nie trzymają przypadkiem z bandytami?


Nie,zauważ,że nie spotykają się w żadnej lokacji.Po drugie to dwie różne frakcje.Renegaci walczą przeważnie z Czystym Niebem,a bandziory są wrogo nastawione do każdego.Z resztą mają gdzie indziej rozmieszczone swoje posterunki.Renegaci to taka wolna frakcja bez bazy i bez określonych celów,tak jak najemnicy.A bandziory mają bazę,głównego wroga Stalkerów i są między młotem a kowadłem(mowa tu o Powinności i Wolności)
Jedynie wyposażenie mają podobne i ubiór :p
Bandyci to wcale nie są takie lamusy,jakoś potrafią w pień wyciąć wschodni posterunek Powinności na Wysypisku.
Mają również dużą liczbę oddziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 23:25, Ajinur napisał:

Nie,zauważ,że nie spotykają się w żadnej lokacji.Po drugie to dwie różne frakcje.Renegaci
walczą przeważnie z Czystym Niebem,a bandziory są wrogo nastawione do każdego.Z resztą

No co ty? Wrogo nastawieni? Przecież oni są jak inna frakcja, są neutralni na starcie, jak inaczej miałbyś do nich przystąpić? Inna sprawa,ze bardzo łatwo ich urazić:)

Dnia 21.04.2009 o 23:25, Ajinur napisał:

mają gdzie indziej rozmieszczone swoje posterunki.Renegaci to taka wolna frakcja bez
bazy i bez określonych celów,tak jak najemnicy.A bandziory mają bazę,głównego wroga Stalkerów

Generalnie są wrogami wszystkich, z tym, że szczególni nie lubią stalkerów.

Dnia 21.04.2009 o 23:25, Ajinur napisał:

i są między młotem a kowadłem(mowa tu o Powinności i Wolności)
Jedynie wyposażenie mają podobne i ubiór :p
Bandyci to wcale nie są takie lamusy,jakoś potrafią w pień wyciąć wschodni posterunek
Powinności na Wysypisku.

Bez jaj, ciągle wychodzące z pobliskiej bazy grupy cieniasów? Tak to nawet renegaci dali by radę (gdyby mieli bazę i jakis posterunek w okolicy.

Dnia 21.04.2009 o 23:25, Ajinur napisał:

Mają również dużą liczbę oddziałów.

Jak to pełnoprawna frakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 23:32, zadymek napisał:

>

Ta urazić,heh idziesz sobie spokojnie,a bandzior nagle dawaj kasę albo życie.Nie no skąd,że znowu oni są milutcy dla każdego...Z resztą sama nazwa mówi,że bandzior nie toleruje nikogo prócz drugiego bandziora.
Nie doceniasz siły tej frakcji,może nie mają takiego wyposażenia jak Powinność czy Wolność,ale dobrze sobie radzą.Z resztą nie ich wina,że zajęli taki wielki hangar i ciągle wycinają ziomków Kryłowa,każda frakcja by słała posiłki,to logiczne chyba.Z resztą bandyci grają nie fair i taka ich logika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ej, bazą renegatów jest plac maszynowy na bagnach. Zajmując poszczególne posterunki na bagnach dostajemy komunikat, że możemy już ruszać na bazę renegatów. Renegaci to na pewno najsłabsza i najsłabiej zaopatrzona frakcja w Zonie. Co do bandytów to stawiał bym ich wyżej od Czystego Nieba. Walczyłem bandytami z nimi na bagnach i z doświadczenia wiem, że są cienkie bolki. Czyste Niebo są słabo zaopatrzeni a te działko Gaussa mogli by dać na początki a nie na końcu :) Jedynką ich zaletą jest dobra lokacja bazy do której nie da się trafić bez przewodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 00:21, Duddits napisał:

/.../

Ej, bazą renegatów jest plac maszynowy na bagnach. Zajmując poszczególne posterunki na
bagnach dostajemy komunikat, że możemy już ruszać na bazę renegatów. Renegaci to na pewno
najsłabsza i najsłabiej zaopatrzona frakcja w Zonie.


No można ten plac nazwać ich bazą,ale jak już wspomniałeś w porównaniu z innymi frakcjami bardzo słabo się prezentuję.Renegaci to taka zbieranina opryszków Zony i tworzą małe grupki.Bandziory to już porządna frakcja,zaopatrzenie,schronienie stawiają ich wyżej od Renegatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować