Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

G36? Hah, jeszcze ani razu się z Gietką nie spotkałem :P
Tak przy okazji, czy tylko ja mam problemy z wojną frakcji? Najpierw jak byłem ze stalkerami w "ekipie" to nie dało rady zdobyć gównej bazy bandytów na Wysypisku. Ja ich wybijałem, komunikat że zdobyta baza, lazłem gdzie indziej i nagle pojawiali się bandyci w ich gównej bazie.
Teraz przyłączyłem się do Wolności, pozdobywałem obozy jakie mi kazali, ale żaden tam dupy nie chce ruszyć i ciągle mam "broń obozu na blablabla do przybycia posiłków". A posiłki nie przychodzą i nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z bandytami nie mialem problemu,kilka razy wrocili do bazy az w koncu byl spokoj,na calej mapie,mysle ze trzeba wybic wszystkich na mapie w miare szybko. a co do frakcji to nie wiem,zawsze bylem stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz znowu odpalam CS''a i zastanawia mnie jedna ważna dla mnie kwestia.Już troszkę się pozapominało,dlatego pytam się czy można się dołączyć do frakcji bandziorów? Słyszałem,że chyba można i co najlepsze wynagrodzenia są sowite.Ale czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można , ich baza jest na wysypisku.
A wynagrodzenia takie same jak u innych frakcji.
Wiesz Producentom gry nie za bardzo się chciało robić innych , po prostu kopiuj i wklej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 16:32, Ajinur napisał:

Ja teraz znowu odpalam CS''a i zastanawia mnie jedna ważna dla mnie kwestia.Już troszkę
się pozapominało,dlatego pytam się czy można się dołączyć do frakcji bandziorów? Słyszałem,że
chyba można i co najlepsze wynagrodzenia są sowite.Ale czy to prawda ?

Owszem można. Tutaj masz filmik z ich bazy jako dowód: http://www.youtube.com/watch?v=SD26KXq7DV4
PS: Muza z radia wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i to nie byle jaki. Dotarłem wreszcie do Agropromu. Od razu po wejściu na mapkę powinna być rozmowa z dowódca posterunku, który nam powie abyśmy spotkali się z dowódcą Powinnośc. Problem polega na tym, że ten dowódca posterunku chyba jest kaput. Mam żółty znacznik na questa na mapce ale nikt do mnie nie chce zagaić a jak wiadomo bez tej rozmowy drzwi do kwatery dowódcy są zamknięte. Miał ktoś podobny problem? Jest na to jakiś fix czy cóś?
Jeszcze jedno. Znalazłem w końcu dobry modzik ze śpiworkiem. Prosty i można spać do 12h.

20090930202500

20090930202506

20090930202512

20090930202518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 16:32, Ajinur napisał:

...

Możesz o ile nie dołączysz w Kordonie do frakcji Stalkerów lub nie napytasz sobie biedy na posterunku odbiorczym na Wysypisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się dojść co jest winne ale znalazłem rozwiązanie. Wybiłem cały ten posterunek i tyle. Odrazu znacznik pojawił się na siedzibie Powinności a zadanie porozmawiania z dowódcą posterunku zostało anulowane.Całe szczęście, że reszta Powinności utrzymała swoje neutralne do mnie nastawienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bandytow to wstapilem do nich -na probe- ale jak mialem zadania zabijania stalkerkow to..sumienia nie mialem,poderznalem gardlo dowodcy bandytow-zostawilem go na koniec-i wrocilem do stalkerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:26, Morte napisał:

Jesli chodzi o bandytow to wstapilem do nich -na probe- ale jak mialem zadania zabijania
stalkerkow to..sumienia nie mialem,poderznalem gardlo dowodcy bandytow-zostawilem go
na koniec-i wrocilem do stalkerkow.

Taka akcja sabotażowa :D Ja JOGE zabiłem przypadkiem kiedy przechadzał się po wysypisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak hehe,ale jesli juz bym zagral nastepnym razem w cs. -w co watpie- ale jesli juz,to wstapie do bandytow by poeksperymentowac,co tam ciekawego sie dzieje,jak zadania glowne sie wypelnia, jesli z bandytami trzymam itp,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:20, AcHiLLeS12 napisał:

Morte... ciekawe... Bandytów wszyscy nie lubią. Pewnie takie przechodzenie gry wygląda
jak Taktyczny Serious Sam.

:D pewnie tak:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:11, Morte napisał:

> Morte... ciekawe... Bandytów wszyscy nie lubią. Pewnie takie przechodzenie gry wygląda

> jak Taktyczny Serious Sam.
:D pewnie tak:D hahaha


Przyznam się bez bicia, że ja byłem u bandytów i.. z Wolnością nie mają wojny :-P Jedyny problem sprawia powinność bo Bandyci mają słabe wyposarzenie.. :/ A neutralni nie robią problemów. Zawsze jak jesteśmy z Bandytami to musimy latać po lewej stronie (jak idzie się do powinności)i samemu bronić posterunków. :-/ Bo wszyscy strażnicy od bandytów padają jak muszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki głupi bug. Po prostu kaszana. Idę sobie do wejścia wojskowych w Kordonie, które zostało już zajęte przez stalkerów i oczywiście muszę kitrać za drzewami bo dostaję serię za serią z PKM''a. Chamski skrypt bo przy karabinie nikogo nie było. Porażka, he he.

20091006170505

20091006170515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 17:05, Duddits napisał:

Jaki głupi bug. Po prostu kaszana. Idę sobie do wejścia wojskowych w Kordonie, które
zostało już zajęte przez stalkerów i oczywiście muszę kitrać za drzewami bo dostaję serię
za serią z PKM''a. Chamski skrypt bo przy karabinie nikogo nie było. Porażka, he he.


Pierwszy raz z czymś takim się spotykam jak grałem w CS poszedłem i rozwaliłem całą bazę z nadzieją, że będzie dużooo naboi kamizelek itp. i do mnie ten PKM nie strzelał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takiego buga, że wszyscy wojskowi zniknęli... znaczy wszycy zniknęli, w tym wojskowi. Pozwiedzałem sobie placówkę i nic ciekawego nie znalazłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować