Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 17:56, Adamak napisał:

Nie miałem przyjemności zagrać

O nie !!! Heretyk !!!

Dnia 12.12.2009 o 17:56, Adamak napisał:

Co do podziemi
to nie wiem - ja jakoś tak się przestraszyłem i tego psionicznego mutanta

A mnie właśnie ten kontroler zawiódł. Wystarczy szybko podbiec do niego. Na krótkim dystansie łatwo go zabić. Może się wcześniej źle wyraziłem co do tej miejscówki. Fajna jest ale zdecydowanie z mało czasu w niej spędzamy w porównanie z podziemiami SoC. Już nie wspominając o zalaniu tych podziemi bo niby były pełne mutków a jak schodzimy to mam kilka snorków, kontrolera i szczurki.

Dnia 12.12.2009 o 17:56, Adamak napisał:

Przy okazji jak już piszę...

Nie pamiętam dokładnie ale musisz zagaić do jednego z nich i dowiesz się gdzie szukać przejścia do Leśnika.

Spoiler

Żeby dostać się do tego leśnego dziada musisz wskoczyć do amonali przestrzennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 18:05, Duddits napisał:

> Nie miałem przyjemności zagrać
O nie !!! Heretyk !!!

Była promocja i kupiłem Czyste Niebo z pełną świadomością, że jest zabugowana, ale jakoś przygodę ze Stalkerami chciałem zacząć. Dwa razy miałem błędy nie pozwalające na dalszą grę, ale teraz, za trzecim razem jak na razie jest dobrze (żeby nie zapeszyć) .

Dnia 12.12.2009 o 18:05, Duddits napisał:

A mnie właśnie ten kontroler zawiódł. Wystarczy szybko podbiec do niego. Na krótkim dystansie
łatwo go zabić. Może się wcześniej źle wyraziłem co do tej miejscówki. Fajna jest ale
zdecydowanie z mało czasu w niej spędzamy w porównanie z podziemiami SoC. Już nie wspominając
o zalaniu tych podziemi bo niby były pełne mutków a jak schodzimy to mam kilka snorków,
kontrolera i szczurki.

No w sumie mnie kontroler przeraził i pierwsze spotkanie z hordą snorków, ale - tak jak mówisz- tak źle nie było znowu. Snorki pojedyncze, szczurki nic nie robiły i luz. ;]

Dnia 12.12.2009 o 18:05, Duddits napisał:

> Przy okazji jak już piszę...
Nie pamiętam dokładnie ale musisz zagaić do jednego z nich i dowiesz się gdzie szukać
przejścia do Leśnika.

Spoiler

Żeby dostać się do tego leśnego dziada musisz wskoczyć do amonali
przestrzennej.


O ile znowu mnie nie wywali.... do Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś czemu z tą grą są zawsze jakieś problemy ?? strasznie mnie to denerwuje bo bardzo lubię tą grę ale przez takie problemy nie można normalnie pograć.. aktualnie mam taki problem że jak chce zagrać to mi wyskakuje że mam włożyć płytę, a oczywiście płyta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:02, Mroczny_Joga napisał:

mam taki problem że jak chce zagrać to mi wyskakuje że mam włożyć płytę, a oczywiście
płyta jest.

Taki już urok Stalkera. Musisz próbować aż do skutku. U mnie jeśli występuje ten problem to gra zaskakuje za drugim, trzecim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2009 o 12:32, Duddits napisał:

Taki już urok Stalkera. Musisz próbować aż do skutku. U mnie jeśli występuje ten problem
to gra zaskakuje za drugim, trzecim razem.


Hahaha to mnie pocieszyleś :D teraz mi powiedzcie z jakiej racji mam płacić 100zł za grę a poźniej nawet nie wiem czy w nią zagram i dziwić się że piractwo się szerzy... a czy też macie tak że chcecie zagrać w multi to pisze wam że jest zły cd-key ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:42, Bartex69 napisał:

/.../
Nie...Ale imo multi jest do kitu,siedzieć 24/7 żeby być "mega uber pr000",tylko dlatego,że
statystyki się nie zapisują :/ Wolę sigiel.

Kolejny statsiarz:/
Mnie w multi odstręczył brak stabilności i duże lagi, ale żeby narzekać na brak statystyk? 99% FPSów nie ma w multi takich bajerów, po co to komu? Czy C-S Source albo Unreal Tournament na tym ucierpiały?

BTW Piszesz, że tylko brak statsów ci nie pasuje, znaczy, że już da się normalnie grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle modów powstaje do serii Stalker, ale nikt nie pomyślał nad poprawieniem wojny frakcji w grze, a jestem pewien , że mogliby modderzy to poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam pytanie czy wie może ktoś z was gdzie znajdę lub od kogo od kupię info o ostatnim pendrivie dla mechanika powinnośc - biegam po agro 3 dzień dosłownie i nikt nie ma dla mnie na ten temat infornacjii. Drugie pytanie dotyczy tego, że wcześniej jak grałem w CS ( na patchu 1.8 chyba) to miałem opcje ataku - zdobycia bazy bandytów - choć tutaj nie jestem pewien czy wcześniej nie przystąpiłem do stalkerów i ta opcja się uaktywniła. Trzecie pytanie dotyczy broni i pancerzy w zasadzie mogę już iść do jantaru - mam porozmawiać z sacharowem, mam też sevę na maksa ulepszoną i w zasadzie nie mogę kupić nic lepszego mam namyśli egzo zresztą ogólnie jest biedny wybór tych kombinezonów ( beryl, wschód słońca, powiew wolność, stalkerów i jakieś tam bandytów, co do broni - nie mogę kupić nic lepszego oprócz il-a, trs - a i kałacha. - gram na weteranie - czy wy też mieliście na tym poziomie takie chocki klocki - wcześniej jak grałem - parę miesięcy temu i na stopniu niżej to miałem większy wybór broni nwet jeżeli nie można było kupić to wystrczyło pójść po bitwie pomiędzy wolnością i powinnościś i już można było znaleźć lepszą broń niż ta wymieniona powyżej ( w agropormie jak zgnie stalker to mogę po nim znaleźć vinatara ) - chyba, że tak jest ze względu na poziom trudności ??? proszę o info i sorki za rozpisanie się ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 00:55, bart31 napisał:

Witam!!! Mam pytanie czy wie może ktoś z was gdzie znajdę lub od kogo od kupię info o
ostatnim pendrivie dla mechanika powinnośc - biegam po agro 3 dzień dosłownie i nikt
nie ma dla mnie na ten temat infornacjii. Drugie pytanie dotyczy tego, że wcześniej jak

Taa, mityczny ostatni pendrive, krążą plotki o modzie naprawiajacym toto, ale na wersji nomen omen czystej jeszcze nikomu nie udało się go odnaleźć.

Dnia 15.12.2009 o 00:55, bart31 napisał:

nic lepszego oprócz il-a, trs - a i kałacha. - gram na weteranie - czy wy też mieliście
na tym poziomie takie chocki klocki - wcześniej jak grałem - parę miesięcy temu i na

Ja zdobyłem ciężki kombinezon Czystego Nieba i był on równie dobry co ulepszona SEVA( pomijając 2 sloty mniej na artefakty). Jeśli idzie o full wypas to nie ma tu takiego cuda, jest albo wyapasiony kiombinezon ale bez pojemników na artefakty, albo słabszy z kompletem miejsc ew exo, który ma wszystkie możliwe bajery(i kilka unikalnych) ale za to uniemozliwia bieg, trzeba wybierać.

Dnia 15.12.2009 o 00:55, bart31 napisał:

stopniu niżej to miałem większy wybór broni nwet jeżeli nie można było kupić to wystrczyło
pójść po bitwie pomiędzy wolnością i powinnościś i już można było znaleźć lepszą broń
niż ta wymieniona powyżej ( w agropormie jak zgnie stalker to mogę po nim znaleźć vinatara

Ja grałem na Wetku i miałem to samo co na Stalkerze, wiec jesli odczuwasz zubożenie oferty to mozliwe, że jednak są jakieś "hocki klocki".

BTW Wintarem się zachwycasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!!! Nie vintarem nie choć jest dobry na dalekie odległości. A jeszcze jedno niby poziom trudności jest na weteranie wyższy niż na stalkerze ale powiem szczerze, że jak na razie to mam mniejsze problemy niż wcześniej - mam namyśli walkę itp wrogowie nie są taki silni no i nie ma ich za dużo. Nie wiem jak później mam namyśli czerwony las, magazyny wojskowe i limańsk, ale zobaczymy jak to się potoczy. Nie napisałem wcześniej chyba, że gram na wersji 1.5.10 ... hmm szkoda, że nie mogę znaleźć tego ulepszenia i nie ma widoków na powodzenie tego ... co do ulepszenia nie mogę też znaleźć ostatniego dla mechanika stalkerów - choć nie wiem czy nie ma jego w bazie wojskowej po jej zajęciu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 21:43, Adamak napisał:

gdzie jest folder z savami? :/


W7 C:\Users\Public\Documents\
XP C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 22:48, Duddits napisał:

> gdzie jest folder z savami? :/

W7 C:\Users\Public\Documents\
XP C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\

mam Vistę... ale poradziłem sobie! :) Dzięki bardzo i pozdtawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,dzisiaj pierwszy raz gralem w stalkera i dzialo sie takie cos:nie oberwalem od nikogo a zycie caly czas mi odchodzilo,uzywalem apteczek,bandazy itd. ale to tylko odwlekalo moja smierc w czasie.Czym to odchodzienie zdrowia jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 22:21, Iverson7 napisał:

dzieki,widocznie te leki przeoczylem ;P.

Możesz też użyć C2H5OH :P też pomaga byle nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować