Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2010 o 09:42, JayC napisał:

Hmmm, może to nie bug ani żaden błąd, ale po prostu cię napromieniowało? xD Nie wiem,
spróbuj, jeśli na pewno nie to to sam nie wiem, bo ja nigdy takiego błędu nie miałem.


No wlasnie to nie to... A widzialem na anglojezeycznych forach, ze niektorzy tez maja tego buga... Przez to nie moge grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:46, kuba9876543210 napisał:

> Hmmm, może to nie bug ani żaden błąd, ale po prostu cię napromieniowało? xD Nie
wiem,
> spróbuj, jeśli na pewno nie to to sam nie wiem, bo ja nigdy takiego błędu nie miałem.


No wlasnie to nie to... A widzialem na anglojezeycznych forach, ze niektorzy tez maja
tego buga... Przez to nie moge grac :P

Wez leki przeciw napromieniowaniu powinno pomóc i moze osoba jest głodna bo jak miałem cos takiego zjadłem lub wziołem bandaze , jakies rany . Popróbuj wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:51, kuba9876543210 napisał:

Zzeram caly inwentarz, leki, apteczki, jedzenie, a hp dalej ubywa.

Cóż, spojrzenie na HUD powinno wystarczyć do określenia co ci jest: jak nie promieniowanie to może być krwawienie. Wystarczyło nie zabandażować rany i po pewnym czasie proces rusza z kopyta aż miło; ale skoro używasz apteczek to było by dziwne gdyby to było to. Oczywiście wiesz, że niektóre artefakty mogą cię napromieniować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem identyczny problem w Shadow of Chernobyl. Na 99 % to jeden z wielu bugów gry - pozostaje ci wczytanie poprzedniego save''a albo granie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:51, kuba9876543210 napisał:

Zzeram caly inwentarz, leki, apteczki, jedzenie, a hp dalej ubywa.


Wczytaj poprzedni zapis bo mozliwe ze jesli bierzesz wszystko to jakis bląd w grze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 13:39, zadymek napisał:

Oczywiście wiesz, że niektóre artefakty mogą cię napromieniować?


Wiem, ale niestety to nie to.

@Tyler_D

Dnia 28.08.2010 o 13:39, zadymek napisał:

Na 99 % to jeden z wielu bugów gry - pozostaje ci wczytanie poprzedniego save''a albo granie od nowa.


Wlasnie problem w tym, ze czasem mi to pomaga, a czasem dalej ubywa zdrowia ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kto jest autorem soundtracka z tej gry? Konkretnie chodzi mi o tę płytkę z OSTem która była dołączana do premierowej wersji gry. Coś mi się wydaje że OST nie ma jako takiego konkretnego autora tylko jest tworem "całej ekipy" ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 17:58, Tyler_D napisał:

Wie ktoś może kto jest autorem soundtracka z tej gry? Konkretnie chodzi mi o tę płytkę
z OSTem która była dołączana do premierowej wersji gry. Coś mi się wydaje że OST nie
ma jako takiego konkretnego autora tylko jest tworem "całej ekipy" ale wolę się upewnić.

Alexey Omeichuk i Mooze są autorami większości kompozycji, a ponieważ nie zauważyłem tu jakichś komercyjnych nagrań (takich jak w SoC) zakładam, że odpowiadają za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik z grą. Gra uważa że muszę użyć konta administratora żeby uruchomić ją pierwszy raz. Mimo to że próbuje ją odpalić z obydwu takich kont gra nie reaguje. Macie jakiś sposób na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w wersji 1.5.10 (najnowszy patch). Mam problem ze znalezieniem 2 pendrive''ów do ulepszeń. Questy ich dotyczące, dostałem od technika Stalkerów w Agropromie (Ajdar). Na stronie: http://forum.clearsky.pl/viewtopic.php?f=50&t=1059

Znalazłem pewne naprowadzenie co do tych questów:

1. Black Kite - Pendrive z danymi na temat hamulca wylotowego do pistoletu - informacja o skrytce do kupienia od kogokolwiek sprzedającego informacje na Wysypisku, czarny plecak we wraku.

2. Black Kite - Pendrive z danymi na temat modyfikacji lufy pistoletu - informacja o skrytce do kupienia od kogokolwiek sprzedającego informacje na Wysypisku, odcięta rura.

Tylko że przeszedłem całe Wysypisko, pytając wszystkich i za cholerę nie nikt nie sprzedaje tych informacji o skrytkach. Moja sytuacja na Wysypisku wygląda tak, że w hangarze są Stalkerzy, bo Bandytów wytłukłem w pień. Na obrzeżach jest też Wolność i Powinność (z dala od siebie), a na Pchlim Targu Stalkerzy jedynie w nocy dają questy (przejmij to, utrzymaj tamto) Robie te questy, odbieram nagrody, ale nikt nie sprzedaje info o tych 2 pendrive''ach.

Czy ktoś z Was wie gdzie znaleźć te pendrive''y? Tzn. chcę po prostu podejść do czarnego plecaka we wraku, oraz do odciętej rury. Tylko gdzie dokładnie są te miejsca?? Który wrak, która rura? Może ktoś z Was wskaże mi te miesca na mapie? Czy te miejsca w ogóle są na Wysypisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(ciach)

Nawet jeśli znajdziesz samodzielnie schowek, a nie kupiłeś informacji o nim, to (z tego co pamiętam) będzie on pusty.
Informacje o tych dwóch schowkach sprzedaje:

Spoiler

technik Bandytów (Limpid) i jeden ze stalkerów na Pchlim targu (Garin). Skoro zabiłeś bandytów to tylko Garin Ci może pomóc. Niestety ma przykry zwyczaj ginąć dość szybko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 12:46, MarcusBrutus napisał:

Informacje o tych dwóch schowkach sprzedaje:

Spoiler

technik Bandytów (Limpid) i jeden ze
stalkerów na Pchlim targu (Garin). Skoro zabiłeś bandytów to tylko Garin Ci może pomóc.
Niestety ma przykry zwyczaj ginąć dość szybko ...



Dzięki, ale...
Piszesz, że Garin ma przykry zwyczaj szybko ginąć, tzn. mogę go spotkać więcej niż raz? Nigdy go nie spotkałem, ani na Wysypisku ani nigdzie...
Dołączyłem do Wolności i jestem przed rozmową z Sacharowem, ta gra zaczyna mi działać lekko na nerwy. Jest świetna, ale co ciężkiej cholery, dlaczego przy wykonywaniu zadań pobocznych zadania które mam widoczne na liście, nie dadzą się wykonać, bo nie mogę znaleźć jakiegoś gnoja przeszukując kilka map??? Na pchlim Targu nie widzę żadnego Garina, żaden Stalker nie ma takiej ksywy, nawet ich trupy sprawdzałem. Może jest jeszcze jakiś pomysł.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 17:58, Tyler_D napisał:

Wie ktoś może kto jest autorem soundtracka z tej gry? Konkretnie chodzi mi o tę płytkę
z OSTem która była dołączana do premierowej wersji gry.


To do edycji premierowej Czystego Nieba była dołączona płyta z soundtrackiem? Widziałem kilka zdjęć premierówek na allegro, ale na żadnym z nich nie było widać dodatkowej płyty audio. Z tego co pamiętam to poza instrukcją w pudełku była jeszcze jakaś mapa i kilka naklejek. W EK też jakoś płyty audio nie widzę: http://www.gram.pl/upl/news/20080725100952.jpg
Chyba że masz na myśli Cień Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:02, dave03 napisał:

To do edycji premierowej Czystego Nieba była dołączona płyta z soundtrackiem?

Takie coś dostałem z używaną premierówką jakiś czas temu na Allegro jak na tę grę był deficyt - zwłaszcza jeżeli chodzi o wersję premierową właśnie. Mapkę nie wiem czy mam i czy w ogóle była w tej wersji ale raczej nie. Przynajmniej sobie nie przypominam.

Dnia 02.12.2010 o 17:02, dave03 napisał:

Chyba że masz na myśli Cień Czarnobyla.

Ależ skąd. Poza tym łap foto a gdzieś w wiadomym temacie nawet pokazywałem ów chlebak z EK który też dorwałem.

20101202171548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, premierówka to nie jest na bank, bo ta nie była w digipacku tylko w zwykłym plastikowym pudełku. To raczej będzie jakaś edycja specjalna bądź promocyjna. W każdym bądź razie w sklepach tego tak normalnie nie sprzedawali. A normalna edycja premierowa wyglądała tak (zdjęcie znalazłem na jednej z aukcji na allegro) ...

20101202173157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(ciach)

"szybko ginąć" czyli właśnie znikać bez śladu lub zostawać zabitym w pierwszych minutach pobytu gracza na Wysypisku
Oprócz odegrania się nie ma chyba na to lekarstwa, może z wyjątkiem modów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 17:58, Tyler_D napisał:

Wie ktoś może kto jest autorem soundtracka z tej gry? Konkretnie chodzi mi o tę płytkę
z OSTem która była dołączana do premierowej wersji gry.


Ja mam edycję premierową Czystego Nieba, kupioną jako nowa ze sklepu i zapewniam, że nie ma w niej dołączonej żadnej drugiej płyty z soundtrackiem. Wszystko wygląda (prawie) identycznie jak na zdjęciu podanym wyżej przez dave03. Jedyna różnica to, że powinny tam być 4 zamiast 2 naklejek, imitujących naszywki.

BTW, może Ty znasz odpowiedź ma moje pytanie z poprzedniego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 06:20, MarcusBrutus napisał:

(ciach)
"szybko ginąć" czyli właśnie znikać bez śladu lub zostawać zabitym w pierwszych minutach
pobytu gracza na Wysypisku
Oprócz odegrania się nie ma chyba na to lekarstwa, może z wyjątkiem modów


Co masz na myśli, pisząc "odegrania się"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować