Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bliżej pirackich gier na Xboksa 360?

46 postów w tym temacie

Domek

Grupa holenderskich crackerów znalazła sposób na zdekodowanie zawartości dysków DVD z grami na Xboksa 360. Jest więc możliwe ich kopiowanie i dogłębne badanie zapisanych nań danych. Wprawdzie ciągle tak utworzonych kopii nie da się uruchamiać na konsoli, ale czy oznacza to, że dni antypirackich zabezpieczeń nowej konsoli Microsoftu są już policzone?

Przeczytaj cały tekst "Bliżej pirackich gier na Xboksa 360?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już po nich ale ja X a nigdy nie kupie bo gry to kit i żadnej po polsku nie ma ps2 +pc=fajne gry polskie wersje na ps2 też lecz rzadko no i gry ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 18:13, mati162c napisał:

już po nich ale ja X a nigdy nie kupie bo gry to kit i żadnej po polsku nie ma ps2 +pc=fajne
gry polskie wersje na ps2 też lecz rzadko no i gry ciekawsze


Taa polskie wersje? Ciekawe jakiej jakosci ;)
Ja tam wole wersje po angielsku i francusku, bo nawet jesli calkiem dobrze zna sie jezyk (albo i nie ;), to można sie dużo nauczyć. :)
A ja życze MS, żeby nie skrackowali iksa, to bylaby chyba pierwsza rzecz, ktorej by Microsoftowi nie skrackowali :D (ach te marzenia, święta itd :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 18:13, mati162c napisał:

już po nich ale ja X a nigdy nie kupie bo gry to kit i żadnej po polsku nie ma ps2 +pc=fajne
gry polskie wersje na ps2 też lecz rzadko no i gry ciekawsze


Bardzo żadko kupuję gry spolszczone... I bardzo żałuję, że żadko jest możliwość wybrania w polskich sklepach, czy się woli wersję PL czy ENG...
Uważam, że spolszczone gry (nie ważne jak) tracą swój klimat.
Np. nigy nie zrozumiem jak można chcieć spolszczać gry wojenne.
Mój j.Ang nie jest rewelacyjny... A prawie wszystko co z niego umiem to umiem z gier. Dzięki grom teraz mogę spokojnie się dogadywać w j.Ang... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patologia szerzy się wszędzie. No cóż zawsze tak było że jak coś zabezpieczą to znajdą się ludzie co odbezpieczą :) I czy tu chodzi o ucieczke z Alcatraz, czy włamanie do bazy danych CIA czy Microsoftu. Wszystko jest na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wszystko można złamać wcześniej (PS2, Xbox) lub później (Gamecube). Życzę im powtórzenia sukcesu Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego .... nie ma jeszcze takiej rzeczy za ktora sie nie wezma ---> oczywiscie w celach edukacyjnych hehe

kNOT nie wiem co ma do tego poczucie humoru ... PODOBNO jest cos takiergo jak wolnosc slowa itp. wiec ... skoro sie cieszy to jego sprawa O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:05, Valkanis napisał:

TO było ostre kNOT :| Może lepiej w ogóle zamilknąć?


Hehe kolejna ofiara moda - zreszta ma on dobra xywke tylko powinna byc neico inaczej zapisana k ''NOT Moderator'' bo jego sposob moderowania przypomina cenzure a nie robienie porzadkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować