Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bliżej pirackich gier na Xboksa 360?

46 postów w tym temacie

O ile Wocz zasłużył na upomnienie za spam, to zupełnie nie rozumiem degrada dla Valeda. Posłużył się on humorem, który często udziela się samym pracownikom CDP, vide rozmowy na koniec tygodnia. Rozumiem, że to jest "propagowanie piractwa", ale zrobił on to w poniekąd śmieszny sposób...

Może jeszcze zacutyję Kartę Praw Podstawowych Unii Europejskiej

Art. 8. Prawo do rzetelnego procesu

1. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i publicznego rozpatrzenia jego sprawy w rozsądnym terminie przez niezawisły i bezstronny sąd ustanowiony prawem.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hehe kolejna ofiara moda - zreszta ma on dobra xywke tylko powinna byc neico inaczej zapisana k ''NOT Moderator'' bo jego sposob moderowania przypomina cenzure a nie robienie porzadkow...

Carnagge? Chyba Cię nie zrozumiałem. Nie, nie byłem jeszcze ofiarą Moderatora, po prostu zszokowała mnie tak ostra (i cóż, trochę nie miła) reakcja kNOTa. Z resztą jak widać nie tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo nigdy nie bedzie powstrzymane poniewaz teraz jest tylu hakerow i tyle programow do odblokowywania ze glowa mala na pomieszczenie tych wszystkich nazw programow. Piractwo powino sie innymi sposobami zwalczac. Jakimi to nie wiem lecz napewno sa takie ktore niedawalyby piratom mozliwosci kopiowania. Moze jakies plyty dziwaczne i specjalne otwarzaczebez nagrywarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 18:11, p666avel napisał:

A po co wogole robic te zabezpieczenia jak ktos i tak je złamie xD


A po co zakładasz alarm w samochodzie skoro to i tak nic nie da? Po co wogóle zamykasz samochód, skoro "ponoć" łatwo jest go otworzyć i bez klucza? Może po to, żeby choć trochę utrudnić życie oszustom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 23:58, siekacz napisał:

Piractwo nigdy nie bedzie powstrzymane poniewaz teraz jest tylu hakerow i tyle programow do
odblokowywania ze glowa mala na pomieszczenie tych wszystkich nazw programow. Piractwo powino
sie innymi sposobami zwalczac. Jakimi to nie wiem lecz napewno sa takie ktore niedawalyby piratom
mozliwosci kopiowania. Moze jakies plyty dziwaczne i specjalne otwarzaczebez nagrywarek.


To sie nazywa kartridż. Tylko niewygodne w produkcji niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze cenzurA zniekneła wraz z Okrąglym Stołem i 1989 rokiem........widac iz mod chyba jeszcze się nie przestawił czasowo.
Piractwa nie popieram i nigdy popierał nie bedę,ale to co robi mod kNOT czy jak go tam zwą to przechodzi ludzie pojęcie.
Uderze w stól a nożyce sie odezwą....
Sprowokuj nawet żartem a nazwą cię zlodziejem.
Chyba napisze do redakcji CDP aby temu panu podziękowali za moderowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:56, kNOT napisał:

Nie radzę ''dla draki'' udawać Greka. Ekspresowe -2 do statusu za propagowanie złodziejstwa...


No i dobrze - tylko, że ... JEST TO NIEZGODNE Z REGULAMINEM!! Może Mod by się z nim zapoznał i dowiedział się jakie ma uprawnienia w związku z "propagowaniem piractwa" ( a nie złodziejstwa jak rozkosznie napisał)

Co do "złodziejstwa". Proponuję zapoznać się z treścią art 178 kk aby zrozumieć o czym się pisze, bo za coś takiego można "beknąć" za zniesławienie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym piractwem to tez jest tak naprawde troche dziwnie. Game CUbe np to bardzo ciekawa konsola z mozliwosciami technicznymi lepszymi od Ps2 (ostatni ResidentEvil po prostu niszczy) a nie jest tak popularna. i tak naprawde nie chodzi o gry bo Nintendo naprawde wypuscilo ich duzo i wiekszosc to rewelacyjne tytuly. Jendak GC to konsoal ktora jako ostatnia zostala zlamana. Dopiero kilka miesiecy temu powstal nowy chip ktory w pelni pozwala na odpalanie piratow. Wiec jednak dostepnosc piratow na konsole wplywa na jej popularnosc. Nie mowi eo zyskach firmy ale wlasnei o popularnosci konsoli. Szczegolnie w poslce gdzie gry oryginalne sa dla nas wciaz drogie, ludzie majac wybor pomiedzy dwiema podobnymi konsolami czesciej wybiora ta na ktora beda mogli miec wiecej tytulow (nie zawsze legalnych w tym porzypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gibo chipy do gacka nadal nie sa w 100% sprawne i wiecej skzodza niz przynosza koezysci :D . Nintendo jesli chodzi o zabezpeiczonka chyba najlepiej ptorafi to robic :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kupie Xboksa bo mam dobrego PC i legalne oprogramowanie które działa i nie muszę się bać Policji itd i to jest wygoda co prawda wydałem dużo kasy ,ale to się opłaca no i się dorabia firmy które płacą pracowniką pracownicy kupują chleb sprzedawcy dowożą chleb itd dzięki czemu interes się kręci we wszystkich marżach :). Takie piracto morze oznaczać załamanie rynku produkcji gier itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować