Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bliżej pirackich gier na Xboksa 360?

46 postów w tym temacie

Ja mam tylko nadzieję ze wszystkie zabezpieczenia Xboxa 360 zostaną złamane tak szybko jak tylko się da. Bo możliwość wykonywania swojego kodu na konsoli może oznaczać tylko jedno: LINUX. Tak tak, na starym xboxie linux śmiga aż miło, a jako że ten nowy jest taki super-hiper wydajny to może to być niezła gratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 23:40, Domek napisał:

News z DI ma oczywiscie blad, to ta sama wiadomosc co nasza - dotyczy pierwszego Xboksa.


Błąd jest powtórzony także przez idg.pl --> http://www.idg.pl/news/86606.html No i tak btw, imho złamanie zabezpieczeń konsoli to kwestia czasu, jak kiedyś wyczytałem - ''if something can be protected, it could be cracked''. Temat ciekawi mnie, oczywiście w samej teorii, na praktyce nie znam się kompletnie. Jak sądzicie, kiedy to się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:56, kNOT napisał:

Nie radzę ''dla draki'' udawać Greka. Ekspresowe -2 do statusu za propagowanie złodziejstwa...


Podpisuję się pod kNOTem obiema rękami, nogami i tym co mi jeszcze zostanie ;)) Żadnej litości, dla ludzi parszywie kradnących czyjś wysiłek, pieniądze (tak tak gry nie biorą się z nikąd)... Cieszcie się, że tylko na tym się skończyło.

A dla fanów "angielskiego" humoru polecam szybkie wydoroślenie puki jest jeszcze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować