Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Game On odwołane

22 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Główny organizator Game Developers Conference odwołał zaplanowane na 8 i 9 września (tuż po zakończeniu tegorocznej edycji GDC) spotkanie przedstawicieli firm związanych z rynkiem komputerów osobistych (w tym developerów i wydawców gier), które miało odbyć się pod nazwą PC Game On.

Przeczytaj cały tekst "PC Game On odwołane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy ludzie macie jakies problemy z glowa? "blaszaki go home" ? "konsole rzadza" ? Nie macie na co sie juz wkurzac? Konsol i Pctow nie da sie nawet porownac, to jest kompletnie co innego. Zajmijcie sie czyms pozytecznym, a nie fanboystwem.

Chyba ze macie po 13 lat, wtedy zrozumiem waszą chec buntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enzo_0 --> to jest marna prowokacja, na którą się nabrałeś ;) Nie zwaracaj uwagi na to i tyle.

P.S. Popieram - konsole rządzą! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytajcie pracowników gram.pl jak sie bawią na x360 ;) przecież to taka konsola że hej - chyba każdy z nich ją ma? A jakiś powód zakupu konsoli musieli mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 10:47, Grz3chu napisał:

blaszaki go home ! ;-)


Gdyby nie "blaszaki", kolego, nie zobaczyłbyś ani nie skomentował tego newsa. O graniu w najnowsze gry na konsole nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:23, Geglash napisał:

> blaszaki go home ! ;-)

Gdyby nie "blaszaki", kolego, nie zobaczyłbyś ani nie skomentował tego newsa. O graniu w najnowsze
gry na konsole nie wspominając.


A to Cie zmartwie bo tego newsa mogę obejrzeć na PSP i PS3 oraz Wii (którego jeszcze nie posiadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę go zobaczyć na DS''ie, ale co tam, na PC wygodniej. :P
Wracając do tematu, czy jest w ogóle sens organizowania takich imprez? Moim zdaniem już lepiej wszystko władować w jedną wielką imprezę a nie dzielić na pomniejsze, i co z tego że konsole jak zwykle przyćmią na takiej PC''ty, kto będzie chciał, ten dowie się wszystkiego o swojej ulubionej platformie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie zdążyli z wystrojami lub z czymś innym. Chociaż szkoda ich ;/
Jednak - chyba pojadę do Lipska na Games Convention, ale jeszcze nie wiem(uwaga - zmieszczę tylko 1 dodatkową osobę). Ale sie zobaczy - może ktoś wie po ile będą bilety? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:50, Xkupa napisał:

> > blaszaki go home ! ;-)
>
> Gdyby nie "blaszaki", kolego, nie zobaczyłbyś ani nie skomentował tego newsa. O graniu
w najnowsze
> gry na konsole nie wspominając.

A to Cie zmartwie bo tego newsa mogę obejrzeć na PSP i PS3 oraz Wii (którego jeszcze nie posiadam)


A skomentujesz naciskając przy każdej literce kilkanaście razy przycisk żeby wybrać odpowiednią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować