Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

HD w Wii? Możliwe, mówią anlitycy

27 postów w tym temacie

Czyli jak wyjdzie nowe Wii, to czy będzie to już next gen? Paranio\oja, co dwa lata nowa wersja konsoli M$ Elite i inne nowe prototypy. Rozumiem odchudzenie do mniejszych rozmiarów. Ale wymiana bebechow na lepsze? Nowa konsola! Lepiej pozostać prze pececei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:01, Ceteris Paribus napisał:

Ale wymiana bebechow na lepsze? Nowa konsola! Lepiej pozostać prze pececei...

I co dwa lata wymieniać mu bebechy na lepsze. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby co dwa. Jeśli człowiek chce sobie płynnie pograć na maksymalnych detalach w najnowsze produkcje, to co najmniej co rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:03, Krejt napisał:

> Ale wymiana bebechow na lepsze? Nowa konsola! Lepiej pozostać prze pececei...
I co dwa lata wymieniać mu bebechy na lepsze. ^^''


E tam, to zależy od naszych oczekiwań. SAm mam komputer ponad dwa trzy miesiące, a już na starcfei niektóre gry niechciały śmigać na maxie. Wystarczy by siedobrze grało ;-) No i wiele gierek exclusive wychodzi potem tez na PC. A tak jak zrobia grafikę HD w Wii to na "starszej" wersji już w to nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tak właśnie od dwu dni walczę z pokusą ale chyba się z własnej woli poddam. szczególnie zachęcająca jest możliwość gry w tytuły z poprzednich konsol nintendo i segi (o ile dobrze pamiętam także z neo-geo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:59, Brudny Jack napisał:

Mnie najbardziej interesuje fakt, że: "W ciągu dwóch, trzech lat ceny procesorów graficznych
i CPU spadną"...


mnie również, miejmy nadzieje że naprawde spadną, choć przydałoby się wcześniej przed witcherem i crysis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analitycy źle wróżą Wii, a tymczasem nawet na Onecie przeczytałem artykuł o Familijnym graniu regularnie po pół godzinki dziennie z Wii w roli głównej. Nie wiem co mają na myśli analitycy mówiąc, że jest na topie, ale na pewno Wii nie jest tylko do gier imprezowych. Jeszcze przez kilka lat pojawiać się będą nowe rodziny pogrywające na Wii mimo słabej grafiki, a gry imrezowe będą zawsze miłym dodatkiem nawet jak zestarzeje się sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:59, Brudny Jack napisał:

Mnie najbardziej interesuje fakt, że: "W ciągu dwóch, trzech lat ceny procesorów graficznych
i CPU spadną"...

Te zdanko chyba pokochałem :P
Chociaż - najlepiej , żeby to się stało jak najszybciej.

A Wii - to tak jakby znacznie bardziej rozwinięty EyE Toy(noo prawie, chociaz rozgrywka, jest nawet podobna). Samo Wii może nie przekonać niektórych graczy, ponieważ tm nie ma grafiki "next - gen", ale grywalność jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie Wii do Eye-Toy to jedna WIELKA bzdura... mnogość gatunków i pomysłowych rozwiązań możliwych do zastosowania na Wii jest nieporównywalnie większa niż na Eye Toy''u, który zapisał się w historii totalnie płytkimi minigierkami na 15min.

Poza tym pan Patcher, który jak wiadomo w swoich "analizach" zawsze sympatyzował z Sony, zapomniał już o DS, który według równie "mądrych" analiz także miał ulec konkurencji, a już zdobył prawie 70% rynku i jest najszybciej sprzedającą się konsolą w historii.
Wii już prawie wyprzedziło w sprzedaży X360, który na rynku jest 2 razy dłużej, PS3 jest totalnie zmiażdżone, ale jak widać Patcher jest niereformowalny ze swoimi "genialnymi" analizami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I fajnie, moim zdaniem najlepsza konsolka więc niech ją ulepszają. No i z tych 3 firm (Nintendo, Micro$oft i Sony) najbardziej lubię właśnie "Ninkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie marzę o Wiedźminie i Crysis. Chciałbym sobie chociaż pograć w Medievala 2, Heroesa 5... Jak narazie to mogę sobie pozwolić na Rome i Heroes 4, chociaż i tak gram w 3 z wiadomych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować