Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict najlepszą strategią według IGN!

39 postów w tym temacie

Grałem w betę, nawet mi się podobało, chociaż osobiście w strategiach wolę inne klimaty (średniowiecze, starożytność). Mimo wszystko jeśli będę miał we wrześniu wolną gotówkę, to może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra World in Conflict to po prostu pozycja obowiązkowa ;) Sam, jak tylko będę miał pieniądze tę grę kupię :-) Uczestniczyłem w betatestach i muszę powiedzieć że gra wymiata :-) Multi jest ZNACZNIE lepsze niż to w CoH :-) Demo obowiązkowe dla każdego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe nie są aż tak wysokie jak mogłoby się wydawać :-) Silnik został bardzo dobrze zoptymalizowany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem pograć w betę, ale z niewiadomych powodów aplikacja nie chciała się otworzyć. Jednak kumpel pisał, że gra naprawdę wgniata w fotel i jak wyszperam trochę kasy to na pewno w przyszłości zaopatrzę się w tą gierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2007 o 18:14, Cmq napisał:

To kolesiom od optymalizacji kodu należą się brawa. Ale gra od samego początku tworzona była
jako dzieło z efektowną grafiką, dopracowanymi efektami i kopiącymi wymaganiami sprzętowymi
:). Za demo oczywiście chwycę, kiedy tylko będę miał czas. I tu mam pytanie - czy WiC rzeczywiście
jest tak nowatorskie, jak było zapowiadane?


Czy WiC jest nowatroskie? W trybie multi - na pewno tak. Dlatego mnie tak porwało - pomimo początkowej (zanim zobaczyłem grę) ogromnej rezerwy. Na czym polega rewolucja?

1) Dowodzisz na raz 4-9ma jednostkami - a więc efektywność wykorzystania tych jednostek jest BARDZO wysoka
2) Bardzo działa zasada "Kamień-Nożyczki-Papier" a więc Helikoptery sąnp. swietne przeciw czolgom, ale pojazdy AA je zmiota w trymiga. To wymusza współpracę bo samemu niewiele zdziałasz.
3) Bardzo szybkie i dynamiczne rozgrywki. Żadnego dłubania własnej bazy przez godzinę i dwóch godzin podchodów.
4)Czysto intuicyjna obsługa. Po 20 minutach bez problemu grasz
5) bardzo rozbudowane opcje współpracy miedzy graczami od meno do spotowania, poprzez opcje mapy strategicznej az do zaimplementowanego do gry systemu VoIP.
6) grafika na V low. wymiata. Na Medium Details - niszczy... Na Max.. jeszcze nie widzialem ale chyba tylko dla tej gry zainwestuje w komp.
7) srodowisko full 3D, w pelni interaktywne. Zaatakujesz l;as napalmem, drzewa sploną, zrobisz ostrzal arty - porobia sie kratery, ktore już moga stanowis oslone np.l dla piechoty.
8) niskie wymagania sprzętowe (zaskakująco niskie!!!)
9) tryb multi profesjonalnie przygotowany do E-sportu, ladderki, mozliwosci nagrywania meczy, tryb spectactora itp.

wypisałem to co mi na szybko przyszło do głowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:33, Beliar-13 napisał:

Gram w betę i jest super! Gra na max detalach niszczy! Po prostu latam po mapce i oglądam wszystko
co się dzieje...

Chyba grałeś:) Dwa dni temu beta została zamknięta. Teraz trzeba czekać na demo, a potem na pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprazam mam pytanie czy bede mogl zagrac w ,World in Conflict , na moim sprzecie na min. detalach.Moj sprzet t
Geforce 5500 FX 256 MB
Intel celeron D 3.06 ghz
1024 MB RAMu
Za odp z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:09, Tieru napisał:

Przeprazam mam pytanie czy bede mogl zagrac w ,World in Conflict , na moim sprzecie na min.
detalach.Moj sprzet t
Geforce 5500 FX 256 MB
Intel celeron D 3.06 ghz
1024 MB RAMu
Za odp z gory dzieki


Ta. Coś pomiedzy low-med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to kolejna głupia strategia, oglądałem filmiki gdzie żołnierze chodzili z rpg i nie mieli broni osobistej czyli do piechoty mają strzelać rakietami? widziałem jak strzelają z biodra i jak obrywają ale dalej strzelają, armia rambo. Ta gra to żaden hit. Hit to będzie dodatek do kompani braci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:40, Grzesiek20 napisał:

według mnie to kolejna głupia strategia, oglądałem filmiki gdzie żołnierze chodzili z rpg i
nie mieli broni osobistej czyli do piechoty mają strzelać rakietami? widziałem jak strzelają
z biodra i jak obrywają ale dalej strzelają, armia rambo. Ta gra to żaden hit. Hit to będzie
dodatek do kompani braci.


No a czy w ogóle grałeś w tą grę?Jeśli tak to ile godzin skoro taką tezę wysuwasz. Dla mnie to brzmi jakbyś w to ani razu nie zagrał i od razu oceniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:40, Grzesiek20 napisał:

według mnie to kolejna głupia strategia, oglądałem filmiki gdzie żołnierze chodzili z rpg i
nie mieli broni osobistej czyli do piechoty mają strzelać rakietami? widziałem jak strzelają
z biodra i jak obrywają ale dalej strzelają, armia rambo. Ta gra to żaden hit. Hit to będzie
dodatek do kompani braci.

A grałeś? Wszyscy którzy się tutaj wypowiadają już grali, i wyraźnie pisali że podchodzili do gry z dużą rezerwą.
Zresztą,gdybyś grał to wiedziałbyś że żołnierze są podzieleni tutaj na grupy składające się z żołnierzy z bronią przeciwpancerną, i automatyczną. Ci pierwsi polują na czołgi i śmigłowce, ci drudzy na wrogą piechotę.

Na przyszłość nie oceniaj gry w którą nawet nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, że nie grałem w tą grę. Oglądałem jedynie filmiki z gry, autorzy próbują przyciągnąć klienta fajnymi intrami, sądzę że kampania zapowiada się bardzo ciekawie, ale grze brak jest realizmu jak wspomniałeś Darkstar181 "Zresztą,gdybyś grał to wiedziałbyś że żołnierze są podzieleni tutaj na grupy składające się z żołnierzy z bronią przeciwpancerną, i automatyczną. Ci pierwsi polują na czołgi i śmigłowce, ci drudzy na wrogą piechotę." Widziałeś żołnierza który miał np. rpg i nie miał karabinka do obrony przed piechotą. Nawet najbiedniejsze armie nie są tak głupie żeby wysyłać żołnierza tak uzbrojonego. Nie twierdze, że ta gra to klapa, przeciwnie sądzę, że to będzie dobra gra ze względu na ciekawą kampanie, ale ze względu na brak realizmu nie można powiedzieć, że to będzie hit 2007r. jak to niektórzy przedwcześnie piszą. Moim zdaniem dodatek do kompani braci będzie 3 razy lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek powiedz mi czy gdziekolwiek widziałeś napis "World in Conflict - gra której realizm powali nawet weteranów z Wietnamu " ?? Nie, a WiC jest grą która zachwyciła mnie (i myślę że wielu innych) innowacyjnością (powiem ci że nawet nie zwróciłem uwagi na to że rpegowcy nie mają broni bocznej, bo za dużo się działo na ekranie). Szybkie ciekawe starcia, cud oprawa graficzna, dym i eksplozje jakich nie zobaczysz nawet w FPS -ach, i wszystko cudownie zoptymalizowane. CoH owszem jest ciekawy aczkolwiek jest jak dla mnie zbyt mozolny. Czekanie 15 minut czy nawet więcej (sorry jeśli sie pomylę ale nie jestem pro) jest dla mnie nudne i monotonne. Sposób w jaki jest zrobione multi w WiC-u daje o wiele więcej możliwości działania taktycznego niż w CoH-u. Obie te gry są moim zdaniem najlepszymi strategiami (zaraz obok ukochanego Medievala II), aczkolwiek jeśli do WiC-a wsadzą więcej jednostek, będzie to konkurent (który myślę że już jest) godny bycia najlepszą strategią tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować