Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: filmy

32 postów w tym temacie

Lucas the Great

Od premiery Shreka Trzeciego minął już ponad miesiąc. Ponieważ nie zamieściliśmy recenzji przed wejściem filmu na ekrany, pomyśleliśmy, iż poczekamy do ukazania się edycji na DVD. Kina jednakże dalej są pełne, co sami niedawno sprawdziliśmy redakcyjną ekipą, więc doszliśmy do wniosku, że temat jest wciąż aktualny...

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: filmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na nim w kinie, fajnie się oglądało :) ale jakoś tak już nie był tak dobry jak poprzednie części...
Najlepsze było przesłuchiwanie Pinokia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tragedia... S3 jest denny jak malo ktory film, o ile pierwsza czesc byla swietna, druga srednia to 3 to dno. Te same zarty, te same texty, ograny motyw "zostatnia tatusiem"... szkoda czasu, lepiej skoczyc na browar zamiast do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem świeżo po seansie, dzisiaj go obejrzałem.

I muszę powiedzieć że film jest niestety przeciętny. Jedynka i dwójka zdecydowanie lepsze. To jest raczej film o dyskryminacji i uczenia że bycie ojcem nie oznacza tragedii. Z komedii zrobił się film edukacyjny z paroma śmiesznymi momentami.

I tak ciekawostka na koniec. Byliśmy z kumplem w przedostatnim rzędzie, sami dorośli,młodzież licealna(sami mamy po 19 lat) w niższych rzędach dzieciaki z rodzicami.
Tylko nasz rząd się śmiał. Dzieci się nie odzywały. Spały, czy nie zrozumiały żadnego gagu?
Jak to powiedział kumpel " one by się śmiały gdyby Shrek dał komuś po pysku i polała się krew". Miał chyba rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety Shrek Trzeci powinien być również Shrekiem Ostatnim. O ile druga część mnie bawiła, miała jakąś fabułę, o tyle część trzecia jest jej prawie pozbawiona. Shrek nie radzi sobie jako król, jedzie po Artura, zabiera Artura, statek robi bum, dziwny dziadek odsyła ich do zamku, kilka scen ratowania/obalania Księcia. Więcej akcji było choćby w drodze powrotnej Shreka z olawionego zamku w jedynce. Naprawdę smutne jest to, że można było z trójki zrobić godziwy film. Spiętrzyć intrygę, pozwolić Księciu popracować nad zdobyciem władzy, Artur mógł pobyć trochę w szkole (np. nie pojedzie póki nie zda egzaminów) gdzie Shrek miałby pole do popisu czyniąc z niego twardziela, itp itd. A dano nam zlepek męczących gagów, z których mnie osobiście najbardziej męczyły "przerażające" wizje Shreka z zakresu zostania ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 00:53, otc napisał:

Pytanie: Głos siostrze Kopciuszka dawał Wojciech Man czy Tomasz Man? Z tego co mi wiadomo to
ten drugi jest reżyserem nie aktorem.

Oj, ale paskudny błąd, do tego mocno absurdalny... już poprawione, dzięki za obywatelską czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 01:06, Lucas the Great napisał:

Oj, ale paskudny błąd, do tego mocno absurdalny... już poprawione, dzięki za obywatelską czujność.


Ajjjj aajjajajjj! Przez to wszystko zakradł się jeszcze jeden błąd i to w tym samym nazwisku ;] Pisze się Mann przez dwa "n".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fil kiepski niedawno bylem na sipsonach (czy jakos tak)w Ameryce jest zdecydowanie lepszy o Harego iShreka choc jestem ich fanem .Mam15 lat i nawet dobrze z angielskim sobie radze ale sipsonowie zadza !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fil kiepski niedawno bylem na sipsonach (czy jakos tak)w Ameryce jest zdecydowanie lepszy o Harego iShreka choc jestem ich fanem .Mam15 lat i nawet dobrze z angielskim sobie radze ale sipsonowie zadza !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 05:13, Dobik napisał:

fil kiepski niedawno bylem na sipsonach (czy jakos tak)w Ameryce jest zdecydowanie lepszy o
Harego iShreka choc jestem ich fanem .Mam15 lat i nawet dobrze z angielskim sobie radze ale
sipsonowie zadza !!!!!!!!!!!

Za to z polskim u ciebie gorzej...A co do filmu, to jest świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez bylem na Shreku Trzecim i nie jestem zadowolony z filmu. Jak dla mnie stracil on juz swoja "formę" i jest to odgrzewanie starych kotletow...Czwarta czesc (jesli taka bedzie) obejrze na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójście na ten film uznałem porażką tego roku.
Błoto, metr mułu i jeszcze niżej.
Film jest KIEPSKI, nie trzyma poziomu, porusza się w schematach z pierwszej części, nie ma puenty i sensu.

Omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować