Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złota Kolekcja - nowe tytuły już dziś!

60 postów w tym temacie

Titan Quest, Spelforce 2 kusząca propozycja...może sobie kupię The Guild 2 nie znam tej serii lecz o niej słyszałem. Coraz ciekawsze tytuły hymmm... Cyżby przyrost kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już wczoraj już szukałem. Tak na marginesie, z wysyłką w sklepie Gram wychodzi po tyle samo co w MM. I mam od ręki. No to trzeba się wybrać po Spellforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta Złota Kolekcja zastępuje Fajną Cenę?? Bo wcześniej Cdprojekt mówił coś że będzie nowa seria gier i czy to jest to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:14, fish13 napisał:

A ta Złota Kolekcja zastępuje Fajną Cenę?? Bo wcześniej Cdprojekt mówił coś że będzie nowa
seria gier i czy to jest to??


złota kolekcja jest już od kilku lat i nie zastepuje Fajnej Ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:28, ransly napisał:

> A ta Złota Kolekcja zastępuje Fajną Cenę?? Bo wcześniej Cdprojekt mówił coś że będzie
nowa
> seria gier i czy to jest to??

złota kolekcja jest już od kilku lat i nie zastepuje Fajnej Ceny



Aha to sorki, jakoś tak myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba skuszę się na Titan Quest''a, ale dopiero jak przejdę resztę gier (na koniec roku szkolnego zrobiłem niezłe zakupy :)). Ewentualnie zastanowię się nad Spellforce, ale nie miałem okazji spotkać się z tą grą i mimo niezłych recenzji w prasie nie wiem, czy mnie przyciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:28, ransly napisał:

złota kolekcja jest już od kilku lat i nie zastepuje Fajnej Ceny


Złota Kolekcja od paru lat?! Pierwsze słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niestety nic ciekawego. W ogóle ostatnio w ofercie CDP nie mogę znaleźć żadnych ciekawych gier, których bym już nie miał. Co innego jeśli chodzi o katalog Cenegi. Mają w nim mnóstwo tytułów, w które z chęcią bym zagrał (ostatnio na przykład kupiłem świetnego Dreamfalla). Choć wynika to pośrednio z faktu, że gier Cenegi mam obecnie o wiele mniej niż CDP, więc łatwiej mi u nich znaleźć coś interesującego, czego jeszcze nie posiadam. Mimo wszystko ostatnio CD Projekt mnie lekko rozczarowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:30, Mr Black napisał:

Jak dla mnie niestety nic ciekawego. W ogóle ostatnio w ofercie CDP nie mogę znaleźć żadnych
ciekawych gier, których bym już nie miał.


Hmmm, są wakacje, więc premier niewiele. Za to wydajemy reedycje - nic dziwnego, że te gry już masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować