Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

Worms 4

17 postów w tym temacie

Mam wielki problem dotyczący w/w gry w temacie postu. Instalacja przebiega pomyślnie, a gdy chcę włączyć grę wybieram tam te wszystkie rozdzielczości itd... włączam... wczytuje... i nagle pojawia sie przez 2sekundy czarny ekran gra się wyłącza i powraca do pulpitu. Nawet niemam okazji wejść w grę, i zagrać. Nie mam pojęcia o co chodzi z tym problemem, czy ktoś może mi pomóc? Błagam.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na który musicie mi odpowiedzieć czyli: Włączam grę "worms4 : Totalna Rozwałka" .Później wnią gram i jak wyłączam i znowu włączam to mi się kasuje wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:42, thierry napisał:

Mam wielki problem dotyczący w/w gry w temacie postu. Instalacja przebiega pomyślnie, a gdy
chcę włączyć grę wybieram tam te wszystkie rozdzielczości itd... włączam... wczytuje... i nagle
pojawia sie przez 2sekundy czarny ekran gra się wyłącza i powraca do pulpitu. Nawet niemam
okazji wejść w grę, i zagrać. Nie mam pojęcia o co chodzi z tym problemem, czy ktoś może mi
pomóc? Błagam.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź



Najczęściej są to problemy z kartą graficzną - upewnij się czy twój komputer spełnia wymagania systemowe gry.
Możesz też zgłosić ten problem dystrybutorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:29, fanfilmu.pl napisał:

skoro temat nie jest zamknięty to ja mam pytanko - gdzieś ono tu było (na tym forum) ale nie
mogę go znaleźć - jak można wygrać oko cyborga??


www.kody.obywatel.pl/wyswietl.php?co=Worms_4_-_Mayhem tam znajdziesz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z worms 4 gdy zainstaluje gre i wlacze wszystko dziala lecz gdy wyjde i wejde znowu i wczytam jakas plansze mam taki krotki zasieg widzenia i co dziwne jak mialem wlaczone gg i ktos stal sie dostepny gra zwolnila na chwile i zasieg wrocil ale zawsze jak wlacze mam ten krotki zasieg prosze o pomoc sterowniki mam najnowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:32, wormuś napisał:

miałem w demie miniguna co sam strzelał do robaczków jak podchodziły a w pełnej tego nie znalazłem

No widzisz. A jednak dalo sie znalezc to czego szukales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:32, wormuś napisał:

miałem w demie miniguna co sam strzelał do robaczków jak podchodziły a w pełnej tego nie znalazłem

Wiem o co ci chodzi. Jest taka broń co wyczuwa ruchy robaków i samoczynnie do nich strzela. Tyle że zapomniałem nazwy... Ale wiem że ta broń była gdzieś na samej górze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować