Zaloguj się, aby obserwować  
takro123

Wasze Pierwsze Sprzęty Do Grania

66 postów w tym temacie

1. Zawsze kochałem grać na organkach (no co? xD)
2. Pegazus (Contra rullezzzzz)
3. Rok 2000 - Celeron 533Mhz, Riva TNT 2, 64MB RAM. Później dokupiłem 128MB RAM i GF2 MX/400. Stoi do dzisiaj, sprawny.
4. 2006 - Pentium D805, GF 6600, 1GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pegasus
2. Tamagotchi <lol> :P
3. Komputer: Pentium 100 Mhz, 2x16 MB RAM, 1,2 GB Dysk, Karta jakaś zintergrowana, obsługująca 3D.
4. Komputer: Celeron 1 Ghz, 64 MB RAM, 20 GB Dysk, Karta GeForce 2 MX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 pegazus (spalił mi telewizor) chyba w 1999
2 pc najpierw pentium 4 1.5 GHz 128 RAM i rivia TNT2 a po częściowej wymianie procesor ten sam ale 384 ram i geforce 6200 zakupiony w 2001 lub 2002 nie pamietam dokładnie wymiana sprzetu w 2004
3 xbox 360 pół roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..
Rok 2000
Najpierw Pegasus, pamiętam był w zestawie taki pistolet do Niego, pamiętam jak się zagrywałem w grę (coś podobnego do Kurki Wodnej) i strzelałem właśnie tym pistoletem, super było :D:D
Rok 2001
1 Komputer
AMD Athlon 2000+, 256 RAM, GeForce 2 MX 400, bardzo dobra karta, służyła mi do połowy wakacji 2006 roku :D
Rok 2006
Nowy komp. Athlon 3000+, 1024 RAM, płytka ASUSA z wbudowanym GeForcem 6150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pegasus
2. PSX
3. PSone (PSX padł)
4. Hmm proc był 800Mhz, 32mb RAM, RIVA TnT 2
5. Athlon 1700+ XP, 256 RAMca, GF 4 mx440
6. PS2 (niby brachol na komunię dostał, ale co tam starszy jestem więc skonfiskowałem xD - joke)
7. PIV 3ghz, 512 DDR RAMca, gf6600 (obecnie)
8. C2D E4400, 2gb RAMca (OCZ 900mhz), 8800 GTS 640 MB (od przyszłego tygodnia ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:47, Steven8 napisał:

Najpierw Pegasus, pamiętam był w zestawie taki pistolet do Niego, pamiętam jak się zagrywałem
w grę (coś podobnego do Kurki Wodnej) i strzelałem właśnie tym pistoletem, super było :D:D

Pewnie strzelałeś do kaczek i było to Duck Hunt. Też strzelałem pistoletem w ekran telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był nieśmiertelny Pegasus od Nintendo :D I tak jak wyżej Contra, Mario, Micro Machines,...
Poźniej przyszedł czas na C= (comodorzak ;D), co prawda tylko przech krótki czas, ale zawsze cos. Chwila zastoju i w moje łapki trafił Game Boy Pocket i Pokemonki ;P, Donkey Kong (ach świetna platformówka). No i na koncu dostałem PieCyk''a. I wtedy dopiero się rozkręciłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielicząc pegazusa iCommodore 64 to:
16 RAM, Procesor (nie wiem jaki) 133MHZ, karta graficzna zintegrowana (jakiś Intel 8180 chyba), dysk 200mb(!!!)...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pegasus
2.Play Station
3. Komputer który mam do teraz ale za niecały miesiac bedzie machina którą siępewnie pochwale. A obecna konfiguracja to Procek 1.2 z możliwością podkręcenia do 2.0 aha to Duron jest. Karta Radeon 9250(hehe) oraz 512 Ram dysk 30 giga no i neo 320 kb. Tylko proszę się nie śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pierwszy to byl pegasus :) Jeszcze mi dziala ale pady mi sie rozwalily :(
Potem moj 1 Pc z proc. 300mhz i 64mb ramu i 16 karty graf. a teraz to moj aktualny sprzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Pegasus
2. Play Station
3.Komputer
4.Play Station 2
Jeszcze pamietam mario na Pegasusa:) A na Play Station grałem w Medevila 2 fajna gra z czarnym humorem. Ale moimi najlepszymi grami z czasow tej konsoli to były wszystkie czesci Resident Evil do dzisiaj warto do nich wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Comodore 64 (ach to były czasy)
2. Pegasus.

I w to grałem aż do 2003 roku. Potem był komp

512 RAM, GF4 MX,MAD Athlon 2500+. Jak kupowałem kompa to jeszcze za czasów kiedy GF MX wymiatały ale powoli zaczęły schodzić z rynku. Ale też się grało w Vice City czy CoD1. Piękne czasy kiedy gierki był extra i nie stawiano na grafikę.

No ale teraz już też mam:
PlayStation 3
DS Lite
Nowy PC - GF 7300, 2GB Ram, IC2 duo 2500+ x2 (jednakże ten teraz już też zbytnio dobry nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować