Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin najlepszą grą RPG na PC!

114 postów w tym temacie

buhahahahah beznadziejna propaganda :) az zal czytac ;]

nagroda dla najlepszego RPG wsrod RPG ktore sie nie ukazały ;] buahahhaahhah to jak oceniac smak cukierka po popatrzeniu na papierek :] zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:53, EmperorKaligula napisał:

buhahahahah beznadziejna propaganda :) az zal czytac ;]

nagroda dla najlepszego RPG wsrod RPG ktore sie nie ukazały ;] buahahhaahhah to jak oceniac
smak cukierka po popatrzeniu na papierek :] zalosne...

OMG chodziło o to, że wiedźmin jest najlepiej ZAPOWIADAJĄCĄ się grą RPG na PC a nie że jest najlepszy...
Parę słów ode mnie:
Bardzo cieszy mnie ta informacja, ja na wiedźmina czaję się od lata ubiegłego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wygrywa ta ktora ma najlepszy marketing ;] takie nagrodny mozna sobie w d*** wsadzic :) co z tego ze ludzie czekaja, wszedzie reklamy i jakies zapowiedzi tworcow. A jak gra okaze sie crapem ? przynajmniej bedzie jedna nagroda na koncie :D

zapowiedzia mowimy NIE dajcie DEMO to pogadamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas polska gra najlepsza na E3. To fajnie że polacy zaczynają się liczyć na rynku gier komputerowym :) a na Wiedźmina czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie czy nie będzie najlepsza to tak naprawdę okaże się w październiku. Jak te pare setek tysięcy sępów na świecie dostanie gre w swoje łapska. Jakoś przestałem ufać w oceny serwisów i gazet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:52, Volvox napisał:

A na gametrailers.com chyba nawet nie zauwazyli, ze byl tam jakis Wiedzmin. Przegladalem rozne
filmiki, ale ani slowa.

Bo to przecież angielska strona, pod "Witcher" wszystko jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku tworzenia tej gry byłem sceptycznie nastawiony. Obecnie jednak myślę, że to będzie rewelacja ;) Mam tylko jedna nadzieję, że walka nie będzie BARDZO zręcznościowa. (zręcznościówka <> RPG) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:53, EmperorKaligula napisał:

nagroda dla najlepszego RPG wsrod RPG ktore sie nie ukazały ;] buahahhaahhah to jak oceniac
smak cukierka po popatrzeniu na papierek :] zalosne...


Zadna z gier ktore dostaly nagrody jeszcze sie nie pokazala. To sa nagrody targowe dla gier ktore sa w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:58, Cmq napisał:

Bo to przecież angielska strona, pod "Witcher" wszystko jest :P


Nie chodzilo mi o ogolnie Wiedzmina, ale o jego targowa obecnosc. Jest owszem jeden filmik, ale nic nowego w nim nie ma (znow te same sceny z filmiku co wczesniej byly dostepne). Dodatkowo na roznych relacjach z targow i pozniejszych podsumowaniach nie slyszalem o Wiedzminie ani slowa (w pewnym momencie zwatpilem czy ekipa RED Studio tam byla. Tak krotko przed premiera to powinno u nich huczec od nowosci.

Jak narazie obawiam sie, ze na zachodzie brakuje troszke Wiedzminowi nieco promocji. Ostatnio pytalme nawet na jednym z zagranicznych for co sadza o Wiedzminie i reakcje byly w stylu: "no idea what youre talking about", "yeah, havn''T heard of the game for ages. i doubt most people will still remember it." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować