Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore - data premiery wciąż zagadką

20 postów w tym temacie

pepsi

Wiosna 2008 to najbardziej prawdopodobny termin wydania gry Spore. John Riccitiello z Electronic Arts powiedział, że w grze tkwi olbrzymi potencjał, który nie może zostać zmarnowany przez presję związaną z chęcią jak najszybszego dostarczenia jej do sklepów.

Przeczytaj cały tekst "Spore - data premiery wciąż zagadką" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehem...
Ta gra zapowiada się na unikat, ale po prostu - będą nad nią pracować i pracować.... możliwe, że zawieszą prace ;/
A sama gra ma być trochę jak Simsy, tyle, że na znacznie większą skalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zachowanie jest niepodobne do EA. Co roku wydają nowe FIFY, NFS-y, Simsy z dużą ilością błędów. Jednak nie chcę dostać do swoich rąk kolejnego bubla, tylko pożądną grę, która będzie wolna od bugów. Czekan na Spore''a już od dłuższego czasu, dlatego mogę jeszcze poczekać do , mniej więcej, połowy wrześna 2008. :)Ogółem plus dla Elektroników za tą wypowiedź (zobaczymy czy jej dotrzymają ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, kolejny news z cyklu "elvis nadal nie żyje".

co do samego newsa, znając EA, to skoro wyjeżdża ona z taki tekstem, że gra będzie dopracowywana tak długo jak będzie trzeba, to może znaczyć tylko jedno: na dzień dzisiejszy gra jest totalnie niesprzedawalnym gniotem, z którym nie wiedzą co zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam recenzje/zapowiedź ( obszerną całkiem :) ) Spore w CDA. Było to 2 lata temu, od tamtego czasu nie umiem się doczekać Spore. Mam wobec niej SPORE nadzieje :P

PS: Nie poganiajcie ich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że tak gra będzie jak stalker. Plany wielkie, ale nie mogą się z tym wyrobić. Pewnie wytną sporą część gry i wydadzą w 2008 :)

Co do kupna - niestety trzeba będzie wyłożyć 139.99 zł za nią, bo to EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpozniej w 2009 roku gra wyjdzie. To jest pewne ;D. Ja tam czekam na ta gre z niecierpliwoscia dlatego tez wole nie poganiac tworcow :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie :) Noo może trochę :D Gra ma być na prawdę rozbudowana, co mnie niezmiernie cieszy... Nawet, jeśli pojawi się za kilka lat to chyba nadal będę chciał to kupić. 140 złotych mogę wyłożyć, co mi tam, lepsze to, niż zapłacić tyle samo za Simsy + 1 dodatek i potem dostać jedynkę tylko o 30% lepszą + więcej dodatków... Wszystkiego więcej, nawet chyba fanów mają więcej. Ale cóż... Spore to co innego, a od EA za dużo życzyć nie mogę znając niektóre ich gry. Choć akurat Maxis (bo to chyba oni tworzą Spore) jest dość solidną firmą. Obejrzałem niedawno kilka trailerów i mój apetyt jeszcze bardziej wzrósł. Miejmy nadzieję, że w pierwszej godzinie zabawy z tą grą nie stracę entuzjazmu, jak to było z kilkoma "wielkimi" tytułami, nastawionymi na czystą komercję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to moze i wyjść w 2009;P Ja i tak upgrade bede mial pewnie w 2008-2009...nawet na wiedzmina bd musial czekac...mimo ze juz zamowilem:P A SPORE jest naprawde fajna gra....Tak mi sie przynajmniej zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Maxis/EA - więc spodziewajmy się wciągającej rozgrywki, sequela (być może już jest w produkcji) i masy dodatków. Mi trochę to przypomina takie Sims SF, ale grywalność liczy się przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować