Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cell z PS3 w komputerze

83 postów w tym temacie

"którego układ graficzny oczywiście ma wszystkie fototryski dx9c. Nvidia wydymała Sony z grafiką. Jak PS3 jest najmocniejszym sprzetem to ja jestem prezydentem IV RP."

NO MASZ RACJĘ. MICROSOFT ZADBAŁ O TO, ABY W X360 BYŁY ZNANE PCTOWCOM STANDARDY DIRECTX. NVIDIA POSZŁA TROCHĘ NA ŁATWIZNĘ I W PS3 JEST WSZYSTKO EMULOWANE PRZEZ WYDAJNY PROCESOR.


"Ps3 nie ma wygładzania buahahah chyba ci sie cos pomyliło ma wygładzanie razy 3 chłoptasiu a gry te o których mowisz były pierwszymi zapewne na PS3 teraz jest zupełnie inaczej PS3 rulezz!!"

AA X3? UWAŻAM PS3 ZA NOWOCZESNĄ KONSOLKĘ, ALE AA X3 TO CHYBA BYŁO W CZASACH ATI 9550 :/ DZISIEJSZYM STANDARDEM SĄ WYGŁADZANIA MINIMUM X8... :O

"Ja jak na razie pozostaję przy intelu, zobaczymy co z tym Cellem..."

A JA PRZY AMD... ALE SONY TO MÓJ ULUBIONY KONCERN, WIĘC NIE WYKLUCZAM, IŻ W PRZYSZŁOŚCI SWÓJ PC BĘDZIE NAPĘDZANY PROCESOREM SONY... :))

"Do tego dość szczegółowa specyfikacja PS3, która baaaardzo mnie zaskoczyła, jeśli idzie o przedstawioną tam wydajność:"

TAK. 256MB RAM TEŻ NIE POWALAJĄ, ALE BĄDŹMY SZCZERZY. PS2 Z 300MHZ PROCESOREM I 32MB RAM ORAZ ROZDZIAŁKĄ RZECZYWISTĄ xVGA TO KOMPUTEROWY DZIAD, ALE JEŚLI CHODZI O KONSOLĘ TO WYBITNA MASZYNA (SPOJRZEĆ NA NOWE GRY I ICH GRAFIKĘ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:28, TNukem napisał:

"którego układ graficzny oczywiście ma wszystkie fototryski dx9c. Nvidia wydymała Sony z grafiką.
Jak PS3 jest najmocniejszym sprzetem to ja jestem prezydentem IV RP."

NO MASZ RACJĘ. MICROSOFT ZADBAŁ O TO, ABY W X360 BYŁY ZNANE PCTOWCOM STANDARDY DIRECTX. NVIDIA
POSZŁA TROCHĘ NA ŁATWIZNĘ I W PS3 JEST WSZYSTKO EMULOWANE PRZEZ WYDAJNY PROCESOR.


"Ps3 nie ma wygładzania buahahah chyba ci sie cos pomyliło ma wygładzanie razy 3 chłoptasiu
a gry te o których mowisz były pierwszymi zapewne na PS3 teraz jest zupełnie inaczej PS3 rulezz!!"

AA X3? UWAŻAM PS3 ZA NOWOCZESNĄ KONSOLKĘ, ALE AA X3 TO CHYBA BYŁO W CZASACH ATI 9550 :/ DZISIEJSZYM
STANDARDEM SĄ WYGŁADZANIA MINIMUM X8... :O

"Ja jak na razie pozostaję przy intelu, zobaczymy co z tym Cellem..."

A JA PRZY AMD... ALE SONY TO MÓJ ULUBIONY KONCERN, WIĘC NIE WYKLUCZAM, IŻ W PRZYSZŁOŚCI SWÓJ
PC BĘDZIE NAPĘDZANY PROCESOREM SONY... :))

"Do tego dość szczegółowa specyfikacja PS3, która baaaardzo mnie zaskoczyła, jeśli idzie o
przedstawioną tam wydajność:"

TAK. 256MB RAM TEŻ NIE POWALAJĄ, ALE BĄDŹMY SZCZERZY. PS2 Z 300MHZ PROCESOREM I 32MB RAM ORAZ
ROZDZIAŁKĄ RZECZYWISTĄ xVGA TO KOMPUTEROWY DZIAD, ALE JEŚLI CHODZI O KONSOLĘ TO WYBITNA MASZYNA
(SPOJRZEĆ NA NOWE GRY I ICH GRAFIKĘ)


Czemu piszesz z włączonym caps lock`iem? Gdzie Twoja netykieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:28, TNukem napisał:

"którego układ graficzny oczywiście ma wszystkie fototryski dx9c. Nvidia wydymała Sony z grafiką.
Jak PS3 jest najmocniejszym sprzetem to ja jestem prezydentem IV RP."

NO MASZ RACJĘ. MICROSOFT ZADBAŁ O TO, ABY W X360 BYŁY ZNANE PCTOWCOM STANDARDY DIRECTX. NVIDIA
POSZŁA TROCHĘ NA ŁATWIZNĘ I W PS3 JEST WSZYSTKO EMULOWANE PRZEZ WYDAJNY PROCESOR.


"Ps3 nie ma wygładzania buahahah chyba ci sie cos pomyliło ma wygładzanie razy 3 chłoptasiu
a gry te o których mowisz były pierwszymi zapewne na PS3 teraz jest zupełnie inaczej PS3 rulezz!!"

AA X3? UWAŻAM PS3 ZA NOWOCZESNĄ KONSOLKĘ, ALE AA X3 TO CHYBA BYŁO W CZASACH ATI 9550 :/ DZISIEJSZYM
STANDARDEM SĄ WYGŁADZANIA MINIMUM X8... :O

"Ja jak na razie pozostaję przy intelu, zobaczymy co z tym Cellem..."

A JA PRZY AMD... ALE SONY TO MÓJ ULUBIONY KONCERN, WIĘC NIE WYKLUCZAM, IŻ W PRZYSZŁOŚCI SWÓJ
PC BĘDZIE NAPĘDZANY PROCESOREM SONY... :))

"Do tego dość szczegółowa specyfikacja PS3, która baaaardzo mnie zaskoczyła, jeśli idzie o
przedstawioną tam wydajność:"

TAK. 256MB RAM TEŻ NIE POWALAJĄ, ALE BĄDŹMY SZCZERZY. PS2 Z 300MHZ PROCESOREM I 32MB RAM ORAZ
ROZDZIAŁKĄ RZECZYWISTĄ xVGA TO KOMPUTEROWY DZIAD, ALE JEŚLI CHODZI O KONSOLĘ TO WYBITNA MASZYNA
(SPOJRZEĆ NA NOWE GRY I ICH GRAFIKĘ)

NIE SMIEJ SIE :PP JA MAM ATI 9550 :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:08, Beliar-13 napisał:

Ja jak na razie pozostaję przy intelu, zobaczymy co z tym Cellem...


No wlaśnie poczekamy zobaczymy. Ja też jestem zadowolony z mojego intelka C2D 3,2Ghz. A jak to ma być połączenie Cell''a z RSX to bedzie konkuręcją dla Fusion on AMD-ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xkupa wklejanie gotowych testów dobrze ci idzie, tylko czy sam widziałeś choć na żywo swoje ukochane PS3? Wygładzanie x3...to bez komentarza
PS3 ma iście serwerową wydajność 8-) Ale oni dodali wyniki przepustowości poszczególnych podzespołów na papierze, nie wiadomo jak wygląda przepustowość jako całości, pewnie mniej kolorowo...
Sony podobno zrezygnowało z dalszgo finansowania rozwoju Cella i odcięło się od tego projektu, skąd ta zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba mój starszy kumpel(tak twierdzi - neie wiem czy mu mogę w to uwierzyć ;P) niepotrzebnie już próbuje opatentować przenoszenie Cell''a (prosto z PS3 :P) na PC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:42, Nekromantik napisał:

Xkupa wklejanie gotowych testów dobrze ci idzie, tylko czy sam widziałeś choć na żywo swoje
ukochane PS3?


Nie mówię Ci, piszę nie mając pojęcia o czym - zupełnie tak jak Ty. Pomyśl zanim zadasz pytanie/wypowiesz się. Przed chwilą PS3 nie miało AA wg. Ciebie - teraz ma AAx3 - jutro będzie miało x8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie że wykorzystywany jest tylko niewielki procent mocy waszych kart graficznych i że PS2 ma takie parametry niema nic do rzeczy patrzcie na Grand Turismo 4 , Tekken 5 , God of War 2 a potem spójżcie na np: Gothica 3 i naprzykład jak tam są słabo wykonane postacie a każdy wie że wymagania ma nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TNukem --> musisz pisac z poziomu forum a nie z poziomu newsa. Tutaj sie nie da, ale jak odszukasz ten temat na forum albo po prostu klikniesz przycisk na dole "przejdz na forum" to bedziesz mial mozliwosc cytowania... poprzez zakladke "odpowiedz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że ps3 będzie lepsza maszynką multimedialną (odtwarzanie blu-ray,dvd,cd,wejście HDMI,mozliwość przegladania zdjęć z karty SD ale xbox 360 będzie lepszą maszynką do grania mam tu na myśli lepszą grafikę w grach (sprawdziłem sam w testach na serwisie gamespot.com) oraz moim zdaniem bardziej ergonomiczny pad (lepiej leży w dloni) oraz znacznie więcej gier-hitów(PS3 ma na razie 354 gry a Xbox360 534gier. )Nie wiem co napisać na koniec.Myslę ,że obie maszynki są zrobione dla określonej rzeszy odbiorców i niech każdy napisze teraz która maszynka spełnia jego oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps3 jest mocniejszym sprzetem do grania, pokazuje to chodzby heavenly sword Lair GT5 i killzone2 przeciesz te gry maja takie grafiki ze na x360 nigdy czegos takiego nie widziałem zwłaszcza w GT5 gdzie tam jest grafika fotorealistyczna!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

killer18 ----> GT5 jeszcze nie ma... Jak mogłeś w to grać? Druga sprawa - czemu ciągle wymieniasz Heavenly Sword i Lair, skoro obie gry są w produkcji, a ostatnio u konkurencji gram.pl czytałem, że Lair nie spełni oczekiwań. Jeszcze raz zaznaczam, że a) nie jestem przeciwnikiem PS, b) moim ulubionym koncernem jest SONY, ale trzeba być obiektywnym... I przedstawiać porządne argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakims sockecie będzie ten Cell... Chciałym go mieć w swoich łapkach.

btw, Killer18, polecam gametrailers, jest tam pełno fanboyów podobnych do Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować