Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis wycelował w listopad

74 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 18:46, Krystian-03 napisał:

No to spełniam wymagania zalecane:D

a i to jeszcze ze strony
* Crysis will run on both DX9 & DX10 as well as Windows XP and Windows Vista.
* A graphics card that supports Shader Model 2 or higher is required.
* CryEngine2 is estimated to scale back 2 years, and scale ahead 1.5 years.
* A single 7800GTX will run the game quite well on fairly high settings according to Crysis Art Director, Michael Khaimzon.
* Jack Mamais of Crytek said in an exclusive Crysis-Online interview that his X1900XT runs the game very well at reasonably high settings ( still unoptmized ).
* Crysis will dynamically utilize all processing threads available. Meaning quad-core processors will be supported.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem pół godziny w far cry nie był taki chiałbym pograć w crysis ale wymagania minimalne są dosyć duże.Tak czy siak za rok w crysis będe grał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi Crysis bedzie na max chodził ;] Tylko na mac pod DX 9 bo DX 10 niemam i niezamieżam mieć, zresztą Crysis i tak mało straci pod DX 9 i będzie miał ocenę minimum 10/10, bugów będzie niewiele i będzie to najładniejszy FPS w historii gier komputerowych. Zapewniam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:46, Domek napisał:

A ja nabrałem ochoty na zainstalowanie Far Cry''a... Ten mi ruszy. :D


Tak tak.....przeszedłem całkiem niedawno (kilka dni temu) teraz ściągam najnowszy patch i będę przez neta grał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:31, Emillo2 napisał:

> Ja poczekam aż Crysis dostanie łatkę umożliwiającą odpalenie a DX9... coś mi mówi, że
się pojawi...
> kiedyś.

jaką łatkę??? przecież od razu jest optymalizowany na DX9 jak i DX10, to chyba nie jest gra
dla Ciebie skoro się nie orientujesz ;-(


Eeee. Wpadka.

Jak widać zbytnio mnie ta gra nie grzeje... zagrać pewnie zagram ale nie w miesiącu premiery... pewnie jak stanieje to dopiero się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:00, Mariax napisał:

Hehe mi Crysis bedzie na max chodził ;] Tylko na mac pod DX 9 bo DX 10 niemam i niezamieżam
mieć, zresztą Crysis i tak mało straci pod DX 9 i będzie miał ocenę minimum 10/10, bugów będzie
niewiele i będzie to najładniejszy FPS w historii gier komputerowych. Zapewniam Was ;)

Też tak uważam....ale demka nie ma więc pewnym nie można być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basta! Crysis od początku zapowiadany był jako exclusive tylko dla pecetów. Naprawdę, nie mogę ścierpieć choćby pomysłu stworzenia konwersji na konsole...:/ Chociaż...Z drugiej strony, gra wydana na więcej platform ma szansę lepiej się sprzedać, a to na pewno pomoże Crytekowi w ich dalszej działalności.

"Tymczasowy exclusive",też coś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy wreszcie ile prawdy, a ile bajania, jest we wszystkich obietnicach panów z nVidii dotyczącyh ukrytych, niewykorzystywanych pokładów mocy kart GF8800, które to mają ruszyć pełną parą dopiero pod DX10... Sam mam 8800 GTS, ale raczej traktuję go jako - po prostu - bardzo wydajną kartę, wątpię aby wszystkie te obietnice się spełniły. Tym bardziej, że w momencie, gdy gry pod DX10 będą już chlebem powszednim, karty GeForce 8xxx będą już zwyczajnie stare:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkich fanów FPS-ów" nie sądziłem że kiedyś to powiem, ale takie sformułowanie jest dość krzywdzące dla konsolowców. Bo Crysis wychodzi tylko na PC, a wśród nich również są fani FPSów :D
[/offtopic]

No cóż, to będzie prawdziwy test dla mojego świeżego kompa. A nawet jak mi będzie na średnich przycinało to nie będę ubolewał - w końcu to Crysis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sie nie martwie że bede musial grac na niskich detalach. Dlaczego? Bo FarCry na minimum wyglagał lepiej niz cokolwiek innego kiedy zostal wydany wiec Crysis nie moze być gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować