Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis wycelował w listopad

74 postów w tym temacie

Własnie czytałem newsa w którym wypowiedział sie jeden z przedsstawicieli crytek i powiedział ze jak wyjdzie gra na PC to nie watpliwie ze wyjdzie również na PS3 i x360...Znajac zycie x360 bedzie miało problemy z wygenerowaniem takiej grafiki.. PS3 ze swoim BD o pojemnosci 50 GB i super procesorowi bedzie mogł zastosowac lepsze tekstury niz zwykłe DVD bo nie od dzis wiadomo ze BD jest lepsze od DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W liśćopadzie to ja będę miał w co grac - Wiedźmin czy drugi dodatek do Heroesów więc nie będzie czasu na takie "drobnostki" jak Crysis. Zresztą i tak pewnie u mnie nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje Ps3 to w to raczej nie zagram :)

MisioKGB fakt 8800 jest lepsze niż 2900 HD XT ale karta Ati w niektórych grach ma lepsze osiagi ale w ogólnych statach nie bije co do 2900 HD XTX to już jest ale daruj sobie tą kartę przy GF 8800 jest mierna i przegrywa w niektórych testach nawet ze wcześniejszą XT. Dwie firmy nie produkuja tej wersji karty bo nie chciali marnować kasy na ten bubel.

Żeby nie było że ja tu krytyka do Ati bo jestem fanem tej firmy ale faktem jest że ostatni model (2900 XTX) jaki zrobili ze współpracą z AMD to bubel nie warty ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki - wypadałoby poprawić to nieszczęsne "wykończenie gry" bo jakoś tak się źle kojarzy (na pewno nie z chęcią zrobienia jak najlepszej gry :)).
PS. Halo 3 też będzie na PC? Tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko konsolom ale co do tekstu z tym x360 i jego problemami, oraz ten PS3 i BD jest lepsze bo ma pojemność 50 GB o - istne brednie!!
Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tak uważam to prosta odpowiedź!!
Gra ma status games for windows , a co to oznacza - wiadomo!!
Microsoft załatwi se te gierkę na wyłączność dla x360 jeśli chodzi o konsole!!
Czy konsole będzie miały lepsza grafikę - zobaczymy jak dojdzie do konwersji!!( i mam nadzieję że jak do tego dojdzie nie będzie cyrków w RE4 na PC!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnie! Sprzęt mam odpowiedni, tylko pozostało uzbierać kasę na samą grę ;P a akurat wtedy będzie lekki przypływ gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 13:19, killer18 napisał:

Na wyłocznasc dla x360 chyba cie zdarło jak twórcy mowia ze ma wyjsc na PS3 i moze na x360
Wersaj na PS3 bedzie pewnie najładniejsza :D

To że na poczatku twórca mowi a potem co innego wychodzi to wszyscy wiedza!!
np. DMC4 exclusive PS3 a jest robiony na wszystkie liczące się zdaniem capcom platformy (x360 i PC!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie zastanawia jedno przy ewentualnej konwersji. Czy to bedzie np. coś jak unreal championship!!??
Dodanie niepotrzebnych elementów i w tym wypadku coś w stylu mortal kombat sic !! jak dla mnie to zepsuło gierkę totalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:09, killer18 napisał:

Jesli moga cos dodac to napewno duzo wieksza planete i lepszej jakosci tekstury bo BD 50 GB
jest duzo lepsze od DVD

Planeta??!!a na co ci 50 GB skoro gra się mieści na HDD 6,5 GB!!(nawet jak walną lepsze tekstury to ile im to zajmie - jakieś 1,5 GB więcej ??!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować