Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lair słabsze niż oczekiwano?

41 postów w tym temacie

Pomimo że PS3 nie znajdzie się pod moim TV dosc predko, na razie to miejsce zajmuje X0, kibicuje Lair, bo wg. mnie gierka jest przekozacka. Dziwne info, naprawde dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj widzę, że troll się zaczyna panoszyć :)

recenzenci mogą sobie gadać, najważniejszą ocenę i tak wystawią gracze
pamiętajmy, że oceny pism bywają bardzo subiektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu ubolewac?? ze jakas jedna nic nie warta gazeta napisała takie smenty.. ja sie sugeruje polskimi gazetami a one twierdza ze to bedzie HIT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:07, Irc100 napisał:

Szkoda. Lubi PS3 i ubolewam razem z nimi że im tak wszystko nie wychodzi....... :P


No nie przesadzajmy. Przecie to nie jest tragedia, że jest średnia ocen (z tych pięciu podanych) 8/10 a nie 9.5/10. Tylko ujawnia się przereklamowanie... Jakby średnia była 6/10 no to czas się zacząć martwić, bo to by kiesko wyglądało, ze domniemany hit jest tylko średni. Zobaczymy jak to się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc z filmów to ta gra była crapem od początku. Latanie smokiem i nawalanie do wszystkiego kulami ognia. Łał. River Raid w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei pierwsze słyszę o tym magazynie... Jedyne co mi się kojarzy z literkami "EGM" to CD-Action. :)
I jakoś specjalnie ich notą bym się nie przejmował. W PSX Extreme bardzo dobrze o grze pisali, grafiki wyglądają przepięknie, zwiastuny również robią wrażenie. Będzie ostro. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może byc tylko złe pierwsze wrażenie... W końcu recenzenci EGM grali w tą grę tylko kilkadziesiąt minut. Pewnie mieli problem ze sterowaniem SIXAXISEM, a do tego trzeba się niestety przyzwyczaic.

Zresztą ja się opinią jednego serwisu nie będę przejmował, ważna jest średnia ocena WSZYSTKICH głównych serwisów internetowych/ czasopism. Po prostu Lair jest jedną z tych gier, które jednym się podobają, a drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny sa rozne. Jak widac sa oceny 9/10 ale tez wlasnie 5.5/10...Najwidoczniej gra jest dla graczy gustownych (chodzi mi o takich ktorzy lubia akurat takie klimaty jakie przedstawia Lair) Jednym sie podoba to, drugim tamto. Jak dla mnie bezsensem byloby przekladanie daty premiery tylko przez ta ocene :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na grę w klimacie LAIR czekałem bardzo długo. A teraz ktoś mi wyskakuje, że jakiś nie cieszący się zbytnią renomą magazynek wystawił jej ocenę "poniżej oczekiwań". Jaaaa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, beta testy mówiły dokładnie to samo więc mnie to nieszczególnie dziwi.

Panom niedowiarkom jako wielkie ":P" podaję wyniki z gamerankings. 29 opinii, średnia ocen 59%. Najbardziej opiniotwórcze serwisy, takie jak Gamespot (45%), IGN (49%), PSM Magazine (50%) też gry nie polubiły. I co teraz, fanboje PS3? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować