Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegóły dotyczące kolejnego dodatku do WoW-a?

73 postów w tym temacie

Ja chcę taką blood elfkę w domu :) A poważnie to wątpię, że to prawda. Blizz woli zaskakiwać ludzi ogłoszeniem nowych projektów (Starcraft 2 choćby), to jakaś niemiecka ściema ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, ale jedna rzecz w powyższym artykule jest bezsensowna ;p Jakim cudem Król Lisz miał odnowić siły w chwili, gdy kontroluje wszystkich nieumarłych z wyjątkiem Forsaken, i jest najsilniejszą personą w historii Warcrafta (jest tylko trochę słabszy, jeśli nie tak samo silny jak sami Tytani, twórcy Azeroth :P). IMHO bezsens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh zapewne nikt nie będzie chciał chodzić do instancji z TBC i z WoWa bo pewnie z tych nowych instancji będą lecieć lepsze itemy...
Co do death knighta to, to mi się nie podoba... imo nowa klasa nie jest potrzebna.
Zmiany fryzur hmmm fajne! Na to czekałem ^^

Tak więc jestem średnio nastawiony do nowego dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, nieźle :) .

Potwierdził się Northrend, potwierdziła nazwa, a tu kolejne informacje. Wygląda na to, iż ów Death Knight rzeczywiście będzie mógł być tym, o czym wielu graczy marzyło - "czarowojem". Tyle, że w przeciwieństwie do Paladyna - ofensywnym.

Czekam na dalsze informacje z niecierpliwością, bo choć w WoWa obecnie nie gram - grałem, i staram się być z wiadomościami o nim na bieżąco. Bo może kiedyś wrócę :) ?

PS Ja chcę fryzjera w GWEN! Nasz Front(...)Argh ma już całych trzech członków (ale nadal wiszą mi z wpisowym ;> )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ten dodatek wyjdzie za 2 lata, dopiero przedwczoraj zrobilem 70 lvl ;p
Jeszcze sie nim nie zdazylem nacieszyc... ;(
Mam nadzieje, ze nie bedzie jednak Death Knight''a.
Chlopaki z blizza powinni popracowac nad zbalansowaniem obecnych klas, a nie wrzucac do tego kotła
kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę uwierzyliście w tego Death Knighta? Przecież Blizzard kiedyś wyraźnie napisał, że NIE BĘDZIE nowych klas w WoWie innych niż te 10, które już są... Bo i po co to komu? Czym takim Death Knight by się wyróżniał? Zwykły mix warriora, paladyna i warlocka zapewne...

Jedyne w co jestem skłonny uwierzyć, to tytuł dodatku (oraz umiejscowienie) i podniesienie limitu leveli do 80 (niestety... to najgorsza rzecz, która przychodzi wraz z kolejnymi dodatkami do WoW :/). Reszta - stek bzdur, plotek i zaknutych intryg ;-)

Z resztą Blizzard nie umie stać bezczynnie - na pewno na dniach to sprecyzują i albo potwierdzą część tego newsa, albo zdementują to całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... jasne Death Knight. I jak niby wytłumaczą jego nagłe pojawienie się? Wyskoczył jak Filip z Konopi, czy co? :P Poza tym Death Knight w Sojuszu? Brzmi to dość paradoksalnie.

Ale najpewniej z tą klasą to jednak jakaś ściema jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przebrzydlec"? A to co? Król Lisz brzmi bardzo zachęcająco, chociaż moim zdaniem nie powinien być żadnym z bossów. Dlaczego? Gdyż teraz jest on najpotężniejszą istotą na świecie, prawdziwym bogiem, którym prawie że był sam Ner''zhul. Nie można go pokonać ot tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, by to była prawda. Blizzard woli ujawniać informacje w ostatniej chwili.

P.S. Przepraszam że odbiegam od tematu, ale kiedy pojawi się zaktualizowana lista EK Wiedźmina? Bo się doczekać nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już będzie można napierać na Lich Kinga, to może zwiększą limit osób w raidzie przynajmniej o 10.
Co do dodatku, mi sie najlepiej grało jak był sam WoW, bez TBC. Zobaczymy jak to wyjdzie z tym DK. Jak dla mnie to tylko ud powinni grać tą klasą- jakoś nie widzę nikogo z sojuszu albo taurena czy orka w tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 18:57, Sth`Devilish napisał:

Na prawdę uwierzyliście w tego Death Knighta? Przecież Blizzard kiedyś wyraźnie napisał, że
NIE BĘDZIE nowych klas w WoWie innych niż te 10, które już są...


Blizzard nie tyle powiedział, że "nie będzie" co zapowiedział że dopóki nie skończy udoskonalać (czytaj: buffować/nerfować) obecnych klas to nie zrobi nowych ... czyli pewnie przed WoWem 2 nowych nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować