Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegóły dotyczące kolejnego dodatku do WoW-a?

73 postów w tym temacie

to z tym dk to plagiat przecierz - w mu online jest tez taka postac moze robic to co dark knight i dark wizard(chyba dawno nie gralem) tyko nie moze nosic helmu i dostaje 2 pkt atrybutu wiecej, ah i zapomnialem - dostepna po 150 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli okazalo by sie to prawda:
1. Alliance i Death Knight... rotfl!
2. 80 lvl byl do przewidzenia...
3. Nowy kontynent wielkosci Outlandu... No niee, czemu nie moze byc np. wielkosci Azerothu?! No czemu...
4. Moze wymysla cos lepszego nic epick flying mount? :>
5. Oby walka z ''Lichem'' wymagala przynajmniej 40 osobowego raidu, a nie tak jak w przypadku Illidana...
6. Zmiana fryzur -> fajnie, tylko potem moze jeszcze zrobia robienie tatuazy? ...

Chociaz, do czasu, gdy wyjdzie dodatek, Blizz tak ''nerfnie'' wszystkie klasy, ze kazdy sie bedzie cieszyl z nowej...
A juz sie to ''przygotowanie'' rozpoczelo, a oficjalnie zacznie sie z najnowszym patchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Death Knighta - teoretycznie to ma być "Hero Class" - coś jak bohaterowie w W3. Ma zaczynać grę w wysokopoziomowych lokacjach, po osiągnięciu "jakichś_nieznanych_arcytrudnych_etc_warunków" przez główną postać. Podobno też KAŻDA klasa będzie miała, zamiast nowych skilli/talentów, levelowanie na poziomach 70-80 "Hero Class", po trzy na każdą klasę podstawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:03, ArtoXx napisał:

a będzie SEX ? :D


Znajdź sobie dziewczynę w prawdziwym świecie, a nie się w cybersex bawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:50, Geglash napisał:

IMO powinni dać do downloadu nowy silnik graficzny do WoWa (ci z gorszym sprzętem by zostali
przy obecnym) :P


Nowy silnik graficzny? Do downloadu? Czy ty wiesz co to jest WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:27, Welin napisał:

Co do Death Knighta - teoretycznie to ma być "Hero Class" - coś jak bohaterowie w W3. Ma zaczynać
grę w wysokopoziomowych lokacjach, po osiągnięciu "jakichś_nieznanych_arcytrudnych_etc_warunków"
przez główną postać. Podobno też KAŻDA klasa będzie miała, zamiast nowych skilli/talentów,
levelowanie na poziomach 70-80 "Hero Class", po trzy na każdą klasę podstawową.


Znaczy się niby na czym miałby ten Hero class polegać ? Że niby od razu zaczynam grę od max lvl czy jak ? I niby w jaki sposób można byłoby uzyskać do niej dostęp ? Bo wybacz, ale nie za bardzo skumałem to co napisałeś :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blaszka, dla takiej elfki to mógłbym się nawrócić na WoWa ;p A poważnie mówiąc: jakoś MMORPG do mnie nie przemawiają. WoW jest dobrą grą, ale osobiście wole coś ciut innego (wszystkich gorących fanów przepraszam - jeden lubi śliwki, inny ogorki kiszone). A kolejny dodatek ? Jeśli nawet, to napewno znajdzie się wielu których taka wiadomość ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:07, Sth`Devilish napisał:

> IMO powinni dać do downloadu nowy silnik graficzny do WoWa (ci z gorszym sprzętem by zostali

> przy obecnym) :P

Nowy silnik graficzny? Do downloadu? Czy ty wiesz co to jest WoW?


Gdyby bardzo chciali to nie jest to niewykonalne. Tyle że przemodelowanie całego świata to praktycznie napisanie gry od nowa wiec prędzej zobaczymy WoW2 ;). Chociaż dodanie paru polygonów "starym" postaciom raczej by nie zaszkodziło.

Co do worgenów w Gilneas, takie same plotki pojawiały się przy okazji prac nad BC. Już prędzej zostaną dodani jako forma frakcji. I tak samo z "Hero class". Już teraz bez przerwy trwa płacz jaka to ta gra nie zbalansowana... Teraz wyobraźcie sobie to samo z 30 klasami zamiast 10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ciągnęło mnie do gier on-line, tym bardziej do tak kosztownych gier on-line.
Ha, jeśli dodatki do WoW, są "niemal jak pełne gry" to chyba autor tych słów zna tylko WoW.
Osobiście, to mam nadzieję, że ludzie powoli będą odchodzić od MMORPGa Blizzarda, bo to się już robi nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mialem nadzieje na dodatek "The Great Sea" aka Maelstorm.
Na temat DK - bardzo Ciekawa innowacja zalozyc sie rowniez moge ze 2 rasy ktore beda posiadaly mozliwosc wybrania tej klasy to ludzie i truposze ( nie trudno jest sie domyslic z uwagi na Arthasa Menethila ).
70-80 lvl ? Heh, nie trudno bylo sie domyslic.
Nowy tryb PvP - licze na BG typu siege ( tak, wiem ze jest juz AV ) ale na tym nowym BG liczylbym na walki powietrzne.
Zmiana fryzur ? porazka, i watpie ze to wejdzie w zycie, totalny bezsens.
Tak czy siak, nie bedzie to ostatni dodatek do WoW''a, mamy przed soba jeszcze duzo roznych mozliwosci ( np. w.w. Maelstorm ), i rowniez, przygotowane instancje o ktorych nie ma prawie zadnych informacji ( Stormwind Vault ).

/Kush - Stormreaver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:27, Welin napisał:

Co do Death Knighta - teoretycznie to ma być "Hero Class" - coś jak bohaterowie w W3. Ma zaczynać
grę w wysokopoziomowych lokacjach, po osiągnięciu "jakichś_nieznanych_arcytrudnych_etc_warunków"
przez główną postać. Podobno też KAŻDA klasa będzie miała, zamiast nowych skilli/talentów,
levelowanie na poziomach 70-80 "Hero Class", po trzy na każdą klasę podstawową.



Tez nad tym myslalem ale to juz dawno temu, jako przyklad pozwole sobie podac jedna z mozliwosci "Hero Class" dla huntera, - "Demon Hunter":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że w podobnym czasie co dodatek do wow wyjdzie już warhammer online, i wtedy raczej nie zakupie dodatku tylko zmienię sobie klimacik na warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie death knight powinna byc normlan klasa postaci, a co do ras obstawia ze w alliance bedzie u dranei i humanow,a horda undeath no i moze orki chociaz blood elfy tez moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:07, hammerfall87 napisał:

Moim zdanie death knight powinna byc normlan klasa postaci, a co do ras obstawia ze w alliance
bedzie u dranei i humanow,a horda undeath no i moze orki chociaz blood elfy tez moga byc


Nie ma żadnych powodów, aby death knight był u draenei >.>
Ja bym raczej obstawił u ally tylko ludzi, a w hordzie orków, forsaken i blood elfy, ale imo death knight mi nie pasuje jako grywalna rasa... to niezgodne by było z warcraft lore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 10:13, Sashion napisał:

> Moim zdanie death knight powinna byc normlan klasa postaci, a co do ras obstawia ze w
alliance
> bedzie u dranei i humanow,a horda undeath no i moze orki chociaz blood elfy tez moga byc


Nie ma żadnych powodów, aby death knight był u draenei >.>
Ja bym raczej obstawił u ally tylko ludzi, a w hordzie orków, forsaken i blood elfy, ale imo
death knight mi nie pasuje jako grywalna rasa*... to niezgodne by było z warcraft lore.

*miało być klasa -.- brak opcji edytuj rlz one more time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować