Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW salą treningową ben Ladena

113 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 19:37, tarar napisał:

Regulamin jest dla frajerów;>


Który konkretnie? Mam nadzieje, że nie chodzi Ci o gramowy. W każdym razie polecam trochę kultury, zastanów sie zanim drugi raz zaczniesz bluzgać na kogoś tylko dlatego, że sam nie zrozumiałeś co napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... to teraz wiem skąd się biorą imbecyle i szaleńcy na drogach.

Skoro WoW to wylęgarnia terrorystów,
Tetris propaguje i uczy jak rozprowadzać narkotyki,
Saper jak rozbrajać bomby,
to w takim razie, chociażby NFS, propaguje jeżdżenie samochodem jak wariat :p

Człowiek już nic zrobić nie będzie mógł, ani w nic pograć, bo zaraz morderca, gwałciciel, pedo, fetysh, terrorysta, kamikazee i Bodzia wie co jeszcze... :p

Już niedługo nie będzie można korzystać z klozetu, bo jakiś inteligent od siedmiu boleści powie, że przyczyniamy sie do wyniszczania ekosystemu... =p

Dodam, że wszystkie MMO to idealne miejsce na tworzenie grup terrorystycznych, ustalanie spotkań, obmyślanie planów, strategii i działania.

A myślicie, że jakim cudem tak idealnie wpakowali się w WTC? Wszystko te przeklęte MMO, a o WoW''e już nie wspomnę... :p

Nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok ok poczytam...A nawet jesli nie to co?? Cd Projekt mi konto zablokuje? Mi to lata straca klijenta;D I ta kase ktora zamierzam wydac na wiedzmina:P I dajcie wy mi ludzie juz spokoj nie chce placic za jedna pomylke do konca zycia..Pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisz pod obrazkiem jest genialny!! Brawa dla tego kto go wymyślił!!

A co do tematu, już widzę jak pokolenie bin ladena( specjalnie z małych liter) tłucze się w BF 2 albo CoD 4;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...uważa, iż gry takie jak World of Warcraft pozwalają na trenowanie terrorystów. Dzięki realistycznemu odwzorowaniu prawdziwego świata, przestępcy mogą uczyć się używania broni.
Przy tym zdanku normalnie dostałem rotfl......
Ja piernicze - TO trzeba mieć fantazję na temat tego, że WoW uczy strzelać z broni palnej. Ale facet może mieć trochę racji (walka bronią sieczną/obuchową, łukiem, kuszą xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booooozeeeee!! Nie no to juz jest chore przepraszam bardzo.. Najpierw Capcom obrywa ze w nadchodzacym next-gen RE5 zrobil z murzynow zombie - rasizm. Strzelanki i inne MMPO - pomoc dla terrorystow... Puknijcie sie w leb Ci co to mowia!! Terrorysci wybiegaja po stokroc pomyslami od tych co sa w grze tak ze nawet nie jestescie w stanie sobie tego wyobrazic! Sa grupa zorganizowana bo nie sadze zeby nagle terrorysta uczyl sie naciskac myszke a nie spust... ZAL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gry sa tak realne to gdy bohater simsow stworzony przez terroryste bdzie otoczony zielonym dymkiem to znaczy ze terrorysta sie nie myje XD aaa gra prawde Ci powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL ROTFL OMG... Ciekawe czy Terroryści grają hordą czy przymierzem... Ja bym bardziej do gier terrorystycznych dał CS jeśli wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Kolejny partyzant :-D tacy ludzie musza miec jakies skrzywienia labo przejscia w mlodosci... lol przecierz kazdy wie ze Terrorysci trenuja w Cs :-) podkladanie bomb itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW ma najlepiej odwzorowane bronie nie ma co .... i to automatyczne strzelanie w wow''e jest tak realne .... hmmm to wychodzi za ja u mnie strzelac !! fajnie xD .... Wiecie co czy ten pan Kevin Zuccato widzial kiedykolwiek Wow''a ? bo ja w to watpie ...... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować