Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrath of the Lich King potwierdzony

98 postów w tym temacie

DO TYCH KTÓRZY GRAJĄ W WOW-a

Jeżeli nie gacie na serwerze Chromagus to zróbcie sobie tam postac (oczywiście w HORDZIE) jest tam conajmniej 5 Polskich gildi i mnóstwo Polakow

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo moim zdaniem lepiej pisze się "lich" niż lisz... to wobec tego dlaczego w polskiej wersji Warcrafta nie zostały przetłumaczone IMIONA i NAZWISKA bohaterów? np. dlaczego był Furion Stormrage? hmm? a może nie wiesz dlaczego co? jak nie wiesz to lepiej zamilknij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponet "geniuszu" sam zauwazyles ze w Warcrafcie nie zostaly przetlumaczone cale nazwy ( oba czlony / imiona nazwiska ) a sam co robisz? z Lich King robisz Krola Lich.. pogratulowac .. i jeszcze sie spierasz i zaslaniasz polska wersja warcrafta .. ehh pomysl 2 razy zanim cos napiszesz..
a wlasnie .. kto mieszcze wojuje od miecza ginie - "jak nie wiesz to lepiej zamilknij..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś taki wspaniały i chcesz tłumaczyć słowo Furion które nie istnieje w żadnym ziemskim nazwisku no to ci gratuluje. Nazwisk też się nie tłumaczy z reguły. Ale Lich to nie nazwisko a nazwa konkretnej istoty, otwórz sobie pierwszą lepszą książkę fantasy z nieumarłymi i zobacz że Lich tłumaczymy jako Licz albo Lisz, i jeśli ty się posiłkujesz Warcraftem to sam ci wskaże że w WIII mamy KRÓLA LISZA a nie KRÓLA LICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard chyba nadal ma gdzieś jeden z najbardziej irytujących (nie dla wszystkich oczywiście) aspektów WoWa, komiksową i zdecydowanie przestarzałą grafikę. Jeżeli pierwszy dodatek tego nie zmienił, pewnie nie zmieni nigdy.
Tak samo z opłatami abonamentowymi.
Cóż, na razie nie mam zamiaru rezygnować z Guild Wars, które jest o niebo lepsze.
Z GW2 WoW nie będzie się już mógł w ogóle równać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 02:54, Blober napisał:

Blizzard chyba nadal ma gdzieś jeden z najbardziej irytujących (nie dla wszystkich oczywiście)
aspektów WoWa, komiksową i zdecydowanie przestarzałą grafikę. Jeżeli pierwszy dodatek tego
nie zmienił, pewnie nie zmieni nigdy.


Nie przypadła ci do gustu, ot co. Conajmniej kilka milionów graczy powie ci co innego... Mnie np bardzo się podoba grafika w WoWie (jest taka jaka miała być - bajeczna i klimatyczna, tak jak w W3), a nadmienię że grywam także i w GW :)

Dnia 22.08.2007 o 02:54, Blober napisał:

Tak samo z opłatami abonamentowymi.


LITOŚCI!!! Ile można nadużywać tego bezsensownego argumentu... To jak narzekanie na internet, że trzeba za niego płacić, a niektórzy mają go za darmo (w obrębie nadajnika Wi-Fi - na zachodzie to normalka). Polak to jednak potrafi - ale narzekać ;)

Dnia 22.08.2007 o 02:54, Blober napisał:

Z GW2 WoW nie będzie się już mógł w ogóle równać. ^^


Pewnie, że nie :) W końcu ile tak można WoWa męczyć - powstanie i druga część i jestem prawie pewien, że premiery obu sequeli zbiegną się ze sobą w czasie. A mnie to dosłownie wali - zagram w tą grę, która mi do gustu przypadnie (a może w obie), ale przynajmniej nie będe argumentować w stylu "Z moją ukochaną grą tamta nie może się równać" albo "GW rulezzz!!!11".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może GW jest za friko, ale znam mnóstwo osób które przeszły z GW na tego paskudnego, drogiego WoWa natomiast, żaden z moich WoWnych znajomych, czy znajomych moich znajomych nie przeprowadził się na GW...

Poza tym jednak WoW ma 9mln graczy a GW nieco ponad 1/3 tego ;] A przecież jest darmowy :O Co do grafiki to niech się GWkowcy nie wypowiadają, ponieważ blizz zapowiedział usprawnienie silnika gry w WotLK, a ona sama jest taka jaka powinna być - KOMPUTEROWA - a nie koreańskie pseudo-rzeczywiste plastiki, które np. mnie bardziej odrzucają niż zachęcają. Grafa z WoW nawiązuje do tej z W3 i basta - jakby chcieli zrobić lepszą to by zrobili - w końcu Blizz nie przywykł serwować nam (graczom) badziewia. Popatrzcie jak długo zachwycaliśmy się chociażby Diablo 1/2 czy Starcraftem mimo, że graficznie to one już nie powalały od paru dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 02:54, Blober napisał:

Blizzard chyba nadal ma gdzieś jeden z najbardziej irytujących (nie dla wszystkich oczywiście)
aspektów WoWa, komiksową i zdecydowanie przestarzałą grafikę. Jeżeli pierwszy dodatek tego
nie zmienił, pewnie nie zmieni nigdy.
Tak samo z opłatami abonamentowymi.
Cóż, na razie nie mam zamiaru rezygnować z Guild Wars, które jest o niebo lepsze.
Z GW2 WoW nie będzie się już mógł w ogóle równać. ^^


LOL, głosy, że grafika w WoW''ie jest cienka są raczej odosobnione.. 9 mln graczy mylić się zresztą nie może, co nie? co prawda to prawda, nie jest to może szczyt możliwości technicznych ale przynajmniej nie trzeba mieć 2gb ramu i gf 8800 żeby zagrać (na high :). Ja pierwszy raz zagrałem w to na athlonie 1ghz, 768 ramu i gf 5200 (grafa była jeszcze do tego "nieco" zminimalizowana) i mimo iż nie wyglądało to ładnie to tak mnie urzekło.. że do tej pory oderwać się nie mogę. A GW może i ma lepszą grafę, i nie ma abonamentu, ale jest BIEDNE i OGRANICZONE,i IRYTUJĄCE, z ciekawości ściągnąłem... zainstalowałem (triala) i co? najpierw jeden patch (normalka) gra się w końcu włączyła... zalogowałem się.. przeszedłem kawałek po czym znowu nast. łatka się ściągała! to już mnie szlag trafił i wywaliłem tego śmiecia (tak dla przypomnienia: w WoW''ie ściąga się patcha RAZ na jakiś czas i już a nie co 5 min...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba grafika WoWa a w tym drugim dodatku zauważyłem że grafika w WoWie poprawiła się bardzo.
Mają kase za abonament z WoWa robią z tego wspaniałe gry jak World of Warcraft czy starcraft 2. w Guild Warsie niema nic specjalnego gdyby miał abonament to by nikt w to niegrał był by do kitu. Guild Wars gra jakieś 1000 ludz niewiem ale wowa 9mln!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować