Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrath of the Lich King potwierdzony

98 postów w tym temacie

Rewelacja. Bardzo się cieszę, że przecieki potwierdziły się i zbliża się drugi dodatek do WoWa. Nowy kontynent, nowa klasa, zwiększenie limitu poziomu do 80, nowe... dla mnie cud, miód i orzeszki.

Ja w WoWa gram od samego początku, od kwietnia 2005 roku do dziś - z małymi przerwami w opłacaniu abonamentu. Moją główną postacią jest Night Elf Druid 70 level. Po powrocie z urlopu w Irlandii kupię kolejnego prepaida i dociągnę drugą postać - Blood Elf Mage 39 level do 70 tak, by w dniu wejścia drugiego dodatku mieć te dwie postacie w pełnej gotowości. Pozostałe postacie (w tym 3x60) zostawię w rezerwie...

Czekam na kolejne informacje na temat dodatku, szczególnie na temat nowej klasy: Death Knight i drzewka talentów 71-80.

P.S. Pracuję i sam zarabiam na moje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... z jednej strony ciekawie- nowe tereny, instancje, klasa i reszta tego śmiecia; a jakby się przyjrzeć, to blizz nabije sobie trochę w sprzedaży BC (tożto Northrend od 68lvl), potem wyludni outland i tyleż zabawy xP
Mam przynajmniej skromną nadzieję na to, aby ruszyli odwłoki i wzięli się ostro za drzewka talentów paladyna..przynajmniej retribution. Jak nie- to raczej nie powiem ''welcome back, warcraft'' i wrócę do Śródziemia. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 16:33, Gonder napisał:

Przecież zdobycie 70 lvl to nie jest wielka filozofia. Po za tym nowi gracze powinni najpierw
poznać Azeroth a dopiero potem iśc na tereny dodatku.

Tylko jest taka sprawa - stare instancje na 60 poziom są nieopłacalne (gorszy loot) i nikt tam nie chodzi, a Outland jest dostępny od 58 poziomu. Ilu graczy teraz można spotkać jednocześnie w Plaguelands (główna strefa dla levelujących do 60 przed dodatkiem)? Jak dobrze pójdzie to 5 w całej strefie siedzi... To samo pewnie spotka w Outland takie miejsca jak: Netherstorm, Shadowmoon Valley, Blade''s Edge Mountains, skoro Northrend będzie od 68 to każdy levelujący nową postać na 68 od razu poleci tam (gdzie będzie się levelować szybciej i dostawać lepsze przedmioty, a obecne tiery z raidowych instancji pójdą do vendora lub jako pamiątki do banku :>). Po prostu Blizzard drugi raz zamierza popełnić ten sam błąd i chyba nie ma za bardzo pomysłu na inne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękujemy blizzard. Najpierw poprawcie class balance, zapomnijcie, ze dzieci devsow graja warlockami, naprawcie areny,zeby byly fajne nie tylko dla holy pala, disc/holy priest, demo warlock i ms warriorow, naprawcie wykastrowane world pvp, pozbadzcie sie 50% afkerow z kazdego AV, poprawcie nudne end game pve, a potem..potem zobaczymy czy warto moja kasa karmic leniwych developerow ktorych wklad ma sie nijak do kasy jaka blizzard na nas zarabia.

-------------------------
wow = waiting on warhammer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:13, sferis napisał:

Ciekawe kiedy będzie premiera...


Taa właśnie i ciekawe czy trzeci dodatek też będzie i co by w nim było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzeci dodatek będzie to obstawiałbym południowe wyspy po których Maiev ganiała Illidana w W3: FT albo resztę Draenoru (bo przecież Draenor był dużo większy od Azeroth a Outland to tylko jego kawałek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:53, Nagaroth napisał:

Jeśli trzeci dodatek będzie to obstawiałbym południowe wyspy po których Maiev ganiała Illidana
w W3: FT albo resztę Draenoru (bo przecież Draenor był dużo większy od Azeroth a Outland to
tylko jego kawałek).

Reszta Draenoru została zniszczona z powodu wiadomego czynu Ner''Zhula. Nie może być reszty Draenoru (w "obecnym" czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:45, mrocznygram napisał:

Już bym mógl złożyć zamowienie lol


W tym się z Tobą zgadzam;) Oduchowo zajrzałem do planu wydawniczego CDP czy jest już w nim WoW:WLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 14:21, Sth`Devilish napisał:

> Szkoda że WoW jest taki drogi (dla Polków)............

Kolejny taki co narzeka, a pewnie samemu do pracy nie chce się ruszyć...


Gdybym to ja mógł iść do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


moim zdaniem wowa pobije GUild Wars 2, jego atutem bedzie dobra grafika grywalnosc oraz brak jakich kolwiek oplat a na dodatek czeste aktualizacje !

ee...........czytaleś o GW2 ? bo ja na z tego co wiem to wychodzi miedzy 2009/2010roku a przez ten czas Blizzard zapowie pewnie kolejjny dodatek..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dodatek, po raz kolejny ''zielone'' itemki z northrend''u beda lepsze od epickich z areny... OMFG!

/quit wow

Najwyzej Frostwhisper straci jednego gracza, a co mi tam...
Blizz bierze sie za nowe dodatki nic nie robiac z tzw. ''balance'' , ktory nie spelnia swojego zadania. Duzo klas jest za bardzo ''nerfnietych'' ,ale blizz nic sobie z tego nie robi, bo po co...
Dobila mnie jednak tylko jedno ''ulepszenie'' -> Death Knight dla Alliance ... (nie maja oni NIC zwiazanego ze smiercia... horda ma nieumarlych) nawet nie trzeba tego opisywac.
Pozatym, Flying Mountow, na ktore my wszyscy grindowalismy bardzo dlugi czas (chociazby na epickie, netherwingi etc.) beda bezuzyteczne, bo w Azeroth nadal nie bedzie mozna latac na nich!
Wiele gildi jeszcze Karazhanu nie ukonczylo, ba, niektore nawet nie zaczely, a TBC opiera sie przeciez na Black Temple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no a nie było jakiś nowych wieści o sc2 na pewno musiały być jeśli ktoś ma jakieś info to niech się nim podzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 17:21, Troy90 napisał:

Pozatym, Flying Mountow, na ktore my wszyscy grindowalismy bardzo dlugi czas (chociazby na
epickie, netherwingi etc.) beda bezuzyteczne, bo w Azeroth nadal nie bedzie mozna latac na
nich!

Dla Northrend chyba zrobią wyjątek. Zwłaszcza, że neutralna stolica będzie latająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować