Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

RAGE - postnuklearny FPS od id Software

361 postów w tym temacie

Mam pytanie. Gdzie mam wpisać kod na te 2 dodatki - broń i jakaś mapka z edycji anarchisty? W instrukcji jest napisane "wpisz we właściwym miejscu" - czyli ku..a gdzie? Nigdy nie instalowałem żadnego DLC więc się pytam. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 16:05, Sniper222 napisał:

tak samo jak aktywujesz gre na steamie


Czyli jak? Najpierw instalacja gry (to zrozumiałe) a potem co? Gdzie mam wpisać te 2 dodatkowe klucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2011 o 16:11, KrzysztofT napisał:


Czyli jak? Najpierw instalacja gry (to zrozumiałe) a potem co? Gdzie mam wpisać te 2
dodatkowe klucze?


Przecież na ulotkach z DLC pisze Ci co masz zrobić:

uruchom Steam
wybierz " gry " a następnie " aktywacja produktu w Steam "
wpisać kod

i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 16:23, lis_23 napisał:


>
> Czyli jak? Najpierw instalacja gry (to zrozumiałe) a potem co? Gdzie mam wpisać
te 2
> dodatkowe klucze?

Przecież na ulotkach z DLC pisze Ci co masz zrobić:

uruchom Steam
wybierz " gry " a następnie " aktywacja produktu w Steam "
wpisać kod

i tyle


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. Trochę jednak jestem rozczarowany, bo ostatnia misja była w sumie taka sobie - brakło w niej końcowej walki z jakimś wielkim bossem (jak w

Spoiler

Dead City

), a twórcy zaserwowali jedynie prucie do mięsa armatniego (i co z tego że nowe?). Mimo wszystko wrażenia z gry mam bardzo pozytywne i to nadal dla mnie kandydat do FPSa roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 03:27, Sniper222 napisał:

To się ciesz ze w ogóle grałeś, ja przez te cholerne tekstury grać nie mogę. Kupiłem
grę 2 dni tematu i leży czekając na patche/sterwoniki...

Widać miałem szczęście, bo poza fochem jednego dnia, kiedy cięła się co kilka sekund, nie doświadczyłem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 11:38, Kadaj napisał:

> To się ciesz ze w ogóle grałeś, ja przez te cholerne tekstury grać nie mogę. Kupiłem

> grę 2 dni tematu i leży czekając na patche/sterwoniki...
Widać miałem szczęście, bo poza fochem jednego dnia, kiedy cięła się co kilka sekund,
nie doświadczyłem żadnych problemów.

ustawienie vt_maxPPF 8 trzeba ustawić dla kart HD i Geforce wtedy nie ma przycięć - ogólnie teraz to się zaleca nie ważne jaki konfig intel,nvidia,amd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nadal problem. Mam teraz kartę Radeon 6950 i wszystko śmiga, ale jednak jest nadal lekkie doczytywanie tekstur.

Mam stery Preview 3 + update do gry oraz użyłem CFG z Major Performance and GFX Fix]Custom Config Files (high tekstury).. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:48, Azazell napisał:

Panowie mam nadal problem. Mam teraz kartę Radeon 6950 i wszystko śmiga, ale jednak jest
nadal lekkie doczytywanie tekstur.

Mam stery Preview 3 + update do gry oraz użyłem CFG z Major Performance and GFX Fix]Custom
Config Files (high tekstury).. co robić?

czekać na patcha innej rady nie ma.

z innej beczki teraz dopiero zacząłem grać w multi o dziwo w zależności od pory dnia łatwo znaleźć mecz - co tym bardziej dziwne biorąc pod uwagę jakie problemy techniczne ma. VCR - przypomina customizacją CODMW- ta lvl i xp a za to bronie,pojazdy , itemy i skorki oraz awatary w multi. I świetny COOP XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszły nowe sterowniki owszem problem z teksturami i crashe podczas ładowania zniknęły, ale podczas samej gry są crashe, przy szybkim zapisie crash przy probie wyjścia do menu crash, przy probie wyjścia do menu i podczas samej rozgrywki gra wywala do menu początkowego ... Dziękuje postoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z doczytywaniem tekstur. Problem pojawił się po instalacji nowych sterów nVidii lub po ostatnim patchu rage przez steam... da się coś z tym zrobić? Jak instalowałem jakiś tydzień temu to mi wszystko śmigało i nie miałem tych baboli z doczytywaniem tekstur podczas szybkiego obracania dookoła własnej osi. A teraz gra wygląda jak wrak po odwyku, szlag mnie trafia, grać tak nie chcę! Co to za downgrade do cholery?

PS jeszcze ani razu nie udało mi się znaleźć jakiejś rozgrywki multiplayer... czy to jakiś żarcik? Czy po prostu ludzie olali multi rage?

Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować