Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

RAGE - postnuklearny FPS od id Software

361 postów w tym temacie

Witam!
Jako, że najdalej pojutrze razem z bratem stanę się (nie) szczęśliwym posiadaczem Rage chciałbym spytać:
Jak gra obecnie chodzi? Wyszedł jakiś patch łatający powszechnie znany błąd z doczytywaniem itd?
Na jakim sprzęcie gracie i jak wam chodzi? Dla porównania mój to: 6GB RAM DDR3, AMD Phenom II X4 955, Geforce GTX 560 Ti, Win 7 a brata: Intel Core Duo E5200, GTX 9800 1GB, 4 GB RAM DDR2 Win Xp
Czy znane są jakieś błędy ze sterownikami nVidii albo procesorami AMD?
Dziękuję z góry za odpowiedzi :)

PS. Nie raz widziałem, że zostałem jechany za takie pytania na "poważnych" forach przez rzekome "chwalenie się sprzętem" więc uprzedzę: nie chwalę się i nie mam zamiaru, chcę jedynie dowiedzieć się czy optymalizacja jest zrobiona w porządku, żeby ewentualnie przesunąć kupno gry na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Na swoim na radeonie mam przygody (pare dni temu wyszly nowe stery - moze sie zrobi).

Ale sprawdzalem tez na laptopie z grafiką 9300M GS. Taki złom, ze szok. Ale chodzi bez wiekszych problemow :)
Nie powinienes miec problemow na zadnym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa 4GB, 2 rdzeniowy i3 i Radeon 5670. Sterowniki 11.10 mobility. Gra ładuje się ale robi się taki zielony kwadrat na dole ekranu i słychać w tle tylko filmik z gry późniejsze menu. jak to naprawić?

Fix w postaci update 1 wgrany. Gra u mojego kolesia śmiga a ma jeszcze słabszy laptop. Więc to nie jest wina słabego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazali mi napisać tutaj..
Czy jest rage na maca? czy jest taka wersja? Według gram.pl jest.. Widziałem artykuł zatytułowany Rage Na Maca, lecz w nim nic nie pisało o rage''u na maca.. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 23:08, Ones napisał:

Kazali mi napisać tutaj..
Czy jest rage na maca? czy jest taka wersja? Według gram.pl jest.. Widziałem artykuł
zatytułowany Rage Na Maca, lecz w nim nic nie pisało o rage''u na maca.. hmmm

Niestety dystrybutorem w polsce jest cenega a u niej w sklepie tylko PS3 X360 i pc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka
1.Czy można zobaczyć ile masz zrobionej gry?(chce achivva za 100% gry)
2.Czy do 100% jest potrzebne rozwalanie tych rozbójników na drogach?Mi się to ciągle od nowa robi tylko że z większą ilością samochodów.
3.I czy można kupić schemat działka podstawowego jak mam kupiony schemat działka rozszerzonego.I czy jest to potrzebne do 100% gry.
i... to tyle.Gierka znów mnie przyciąga i razem z batkie mam zamiar grać przez weekend;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ujmę to tak 100% ale w jednym playthrough wszystko musisz zrobic wszystkie misje główne i poboczne, zdobyc wszystkie przepisy, wyczyścić wszystkie kanały,wykonać skoki, zaliczyć wszystkie wyścigi itp.

mi zostały jeszcze 2 minigierki abbot to najtrudniejsze i gitarzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:57, Crummyadi087 napisał:

Hmmm bo ja od razu kupiłem ten lepszy schemat i tego starszego nie mogę;/ Mi zostało
pare misji , karty i te "kanały"

niestety ja mam podobnie została mi jeszcze 1 misja główna i nie mogę rozegrać jednej minigry przez to SIC! a mam tylko 1 save ech dobra jeszcze raz capital prime a potem od nowa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 11:25, Crummyadi087 napisał:

Ja tez mam zamiar jeszcze raz przejść RAGE,Dobra gra, bardzo mnie wciągnęła.Teraz najwyższy
poziom i jazda;]

nightmare to poziom normal gier z przed 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 12:56, Numenpl napisał:

nightmare to poziom normal gier z przed 2004

Aha to spoko i tak jak przechodziłem na hard to gra była zbyt prosta)dla mnie), choć wszyscy mówili że trudne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejkum,
powtórzę swojego posta bo nikt nie odpowiedział...

Mam problem z doczytywaniem tekstur. Problem pojawił się po instalacji nowych sterów nVidii lub po ostatnim patchu rage przez steam... da się coś z tym zrobić? Jak instalowałem jakiś tydzień temu to mi wszystko śmigało i nie miałem tych baboli z doczytywaniem tekstur podczas szybkiego obracania dookoła własnej osi. A teraz gra wygląda jak wrak po odwyku, szlag mnie trafia, grać tak nie chcę! Co to za downgrade do cholery?

PS jeszcze ani razu nie udało mi się znaleźć jakiejś rozgrywki multiplayer... czy to jakiś żarcik? Czy po prostu ludzie olali multi rage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:16, Pupu2 napisał:

Mam pytanie, czy wyszedł już wyczekiwany patch do tej gry? (drugi)
Bo nie wiem czy już mogę kupować.

Nie, od czasu patcha zaraz po premierze Steam niczego nie ściągał. Wyszły tylko nowe sterowniki do kart graficznych, ale rożnie z ich działaniem bywa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 22:19, Pupu2 napisał:

Gdzie jest plik konfiguracyjny gry?

Z bindami klawiszy w Rage\base. Innego nie ma, ale jak chcesz usprawniać grafikę to możesz sobie taki stworzyć (są w necie poradniki) i tam wrzucić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować