Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

RAGE - postnuklearny FPS od id Software

361 postów w tym temacie

Nawet gdyby było coś źle to pewnie zpaczują szybko, bo przecież przy takiej grze nie mogą być jakieś straszne bugi.(których i tak nie zaświadczyłem tylko że gram na pc)
A Rage same w sobie jest bardzo dobre, dawno w tak dopracowaną grę nie grałem, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 00:33, Kadaj napisał:

Fajnie by było, by ktoś mi jeszcze wytłumaczył, dlaczego gra nie robi tego sama. ;p

To znaczy robi ale auto config jak to w każdej grze jest do niczego. I dlatego trzeba robić pliki cfg(a z grami od ID to norma tylko co niektórzy o tym zapomnieli)

Zgreed66 - Wersja preview sterowników wyszła 2-3 dni temu, druga sprawa pierwsze skrzypce w tej grze robi procesor wbrew pozorom nie karta potwierdzono na forum zresztą, tekstury są obsługiwane w takich wielkościach 4096, AUTO ,8192 oraz 16384 reszta nie działa. Podobnie zresztą z vt_maxPPF bo ID napisało jakie wartości działają 8,16,32,64 i maks 128.

Polosss - Podaj resztę kompa bo to że masz HD ileś tam guzik ci da jak proc nie wyrabia. Bo wielu tak gada na forum a potem wychodzi że mają e7x00 albo gorsze procesory(o amd nie wspomnę) na serio jeden koleś się kłócił że ma hd 6950 1GB ale tłumok zapomniał wspomnieć że ma c2d 2,5 ghz to ja gratuluję myślenia w takim przypadku(wszystkiemu winna teoria grafika najważniejsza a procek mniejsza z tym.). Druga sprawa w przypadku nowszych kart to coraz ciężek z ustawieniem tego catalyst AI i odpowiednikiem nvidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnych bugów nie uświadczyłem więc w tej kwestii się nie wypowiem, osobiście gra mi się bardzo podoba i do niej wracam po mimo braku jakiejś bardziej przyciągającej fabuły i zaangażowania w nią, i wciągnęła bardziej niż Borderlands i Fallout 3 razem wzięte (Bordka posiadam od roku na X360, a jestem może w połowie gry). Ciekawi mnie tylko, czy w jakiś sposób można uruchomić wersję anglojęzyczną, bo w menu żadnej takiej opcji się nie dopatrzyłem, wie ktoś coś może na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania odnośnie Rage:

1. Rozumiem, że gra korzysta z GFWL i połączenie z internetem jest niezbędne tylko podczas instalacji oraz ewentualnie do ściągnięcia jakiegoś patcha? Później mogę grać i robić sejvy Offline?
2. Czy w grze możemy skakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 11:30, Hommicide napisał:

Dwa pytania odnośnie Rage:

1. Rozumiem, że gra korzysta z GFWL i połączenie z internetem jest niezbędne tylko podczas
instalacji oraz ewentualnie do ściągnięcia jakiegoś patcha? Później mogę grać i robić
sejvy Offline?
2. Czy w grze możemy skakać?


Gra korzysta ze Steama,nie z GFWL
tak,można skakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 12:14, Pablovy napisał:

To logo GFWL na okładce jest tak dla picu?


Na okładce gry jest logo Games for Windows - bez Live
oznacza to,min.że Możesz grać w grę na padzie od X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 12:21, Selv napisał:


@lis_23

Akurat z padem to nie ma nic wspólnego (vide Risen)

Ale wiele gier z tym logo,mimo wszystko ma obsługę pada od X360 - w tym Rage.
Risen nie ma na okładce GFW - przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 09:02, Numenpl napisał:

Zgreed66 - Wersja preview sterowników wyszła 2-3 dni temu, druga sprawa pierwsze
skrzypce w tej grze robi procesor wbrew pozorom nie karta potwierdzono na forum zresztą,
tekstury są obsługiwane w takich wielkościach 4096, AUTO ,8192 oraz 16384 reszta nie
działa. Podobnie zresztą z vt_maxPPF bo ID napisało jakie wartości działają 8,16,32,64
i maks 128.

To ciekawe :P
Auto myślalem, że ma cos koło pfff 5k
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/RAGE_texture_fix_poprawia_jakosc_obrazu_w_grze_Radeon_i_GeForce-37074.html
"automatyczną bez pliku regeconfig.cfg (szacowaną na około 5000x5000 – 6000x6000)"
Dodatkowo na bank oblsuguje 1024 i 2048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie gameplaye z tego Reage''a i muszę powiedzieć, że wygląda przyzwoicie. Przypomina mi Metro 2033 z domieszką Bulletstorma. I teraz pytanie, czy Reage jest lepsze od Death Island pod względem rozwałki oraz sztucznej inteligencji przeciwników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 22:27, Hommicide napisał:

Obejrzałem sobie gameplaye z tego Reage''a i muszę powiedzieć, że wygląda przyzwoicie.
Przypomina mi Metro 2033 z domieszką Bulletstorma. I teraz pytanie, czy Reage jest lepsze
od Death Island pod względem rozwałki oraz sztucznej inteligencji przeciwników?

AI to zależy od tego czy strzela czy w walkę wręcz idzie. jak strzela to ucieka,przegropywuje się oraz korzysta z osłon. Natomiast ci od walki wręcz to robią uniki jak do nich strzelasz oraz przeskakują przez przeszkody by do ciebie się dostać. Co do samej rozwałki no to mogę powiedzieć jedno mi gra bardziej przypomina Q2 ale czego się spodziewać jak się używa głównie broni ciężkiego kalibru XD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> ujmę to tak niby też mi wyśtwiela region niedostępny ale gra działa i dlc z zestawu anarchisty

Dnia 08.10.2011 o 16:51, Numenpl napisał:

też bez żadnych problemów z tym związanych - tak samo było w brink.


Dzięki za wyjaśnienie.
Support odpisał ale odpowiedź nic nie wnosi: Unfortunately, this game is not currently available in your region via Steam. Regional availability is determined by the game''s publisher.
Tyle to wiedziałem zanim napisałem do nich maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zawód? A jakże.

Pograłem godzinę i nie wydaje mi się, żeby wiele się zmieniło w dalszej części gry (prócz tego, że dostanę lepszą broń, pancerz czy pojazd).
Dostajemy mało ciekawe zadanie, przenosimy się z punktu A do punktu B, oczywiście pojazdem i ze łzami w oczach, że model jazdy jest tak mocno skopany. Natrafiamy na bandytów, mutantów... ogólnie rzecz biorąc - przeciwników, którym należy odstrzelić łeb. To odstrzelamy, nawet nie trzeba się skradać choć jest to możliwe. Po drodze zbieramy śmieci choć nie ma ich za wiele (ale jednak na czymś trzeba dodatkowo zarabiać) oraz rzeczy potrzebne do wytwarzania przedmiotów, małej ilości przedmiotów i jeszcze mniejszej ilości przydatnych przedmiotów.

Gra nie porywa, jest trochę pierdołkowata i miałka, ale... Jak najbardziej czuć postapokaliptyczny klimat, styl graficzny, jak i sam poziom wykonania jest świetny, pięknie to się prezentuje (choć z bliska już pozostawia wiele do życzenia, czekamy na "HD Textures Pack") oraz animacje - są świetne.

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek problemy czy bugi, to nie natrafiłem. Może dlatego, że gram już po pierwszej łatce, ale tak czy siak - nic się nie tnie, nic się nie doczytuje na moich oczach, a przynajmniej nie zauważyłem lub nie zwróciłem uwagi.

Warto? Nie warto. Może na odprężenie się w czasie wolnym od naprawdę miodnych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grafika,jak na obrazku.Czy ktoś miał czy ma podobny problem?Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić.Mam Radka 4850 stery 11.6.Najnowsze nie działaja.

20111011201510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować