Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz szósty

41 postów w tym temacie

Rozwija, rozwija. Ale jestem pewien, że jakby usuneli abonament (no dobra może chociaż zmniejszyli) to by miali o wiele więcej graczy na koncie i to byłby sukces. A większośc ludzi nie gra w to, ponieważ ich nie stac (a jednak 8 milionów osób w to gra!). Jakby zrobili taką taktykę jak w GW. A myślę, że jak GW2 będzie dorównywał WoW, to wtedy GW2 będzie miał o jakiś milion użytkowników więcej.
Zawsze wszyscy patrzą, żeby miec taniej :).
A trailer? Nie oglądałem. Nie jestem jakimś zagorzałym fanem WoWa (nawet w to nie grałem). Ja raczej gram w gry konkurencji, które są lekko tańsze (np. GW :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojwaila sie tutaj wzmianka o GW2. Otoz GW2 bedzie identyczne pod wzgledem mechanizmow rozgrywki do WoW. Czytajac pierwsze zapowiedzi mozna wysnuc wniosek ze GW2 bedzie wielkim hitem zwazywszy na fakt tego ze gorny limit poziomu bedfzie bardzo wysoko ustawiony, bedzie mnostwo questow i Itemow, a takze "profesji". Zdolnosci i skille beda charakterystyczne dla serii GW czyli doskonale zbalansowane strony. W tej grze naprawde bedzie wazny level jak rownierz umiejetne granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaprzestałem grania w wow... trzeba podbudować finanse :P
Jednak sądze że za 4 miesiaki wróce żeby przygotować mojego taurena do walki z wielkim złym :D
Wow-owi przyda sie dodatek z trupim charakterem troche mroku do cukierkowej gry nigdy nie zaszkodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, co będzie za kilkadziesiąt tygodni? "Po raz 79 wybieramy najlepsze wideo tygodnia" :P

Mnie WoW nigdy nie interesował - może dlatego, że pirata nie chce mi się ściągać, a kasy nie mam na abonament do oryginala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, głupie gaddanie, jakby WoW był za darmo. Za coś trzeba te serwery utrzymać, co nie? W GW dają więcej dodatków aby mogli opłacać serwy, poza tym poza mistem playera żadnego nie spotkasz. Ale poczekajmy do GW 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 10:10, VolfPL napisał:

Mnie WoW nigdy nie interesował - może dlatego, że pirata nie chce mi się ściągać, a kasy nie
mam na abonament do oryginala


Mnie WoW z kolei bardzo zainteresował i przez jakiś czas byłem na niego "chory" ;P Niestety podobnie jak Ciebie nie było mnie stać (i nadal mnie nie stać :( ) na abonament do WoW-a. Przez jakiś czas intensywnie myślałem o ściągnięciu pirata... Ale podczas przeszukiwania internetu natykałem się na wiele postów mówiących, że gra na prywatnych/pirackich serwerach to nie to samo co gra na serwerze oficjalnym. Czytając te posty natykałem się również na relacje mówiące, że na wielu pirackich serwerach większość opcji gry i umiejętności postaci jest wyłączona. Przemyślałem jeszcze raz mój pomysł ze ściągnięciem WoW i doszedłem do wniosku, że jeśli poprzez to będę skazany na grę na okrojonych z fajnych rzeczy pirackich serwerach to po co mi w ogóle grać w World of Warcraft?? I tak o to szybko z Warcrafta się wyleczyłem :) Może kiedyś (jak będę bogatszy i będę miał czas) kupię WoW, ale na razie zadowalam się grami na które mnie stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohh YEA kolejny dodatk do WoW''a, ciekawe co nowego wniesie? Nowe mapy do Grindu ? Moze wkoncu CDP zaczeło by lansować AMBITNIEJSZE gry, a nie tylko WoW ( grind, grind, grind ) i GW ( które powoli się zamienia w darmowego WoW''a ). Może warto by było wspomniec chociaz słowem o Fury, które bedzie rewolucja w MMO ?
Pozdro dla wszystkich No-Lifow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ...ale zalatuje to zrzyna z GW:EN .... lokacje do bolu podobne...tylko ta paskudna grafika w WoWie ...i beznadziejna muzyka w trailerze... oj zaczelo sie odcinanie kuponow....ale co tam 9 milionow ludzi ktorzy zalozyli konta (nie mylic z graczami *) nie moze sie mylic...


* - pisze "ludzie ktorzy zalozyli konta" a nie "gracze" bo tych ostatnich jest sporo mniej... do wniosku takiego uprawniaja mnie miedzy innymi artykuly w "trędowatej" prasie kobiecej (jakis czas temu przeczytalem cos takiego przez ramie w tramwaju) ktore bez ogrodek nawoluja do "cosmo-lasek" sloganem: "Chesz byc Trendy? graj w WoWa!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować