Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

WP: Bitwa o Śródziemie

23 postów w tym temacie

Co do Rohirrimów to najlepiej robić dużo tych wojowników na koniach i "rozjechać" nimi wroga, jak jest ich sporo i się rozpędzą to po 15 sekundach wróg nie istnieje :P.

Ja problemy miałem tylko w Helmowym Jarze, w Kair Andros i.... tyle chyba. Minas Tirith było zaskakująco łatwe, chociaż gdy już zaczynałem tracić nadzieję, przybył Aragorn, Gimli i Legolas z armią umarłych i sprzątnęli wszystko co się dało i było przeciwko mnie. :D
Bitwa pod Czarną Bramą też była prosta, najlepiej siedzieć w obozach i czekać na ataki, odeprzeć je skutecznie, gdzieś tak pod koniec 4 ataku Frodo zniszczy pierścień i finito :P.

A teraz sobie przechodzę Siłami Zła grę i utknąłem w Helmowym Jarze :/ . Jak do niego wejdę moim wojskiem, to mnie wybiją cwaniaki raz-dwa. Więc zostawiłem całą armię przy tym wzgórzu, co nim Eomer z Gandalfem zjeżdżają jako posiłki... zmiażdżyli wojsko, aby Saruman został :/. Odłożyłem grę na jakiś czas :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem grę kilka razy na niskim poziomie trudności zarówno siłami zła oraz dobra i teraz w końcu zacząłem grać na normalnym:) I różnica jest kolosalna. Takie zdobycie Edoras siłami zła na łatwym poziomie to bułka z masłem, ale na normalnym musiałem wyprodukować setki jednostek żeby w końcu dostać się do miasta i zacząć niszczyć budynki:/ Dopiero gdy miałem 4 jamy orków na 3 poziomie oraz balisty do niszczenia murów (żeby łucznicy nie mogli z nich strzelać) byłem w stanie produkować jednostki dostatecznie szybko, by pokonać wroga:) misja trwała bardzo długo ale satysfakcja była gigantyczna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem sobie do klasyka jak zwykle, przeszedłem cały Rohan i komputer mi padł, musiał byc format.

Jak mogę odblokować kampanię, żeby nie tracić kilku godzin na granie w to samo? Próbowałem już trainerem, ale nie działa.

Mam wersję 1.0.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować