Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

WP: Bitwa o Śródziemie

23 postów w tym temacie

Witam
Mam problem w drugim akcie w misji we wschodnim Rohanie. Chodzi o to że w tej misji po krótkim czasie najeżdza na mnie zbyt duża armia orków i nie mam szans ich pokonać. Jest zbyt mało czasu by coś wybudować i wyszkolić jednostki, zresztą szybko kończą sie pieniądze zeby wyszkolić żołnierzy. Jak to przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 23:49, Alamar napisał:

Witam
Mam problem w drugim akcie w misji we wschodnim Rohanie. Chodzi o to że w tej misji po krótkim
czasie najeżdza na mnie zbyt duża armia orków i nie mam szans ich pokonać. Jest zbyt mało czasu
by coś wybudować i wyszkolić jednostki, zresztą szybko kończą sie pieniądze zeby wyszkolić
żołnierzy. Jak to przejść?


Przeszedłem całą grę, jedyny problem napotkałem dopiero przy helmowym jarze. Kodów do tej gry niestety nie ma. Jako że grasz rohanem powinno ci być bardzo łatwo bo masz zamek. Zamknij bramę, wybuduj tajne wyjście. Wtedy orkowie dociebie nie dotrą i będzeisz miał więcej czasu na rozbudowę. Gdyby orkowie atakowali mury(chociaż jak jesteś w drugim akcie to tego myśle że nie zrobią) ustaw na nich łuczników z płonącymi strzałami. Na jakim poziomie grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2005 o 17:03, Grizzly. napisał:

Przeszedłem całą grę, jedyny problem napotkałem dopiero przy helmowym jarze. Kodów do tej gry
niestety nie ma. Jako że grasz rohanem powinno ci być bardzo łatwo bo masz zamek. Zamknij bramę,
wybuduj tajne wyjście. Wtedy orkowie dociebie nie dotrą i będzeisz miał więcej czasu na rozbudowę.
Gdyby orkowie atakowali mury(chociaż jak jesteś w drugim akcie to tego myśle że nie zrobią)
ustaw na nich łuczników z płonącymi strzałami. Na jakim poziomie grasz ?


Gram na normalu. Problem w tym, ze nie mam zamku tylko skromny fort, bez murów i bramy. I czas na wybudowanie czegos jest mały bo po chwili jestem atakowany i mam za mały oddział by ich pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probuj metoda prob i bledow ( poprawnosc jezykowa i stylistyczna - marna :P ) a napewno sie uda.W grach tego typu najwazniejsze jest umiejetne zastosowanie +/- jednostek/polozenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postaraj sie o konnice - w rohanie to najlepsza jednostka(mam na mysli zwykla, nie lucznikow) mozna nia przeciez tratowac wrogow :) a wlasciwie kto cie atakuje? chodzi mi o rodzaj orkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 18:30, qba123456 napisał:

postaraj sie o konnice - w rohanie to najlepsza jednostka(mam na mysli zwykla, nie lucznikow)
mozna nia przeciez tratowac wrogow :) a wlasciwie kto cie atakuje? chodzi mi o rodzaj orkow


To ja mam problem :) Atakujw mnie piechota orków i jezdzcy na wargach zbyt liczna zeby sie im przeciwstawic tym co mam. Mam za mało czasu by cos wiecej zorganizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 18:33, Alamar napisał:

> postaraj sie o konnice - w rohanie to najlepsza jednostka(mam na mysli zwykla, nie lucznikow)

> mozna nia przeciez tratowac wrogow :) a wlasciwie kto cie atakuje? chodzi mi o rodzaj
orkow

To ja mam problem :) Atakujw mnie piechota orków i jezdzcy na wargach zbyt liczna zeby sie
im przeciwstawic tym co mam. Mam za mało czasu by cos wiecej zorganizowac

Wybuduj dużo gospodarstw i wyszkól dużo łuczników elfów. Jak już będziesz uważał że masz bardzo dużo to dodaj im ulepszenie (płonące strzały) i jeszcze dodaj im trochę doświadczenia (Legolas ma takią zdolność dodawania żołnierzom doświadczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa sam przeszedłem gre na najtrudniejszym poziomie i troche musiałem sie namachać zanim przeszedłem niektóre misje.

największy + Rohanu to konnica

największy - orków to niska żywotność :P więc wbij na niech konnice i będą mieć już około połowy żyć...(przynajmniej na najtrudniejszym tak jest) aaaa tylko żebyś tak nei robił na pikinierach bo w tedy marny los twojej konnicy.

ogólnie buduj dużo konnicy i ulepszaj ich jak tylko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie natomiast po dłuższym czasie postanowiłem znów zagarać w tą grę ale przy uruchamianiu wyskakuje mi jakis error zwazany z plikiem "game.dat" czy ktoś mial taki problem ?? Jak tak to czy można go rozwiązać plisssss o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WP: Bitwa o Śródziemie to świetna gra.
Mam do Was pytanie: jak nazywa się piosenka, która leci po włączeniu gry (w jej menu głównym, gdy obserwujemy wieżę Barad-Dur)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 14:15, Wasil12 napisał:

a ja mam takie pytanko:
-jak zabić Barloga??
Próbuje i nie mogę go zabić :(


Chodzi Ci o misję w Morii i o walkę Gandalfa z Balrogiem? Jeśli tak to jest to bardzo proste.Trzeba po prostu uderzać w Niego bodajże drugą umiejętnością Gandalfa czyli piorunami i dużo biegać aby cię Balrog nie dopadł.Po kilku czy kilkunastu piorunach demon padnie a ty wygrywasz misję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:37, Łukasz 666 napisał:

> a ja mam takie pytanko:
> -jak zabić Barloga??
> Próbuje i nie mogę go zabić :(

Chodzi Ci o misję w Morii i o walkę Gandalfa z Balrogiem? Jeśli tak to jest to bardzo proste.Trzeba
po prostu uderzać w Niego bodajże drugą umiejętnością Gandalfa czyli piorunami i dużo biegać
aby cię Balrog nie dopadł.Po kilku czy kilkunastu piorunach demon padnie a ty wygrywasz misję:)


dzięki za pomoc, już przeszedłem.
nie wiedziałem, że to może być takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować