Zaloguj się, aby obserwować  
mati285

Splinter Cell - quiz

1824 postów w tym temacie

SC:CT
Hokkaido
Dwóch strażników rozmawia tam o zabezpieczeniu przed ninja. Jeden ze strażników przypomina sobie gdy kiedyś ochraniał jakieś miejsce i ponoć miał tam styczność z ninja. Czym jest to zabezpieczenie i czy skądś znamy to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:29, milaosz napisał:

SC:CT
Hokkaido
Dwóch strażników rozmawia tam o zabezpieczeniu przed ninja. Jeden ze strażników przypomina
sobie gdy kiedyś ochraniał jakieś miejsce i ponoć miał tam styczność z ninja. Czym jest
to zabezpieczenie i czy skądś znamy to miejsce?

oj, nie pamiętam, chyba to była "śpiewająca podłoga" czy jak to sie nazywało... W jakim sensie skąd znamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 16:02, seles napisał:

> SC:CT
> Hokkaido
> Dwóch strażników rozmawia tam o zabezpieczeniu przed ninja. Jeden ze strażników
przypomina
> sobie gdy kiedyś ochraniał jakieś miejsce i ponoć miał tam styczność z ninja. Czym
jest
> to zabezpieczenie i czy skądś znamy to miejsce?
oj, nie pamiętam, chyba to była "śpiewająca podłoga" czy jak to sie nazywało...

Inaczej. Miało to związek z gatunkiem ptaka
>W jakim

Dnia 09.06.2008 o 16:02, seles napisał:

sensie skąd znamy?

Czy kiedyś tam byliśmy ? (podpowiedź: przypomnij sobie pierwszą część)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 16:16, milaosz napisał:

> > SC:CT
> > Hokkaido
> > Dwóch strażników rozmawia tam o zabezpieczeniu przed ninja. Jeden ze strażników

> przypomina
> > sobie gdy kiedyś ochraniał jakieś miejsce i ponoć miał tam styczność z ninja.
Czym
> jest
> > to zabezpieczenie i czy skądś znamy to miejsce?
> oj, nie pamiętam, chyba to była "śpiewająca podłoga" czy jak to sie nazywało...

Inaczej. Miało to związek z gatunkiem ptaka

słowicza podłoga

Dnia 09.06.2008 o 16:16, milaosz napisał:

>W jakim
> sensie skąd znamy?
Czy kiedyś tam byliśmy ? (podpowiedź: przypomnij sobie pierwszą część)

w Japonii chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 16:21, seles napisał:

> > > SC:CT
> > > Hokkaido
> > > Dwóch strażników rozmawia tam o zabezpieczeniu przed ninja. Jeden ze strażników

>
> > przypomina
> > > sobie gdy kiedyś ochraniał jakieś miejsce i ponoć miał tam styczność
z ninja.
> Czym
> > jest
> > > to zabezpieczenie i czy skądś znamy to miejsce?
> > oj, nie pamiętam, chyba to była "śpiewająca podłoga" czy jak to sie nazywało...

>
> Inaczej. Miało to związek z gatunkiem ptaka
słowicza podłoga
> >W jakim
> > sensie skąd znamy?
> Czy kiedyś tam byliśmy ? (podpowiedź: przypomnij sobie pierwszą część)
w Japonii chyba nie...


"słowikowa" ale ok
A ten gościu pracował w Displace przy ochronie pewnej Platformy Wiertniczej i ochraniał tam też informatyka Nikoladzego. Przypomina się coś? To my byliśmy ty ninja który złapał tego informatyka. I to nas przypomniał sobie strażnik. Dopiero po drugim przejściu tej misji zrozumiałem że gościu mówi o jedynce zwłaszcza gdy pada zdanie "miałem kontrakt dla Gruzji".
No ale chociaż odgadłaś podłogę więc zadawaj. +1 seles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zadaje, to ja zadam pytanie. Ile jest wejść do pokoju strażników w misji bank w panamie (tam gdzie znajduję się druga autoryzacja do sejfu)?? Oraz je wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 19:02, Bratek196 napisał:

Nikt nie zadaje, to ja zadam pytanie. Ile jest wejść do pokoju strażników w misji bank
w panamie (tam gdzie znajduję się druga autoryzacja do sejfu)?? Oraz je wymienić...

w singlu Chaos Theory oczywiście? bo Bank w Panamie jest też w coopie;]
a chodzi ci o tę stróżówkę? jeśli tak, chyba jedno wejscie - drzwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 19:19, seles napisał:

w singlu Chaos Theory oczywiście? bo Bank w Panamie jest też w coopie;]
a chodzi ci o tę stróżówkę? jeśli tak, chyba jedno wejscie - drzwi ?



Chodzi ma akurat o singiel, a co do wejść jest więcej :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 19:02, Bratek196 napisał:

Nikt nie zadaje, to ja zadam pytanie. Ile jest wejść do pokoju strażników w misji bank
w panamie (tam gdzie znajduję się druga autoryzacja do sejfu)?? Oraz je wymienić...


Chodzi ci o to przeszklone pomieszczenie gdzie można wyłączyć też kamery? No to na 100 % przez drzwi. Można też wyjąć SC-20 i wpakować kilka kulek w boczną ścianę (rozbije się). Wydaje mi się że można chyba wejść przez szyb wentylacyjny u góry ale nigdy tego nie próbowałem więc nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 22:37, milaosz napisał:

> Nikt nie zadaje, to ja zadam pytanie. Ile jest wejść do pokoju strażników w misji
bank
> w panamie (tam gdzie znajduję się druga autoryzacja do sejfu)?? Oraz je wymienić...


Chodzi ci o to przeszklone pomieszczenie gdzie można wyłączyć też kamery? No to na 100
% przez drzwi. Można też wyjąć SC-20 i wpakować kilka kulek w boczną ścianę (rozbije
się). Wydaje mi się że można chyba wejść przez szyb wentylacyjny u góry
ale nigdy tego nie próbowałem więc nie jestem pewien.

ja też nie. I szczerze takiego szybu tam nie pamiętam :( z resztą tam było 3 gości w srodku, jaka różnica którędy wejdziesz? lepiej było wywabic ich przez drzwi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 22:48, seles napisał:

> > Nikt nie zadaje, to ja zadam pytanie. Ile jest wejść do pokoju strażników w
misji
> bank
> > w panamie (tam gdzie znajduję się druga autoryzacja do sejfu)?? Oraz je wymienić...

>
>
> Chodzi ci o to przeszklone pomieszczenie gdzie można wyłączyć też kamery? No to
na 100
> % przez drzwi. Można też wyjąć SC-20 i wpakować kilka kulek w boczną ścianę (rozbije

> się). Wydaje mi się że można chyba wejść przez szyb wentylacyjny u
góry
> ale nigdy tego nie próbowałem więc nie jestem pewien.
ja też nie. I szczerze takiego szybu tam nie pamiętam :( z resztą tam było 3 gości w
srodku, jaka różnica którędy wejdziesz? lepiej było wywabic ich przez drzwi ;]


ale mu chodzi o to pomieszczenie gdzie można dać autoryzację (takie przeszklone pomieszczenie). Ty mówisz o małym pomieszczeniu blisko biura głównego skarbnika i wejścia do sejfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 23:18, milaosz napisał:

ale mu chodzi o to pomieszczenie gdzie można dać autoryzację (takie przeszklone pomieszczenie).
Ty mówisz o małym pomieszczeniu blisko biura głównego skarbnika i wejścia do sejfu.

hmm, trzebaby odświerzyć sobie te misję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:25, seles napisał:


> ale mu chodzi o to pomieszczenie gdzie można dać autoryzację (takie przeszklone
pomieszczenie).
> Ty mówisz o małym pomieszczeniu blisko biura głównego skarbnika i wejścia do sejfu.

hmm, trzebaby odświerzyć sobie te misję;)


niedawno robiłem sobie "powtórkę" z całej gry i pamiętam że w tym pomieszczeniu można było za pomocą kompa wyłączyć wentylator ale czy to coś robiło, nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 22:37, milaosz napisał:

Chodzi ci o to przeszklone pomieszczenie gdzie można wyłączyć też kamery? No to na 100
% przez drzwi. Można też wyjąć SC-20 i wpakować kilka kulek w boczną ścianę (rozbije
się). Wydaje mi się że można chyba wejść przez szyb wentylacyjny u góry
ale nigdy tego nie próbowałem więc nie jestem pewien.



Tak to te wejścia, szyb najlepszy, tylko trzeba wiedzieć jak tam się dostać oraz wyłączyć wentylator. No co jak się tą misję przeszło na 100% to takie rzeczy trzeba wiedzieć..

milaosz +1, teraz twoja kolej, oraz gratulację z awansu na delegata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 10:13, Bratek196 napisał:

Tak to te wejścia, szyb najlepszy, tylko trzeba wiedzieć jak tam się dostać oraz wyłączyć
wentylator. No co jak się tą misję przeszło na 100% to takie rzeczy trzeba wiedzieć..

Bank przeszedłem na 100 % (całą grę też) i pamiętam też że za pomocą kompa u nich wentylator się wyłączało. Jeden gościu też mówił że ptaki zakładają gniazda w szybach. Ale nie wiem gdzie jest wejście do tego szybu. Może powiesz?

Dnia 12.06.2008 o 10:13, Bratek196 napisał:

milaosz +1, teraz twoja kolej, oraz gratulację z awansu na delegata...

Dzięki.
Pytanko:
W Seulu 2 (Singiel) bardzo blisko końca dwóch żołnierzy rozmawia o butach jednego z nich. Skąd on je ma i komu powinno przynieść to pecha według żołnierzy.
I pytanko z * które nie jest obowiązkowe ale jak ktoś chce to będzie miał dodatkowy punkt: Jaka jest wytyczna premiowa z Seulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2008 o 13:46, milaosz napisał:

Bank przeszedłem na 100 % (całą grę też) i pamiętam też że za pomocą kompa u nich wentylator
się wyłączało. Jeden gościu też mówił że ptaki zakładają gniazda w szybach. Ale nie wiem
gdzie jest wejście do tego szybu. Może powiesz?
> milaosz +1, teraz twoja kolej, oraz gratulację z awansu na delegata...



Na te pytanie nie znam odpowiedzi, lecz wiem jak się dostać do szybu (odkryłem nie dawno), otóż tak wchodzisz do biura gdzie jest pierwsza autoryzacja (Pako naprawił zamek to tego pomieszczenia), podchodzisz do autoryzacji obracasz się w lewo o 90 stopni i idziesz przy ścianie i dochodzisz do kanału wentylacyjnego i gdy wychodzisz to masz przed sobą taką rurę podchodzisz do niej i wpinasz się po niej, gdy wchodzisz na górę masz następny kanał wentylacyjny wchodzisz do niego i idziesz dalej (już jest się nad tym pokojem), gdy dochodzisz do wentylatora włączasz EEV i włamujesz się do kompa i wyłączasz wentylacje i zeskakujesz... Może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:01, Bratek196 napisał:


> Bank przeszedłem na 100 % (całą grę też) i pamiętam też że za pomocą kompa u nich
wentylator
> się wyłączało. Jeden gościu też mówił że ptaki zakładają gniazda w szybach. Ale
nie wiem
> gdzie jest wejście do tego szybu. Może powiesz?
> > milaosz +1, teraz twoja kolej, oraz gratulację z awansu na delegata...



Na te pytanie nie znam odpowiedzi, lecz wiem jak się dostać do szybu (odkryłem nie dawno),
otóż tak wchodzisz do biura gdzie jest pierwsza autoryzacja (Pako naprawił zamek to tego
pomieszczenia), podchodzisz do autoryzacji obracasz się w lewo o 90 stopni i idziesz
przy ścianie i dochodzisz do kanału wentylacyjnego i gdy wychodzisz to masz przed sobą
taką rurę podchodzisz do niej i wpinasz się po niej, gdy wchodzisz na górę masz następny
kanał wentylacyjny wchodzisz do niego i idziesz dalej (już jest się nad tym pokojem),
gdy dochodzisz do wentylatora włączasz EEV i włamujesz się do kompa i wyłączasz wentylacje
i zeskakujesz... Może być ??


no nie widziałem tego, dzięki spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:01, Bratek196 napisał:


> Bank przeszedłem na 100 % (całą grę też) i pamiętam też że za pomocą kompa u nich
wentylator
> się wyłączało. Jeden gościu też mówił że ptaki zakładają gniazda w szybach. Ale
nie wiem
> gdzie jest wejście do tego szybu. Może powiesz?
> > milaosz +1, teraz twoja kolej, oraz gratulację z awansu na delegata...



Na te pytanie nie znam odpowiedzi, lecz wiem jak się dostać do szybu (odkryłem nie dawno),
otóż tak wchodzisz do biura gdzie jest pierwsza autoryzacja (Pako naprawił zamek to tego
pomieszczenia), podchodzisz do autoryzacji obracasz się w lewo o 90 stopni i idziesz
przy ścianie i dochodzisz do kanału wentylacyjnego i gdy wychodzisz to masz przed sobą
taką rurę podchodzisz do niej i wpinasz się po niej, gdy wchodzisz na górę masz następny
kanał wentylacyjny wchodzisz do niego i idziesz dalej (już jest się nad tym pokojem),
gdy dochodzisz do wentylatora włączasz EEV i włamujesz się do kompa i wyłączasz wentylacje
i zeskakujesz... Może być ??

to ty mówisz o tej serwerowni! ja tak przecież wchodziłam tam,. tylko nie wiedziałam ,ze o to pomieszczenie chodzi, ono jest oszklone tylko z jednej strony, reszta to płyty jakies były...

Dnia 12.06.2008 o 14:01, Bratek196 napisał:

Jaka jest wytyczna premiowa z Seulu?

wyłaczyć megafony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2008 o 15:03, seles napisał:

to ty mówisz o tej serwerowni! ja tak przecież wchodziłam tam,. tylko nie wiedziałam
,ze o to pomieszczenie chodzi, ono jest oszklone tylko z jednej strony, reszta to płyty
jakies były...
> Jaka jest wytyczna premiowa z Seulu?
wyłaczyć megafony?



Sorry że tak słabo to opisałem, brak mi wyobraźni... I ten tnij posty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 15:03, seles napisał:

>
> > Bank przeszedłem na 100 % (całą grę też) i pamiętam też że za pomocą kompa
u nich
> wentylator
> > się wyłączało. Jeden gościu też mówił że ptaki zakładają gniazda w szybach.
Ale
> nie wiem
> > gdzie jest wejście do tego szybu. Może powiesz?
> > > milaosz +1, teraz twoja kolej, oraz gratulację z awansu na delegata...

>
>
>
> Na te pytanie nie znam odpowiedzi, lecz wiem jak się dostać do szybu (odkryłem nie
dawno),
> otóż tak wchodzisz do biura gdzie jest pierwsza autoryzacja (Pako naprawił zamek
to tego
> pomieszczenia), podchodzisz do autoryzacji obracasz się w lewo o 90 stopni i idziesz

> przy ścianie i dochodzisz do kanału wentylacyjnego i gdy wychodzisz to masz przed
sobą
> taką rurę podchodzisz do niej i wpinasz się po niej, gdy wchodzisz na górę masz
następny
> kanał wentylacyjny wchodzisz do niego i idziesz dalej (już jest się nad tym pokojem),

> gdy dochodzisz do wentylatora włączasz EEV i włamujesz się do kompa i wyłączasz
wentylacje
> i zeskakujesz... Może być ??
>
to ty mówisz o tej serwerowni! ja tak przecież wchodziłam tam,. tylko nie wiedziałam
,ze o to pomieszczenie chodzi, ono jest oszklone tylko z jednej strony, reszta to płyty
jakies były...
> Jaka jest wytyczna premiowa z Seulu?
wyłaczyć megafony?


nie. (coś w związku z katastrofą samolotu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować