Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie Scorpikowi - kompozytorowi muzyki do Wiedźmina!

35 postów w tym temacie

W końcu pojawiły się jakieś interaktywne wywiady w których to My- użytkownicy mamy możliwość zapytania się o co tylko chcemy samego pytanego, jednak ja wolałbym wykorzystać do tego typu wywiadów naszego irca na którym to w prawdzie istnieje kanał #wywiad, jednak nie jest on wykorzystywany. Swoje propozycje pytań wysłałem z czego dwa są mądre, a trzecie głupie, jednak nie mogłem się oprzeć by zadać takie pytanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przypomnienia - Adam pracował kiedyś w People Can Fly, firmie, która stworzyła Painkillera. Dla tych, którzy chcą trochę bliżej zapoznać się z tą postacią, zachęcam do przeczytania wywiadu z czerwca 2004 roku, którego Scorpik udzielił na oficjalnej polskiej stronie Painkillera (oficjalnej - namaszczonej przez Adriana Chmielarza po spotkaniu w cztery oczy. Zaproponowałem, stwierdził, że chętnych było wielu, a nikomu się nie chciało - jak widać mnie i Dominikowi zależało i się udało, więc dostaliśmy błogosławieństwo), której byłem pomysłodawcą i kilkuletnim opiekunem.

Wywiad ze Scorpikiem: http://www.painkiller.pl/modules.php?op=modload&name=News&mode=nested&file=article&sid=144&topic=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji wątku muzycznego chcę zadać pytanie ludziom odpowiedzialnym za wydanie wiedźmina. Czy płyta soundtrack będzie tworzona z MP3 lub innego stratnego formatu czy z wawe lub innego bezstratnego formatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 01:26, lukesky16 napisał:

Z całym szacunkiem dla "Scorpika", ale jakie sensowne pytania można zadać twórcy muzyki?? Muza
to muza i tyle. lepiej byscie zrobili coś takiego z głównym grafikiem.


co racja to racja. Bo o co własciwie pytać? ja muzykę chce usłyszeć a wtedy pytania same sie nasuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można stwierdzać, że muzyka w grze jest nie ważna, bądź mało ważna. Grając w grę, ze wspaniałym udźwiękowieniem, raptem wycisz muzykę (dźwięki zostaw) i zobaczysz, że radość płynąca z grania zmaleje, muzyka tworzy swoisty klimat każdej gry i nie wyobrażam sobie cudownego klimatu w grze, bez dobrego udźwiękowienia, gdyż to one, głównie tworzy wspomniany klimat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem że muza jest nieważna?? Żeby nie było MUZA JEST BAAAARDZO WAŻNA, ale trudno jest zadać muzykowi pytanie wzgledm gry, i takie zby było dość sęsowne... ale jakby tak dali np. z grafikiem, alebo jeszcze lepiej, z gościem od fabuły, to takiemu był zadać mógł chyba z 1000 pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować