Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znasz rozwiązanie? Podziel się z innymi!

65 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 19:57, Mistic napisał:

Proponowane przez userów rozwiązania przed dodaniem będą przeglądane przez kogoś z Pomocy Technicznej
i zatwierdzane? Bo jak się zleci dzieciarnia z rozwiązaniami typu:
"Ściągnij cracka ze strony xxx.jestemdebilem.com"
to ja podziękuję ;-)


przegladane i przede wszystkim sprawdzane w praktyce, a wszystkie tego typu "madre rady" laduja w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:45, Tuddrussel napisał:

> Proponowane przez userów rozwiązania przed dodaniem będą przeglądane przez kogoś z Pomocy
Technicznej
> i zatwierdzane? Bo jak się zleci dzieciarnia z rozwiązaniami typu:
> "Ściągnij cracka ze strony xxx.jestemdebilem.com"
> to ja podziękuję ;-)

przegladane i przede wszystkim sprawdzane w praktyce, a wszystkie tego typu "madre rady" laduja
w koszu.


To bardzo dobrze.
Naprawdę dobra inicjatywa ze strony gram.pl
Gratuluję i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz. Szkoda... a raczej dobrze, że nigdy nie miałem z grami z CDP takich problemów bym musiał skorzystać z pomocy technicznej (lub czuł potrzebę dania ostrzeżenia innym użytkownikom)... Wszystko przede mną!

Szkoda, że z grami z innej stajni mam notorycznie problemy ale to chyba jakiś pech (bo nie wierzę, że wszystkie gry opatrzone logiem CDP są cacy a z innym logiem są be).

Obym nie miał potrzeby skorzystać z tej nowej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:02, MonkOfWar napisał:

> Może ja mam jakieś problemy ze wzrokiem, ale... gdzie jest ta ikonka???
Myślę, że mamy taką samą wadę...
Wszedłem z ciekawości na pierwszą z brzegu stronę (wypadło na Ace Venturę), i nic tam nie widzę...


Coś mi się wydaje, że ten news to jeden wielki falstart :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak miałem problem to rozwiązanie znajdowałem w Pomocy. Jeśli go tam nie ma to warto skorzystać z dobrodziejstw forum. Wielu znakomitych użytkowników udzieli wskazówek. Teraz będą mogły również zamieszczone w Pomocy. Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 21:53, rob006 napisał:

Coś mi się wydaje, że ten news to jeden wielki falstart :]


Cóż... Źle Ci się wydaje :) Losowo sprawdziłem kilkanaście pozycji w pomocy i wszędzie była ikonka.

Dla tych co mają problemy ze wzrokiem: Ikonka ta (żarówka) znajduje się z prawej strony okna. Rysunek poglądowy załączam :)

20070806222739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 22:32, Carl92 napisał:

Dziwne bo u mnie nigdzie, ale to nigdzie nie było takiej ikonki czyżby jakiś błąd czy nie mam
takiej możliwości :D


Sprawdzałem w pracy, sprawdzałem w domu... trudno jest mi określić, czemu u Ciebie taki problem wyskoczył. Może warto go zgłosić do Pomocy Technicznej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować