Zaloguj się, aby obserwować  
Sebo7

WarCraft III Reign Of Chaos + The Frozen Throne - temat o spotkaniach i wspólnych grach na BN

22 postów w tym temacie

Ja mam pytanie do ekipy CD Projekt .Czy Warcraft 1+2+3 nie byłby dobrym pomysłem na EXTRA klasykę Gold???Osobiście bardzo lubię Warcrafta ale cena 60 dych to dla mnie trochę za dużo (nie chodzi o brak kasy) ,a saga chyba jest dobrym pomysłem?Proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:29, Aragloin napisał:

Ja mam pytanie do ekipy CD Projekt .Czy Warcraft 1+2+3 nie byłby dobrym pomysłem na EXTRA klasykę
Gold???Osobiście bardzo lubię Warcrafta ale cena 60 dych to dla mnie trochę za dużo (nie chodzi
o brak kasy) ,a saga chyba jest dobrym pomysłem?Proszę o odpowiedż.


ja ci odpowiem: Blizz ma taką politykę, że taniej nie będzie :) To tak najprościej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:30, syriusz.b napisał:

> Ja mam pytanie do ekipy CD Projekt .Czy Warcraft 1+2+3 nie byłby dobrym pomysłem na EXTRA
klasykę
> Gold???Osobiście bardzo lubię Warcrafta ale cena 60 dych to dla mnie trochę za dużo (nie
chodzi
> o brak kasy) ,a saga chyba jest dobrym pomysłem?Proszę o odpowiedż.

ja ci odpowiem: Blizz ma taką politykę, że taniej nie będzie :) To tak najprościej...

Niestety wiem o tym.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w Starego poczciwego WarCrafta ?? Bo ja ostatnio zacząłem znowu sobie grać. Niestety zbannowali mi stare ac i trzeba jechać od nowa :[. Może jakieś wspólne gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chcę wejść na bn i daje bramkę northrend to pisze mi możliwe że łaczysz się z niewłaściwym serwerem jeśli używasz modemu połącz się ręcznie z internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 09:44, Maciej1992 napisał:

jak chcę wejść na bn i daje bramkę northrend to pisze mi możliwe że łaczysz się z niewłaściwym
serwerem jeśli używasz modemu połącz się ręcznie z internetem


Wystarczy, że w opcjach zapory internetowej Windows, w wyjątkach dodasz WarCraft III, i WarCraft III TFT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować