Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

. DX 11??? To co to będzie, HDR 2.0, bloom x5 czy co jeszcze???
Zielonego pojęcia nie mam... nawet nie wiem jak to wypróbować, bo moja karta ledwo wyciąga nawet DX 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 18:35, Bartek 93 napisał:

. DX 11??? To co to będzie, HDR 2.0, bloom x5 czy co jeszcze???
Zielonego pojęcia nie mam... nawet nie wiem jak to wypróbować, bo moja karta ledwo wyciąga
nawet DX 10.



Nie przejmuj się:D. Nvidia pewnie jeszcze przed wyjściem oficjalnej, płatnej wersji wypuści na rynek z 90 kart obsługujących nawet DirectX 11.2 :). Nie ma mowy, żeby nie obsłużyli graczy żądnych efektów mieszanką kart od GTX 350 wzwyż i każda będzie się różniła jedną cyferką w liczbie jedności w przód, co da tyle kombinacji, że jak to zobaczysz to zaliczysz deada :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 18:39, Lukasz924 napisał:

jak zainstaluje bete to moge bez problemu odinstalowac?? i jak?? wroce z tymi samymi
ustawieniami to macierzystego systemu??

Jeżeli chcesz zainstalować Windows 7, zrób to na nowej partycji. Będziesz mógł używać 7 i systemu macierzystego. Aby pozbyć się bety, wystarczy sformatować partycję na której jest system.

A, i jeszcze zmaina w bootowaniu: Musisz mieć płytę instalacyjną WinXp/Visty i za jej pomocą w konsoli zalogować się na system i wpisać fixmbr lub fixboot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer mamy:
kiedy jest jakiś błąd/niezgodność/itp to Windows pyta się czy poszukać rozwiązania problemu. Prawie zawsze znajduje (mi 1 raz nie znalazło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co chcieli a nie zdążyli...
Microsoft zdjął linki do pobierania Windows 7 Beta ze względu na zbyt duże obciążenie serwerów. Dzięki wyciekowi informacji można ściągać dalej...: ;-P

Windows 7 32-bit:
http://download.microsoft.com/download/6/3/3/633118BD-6C3D-45A4-B985-F0FDFFE1B021/EN/7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULFRE_EN_DVD.iso

Windows 7 64-bit:
http://download.microsoft.com/download/6/3/3/633118BD-6C3D-45A4-B985-F0FDFFE1B021/EN/7000.0.081212-1400_client_en-us_Ultimate-GB1CULXFRE_EN_DVD.ISO

W dalszym ciągu trzeba jednak posiadać konto w LiveID dzięki któremu można wygenerować Key-Code

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:08, krl.krl napisał:

> To juz w Viście było.
Ale Vista ssie więc uznajemy to jako nowość;)


No wg. mnie po za wymaganiami nie jest taka słaba, ale fakt, że siódemce to może buty czyścić.
I w Viście ta usługa z wyszukiwaniem rozwiązania to mi akurat nigdy nie pomogła, to było coś w stylu porady od technika Microsoftu: Proszę sprawdzić... i nawija rowiązania, które nic nie dają.
no chyba, że w sprawie błędów systemu, których jest jak widać bardzo mało. Mi przy wysypywaniu się jakiejś gry dawał nie wiele warte sztuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle - gram na konsoli, kompa mam starego, więc zostanę przy XP ;) Tak wogóle to jestem ciekawy ilu ludzi po wyjściu "siódemki" będzie dalej korzystało ze starego dobrego XP... W sumie to po Viście przydał by się jakiś porządny windows. I mam jeszcze pytanko - czy win7 jest szybki? Czy to tylko gadanie? Pytam głównie ludzi, którzy zainstalowali betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 22:27, W.S.A.D napisał:

A ja powiem tyle - gram na konsoli, kompa mam starego, więc zostanę przy XP ;) Tak wogóle
to jestem ciekawy ilu ludzi po wyjściu "siódemki" będzie dalej korzystało ze starego
dobrego XP... W sumie to po Viście przydał by się jakiś porządny windows. I mam jeszcze
pytanko - czy win7 jest szybki? Czy to tylko gadanie? Pytam głównie ludzi, którzy zainstalowali
betę.

Jest szybki. Uruchamia się u mnie szybciej niż XP. Działa też płynnie i bez spowolnień. Zapowiada się kolejny "porządny" system, na miarę XP.
PS: Betka urzywana od dobrych kilu (5?) godzin się jeszcze nie wysypała ani razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jest tu ktoś jeszcze, kto patrzy na W7 bardzo przychylnie? Dla mnie to takie mądre rozwinięcie XP wzbogacone o doświadczenia z Visty. O oczywistych pierdołach się nie będę rozpisywał, ale jestem zaskoczony tym, jak szybko działa. Mnóstwo efektów, itd. Wygląda ładniej niż Vista, a nie wiem czy Vista by chodziła równie płynnie na moim kompie (1GB RAM, Athlon 64 2,3, 7600GT 256MB).
BTW Odpalał już ktoś jakieś gry?
PS Czy to tylko moja opinia, czy IE8 niexle się zapowiada? Nie żebym zamierzał go używać, ale funkcje i szybkość, jakie pokazuje beta dają nadzieję. Chociaż ma problemy z niektórymi treściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System jest naprawde nieźle wykonany, drobne problemy miałem z wykryciem karty sieciowej ale jak znalazłem sterowniki to śmiga pięknie i stabilnie jak żadny system MS po premierze, a to Beta tylko

Dnia 13.01.2009 o 00:18, Lfdracon napisał:

Czy jeśli mam Windows XP 32-bitowy, to czy przeszkadza to w używaniu Win7 beta 64bit?

musisz mieć procesor w architekturze 64bit i oczywiscie zainstalowac Win7 na innej partycji niż XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować