Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2009 o 18:40, Misquamaqus napisał:

> > moze dowiemy sie co to za grafike masz w komputerze, he? ;-)
>
> Oczywiście - GeForce GTX 260 Core 216 EVGA z 896 mb pamięci. Chyba pełna nazwa.
Czyli
> edycja niepodkręcona.

To przejdz do watku o kartach graficznych i moze podyskutujemy o gtx ?.
Moge Ci ja podkrecic w biosie karty. Bedzie jak fabrycznie podkrecona czyli SSC :).
Zapraszam.


Chodzi Ci o "kącik kart graficznych"?? Bo nie jestem pewien o którym temacie mówisz.
A już nie ważne, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio instalowałem Wiedźmina na Windows 7, i wystąpił błąd z tym programem, który zabezpiecza grę ;p po kolejnych próbach gra się uruchomiła, ale po raz pierwszy od zainstalowania Seven mi się zawiesił ;p Dołączam screenshota z tym problemem ;p

Ogólnie powiem, ze siódemka daje radę, wygląda mi na taką ulepszoną Vistę, i coś mi mówi że tak powinna wyglądać Vista. Tyle ze im się speszyło i wypuścili tego bubla, choć z drugiej strony nie mogę jakoś narzekać, nie było aż tak źle jak to niektórzy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasysam W7, jutro będę instalował. Dręczy mnie jednak jedno...

Czy będę musiał instalować sterowniki do mojej płyty głównej "MSI K7N2 Delta2"? W XP zawsze była to pierwsza rzecz którą robiłem, jednak we wszystkich "instrukcjach" instalacji najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft nie ma o tym ani słowa. Czyżby system sam w sobie miał już sporą liczbę sterowników do płyt głównych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:22, KrisK91 napisał:

Zasysam W7, jutro będę instalował. Dręczy mnie jednak jedno...

Czy będę musiał instalować sterowniki do mojej płyty głównej "MSI K7N2 Delta2"? W XP
zawsze była to pierwsza rzecz którą robiłem, jednak we wszystkich "instrukcjach" instalacji
najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft nie ma o tym ani słowa. Czyżby system
sam w sobie miał już sporą liczbę sterowników do płyt głównych?


Po zainstalowaniu systemu, zostana wyszukane i zainstalowane sterowniki samoczynnie. Jezeli w bazie systemu nie bedzie jakiegos sterownika, to juz sam bedziesz musial to zrobic. Wystarczy wejsc w menadzera urzadzen i zobaczyc czego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zciągnąłem wersję 64bit i zainstalowałem na nowiutkim kompie:) Miodzio - podoba mi się, chyba XPek idzie w odstawkę. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. nie działa mi antywirus ale są wersje testowe(beta) udostępnione za friko całkiem znanych producentów. Jedyne stery co zainstalowałem to ATI i Xonar(ten nie miał dedykowanych ale te do Visty 64 działają), resztę znalazł system.

Jedyne co boli to brak softu do odtwarzania bluray...muszę coś wyszperać na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam zainstalować 7 na tej partycji co mam xp czy podczas instalacji partycja sie formatuje?? Oraz drugie pytanko czy jak będę z powrotem chciał zainstalować xp na 7 to czy tez będzie format i wszystko się ładnie wyczyści ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:58, Chilid napisał:

Witam zamierzam zainstalować 7 na tej partycji co mam xp czy podczas instalacji partycja
sie formatuje?? Oraz drugie pytanko czy jak będę z powrotem chciał zainstalować xp na
7 to czy tez będzie format i wszystko się ładnie wyczyści ??


Oczywiscie, ze cala partycja ulegnie formatowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:11, Luk4s napisał:

jesli sam nie sformatuje nie ulega formatowi. system instaluje sie zostawiajac wsystkie
pliki i foldery.


Co ?. A jak chcesz zainstalowac system na niesformatowanej partycji ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:21, Misquamaqus napisał:

> jesli sam nie sformatuje nie ulega formatowi. system instaluje sie zostawiajac wsystkie

> pliki i foldery.

Co ?. A jak chcesz zainstalowac system na niesformatowanej partycji ?.


To chyba wtedy stary system zamienia się na Windows.old i po prostu zostaje. Chyba było o tym w lipcowym "Next"

btw
Ale nie chce mi się zabierać za tą "Siódemkę" ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam system nie chcial mi na takiej partycji nic instalowac.
musialem wyjsc z instalatora i recznie strzelic formata na ntfs.

edit: mialem tutaj na mysli nowa, dopiero co utworzona partycje.

tomasz23:
tak zrobi jak dasz upgrade z windows xp na seven/vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:29, Luk4s napisał:

z tego co pamietam system nie chcial mi na takiej partycji nic instalowac.
musialem wyjsc z instalatora i recznie strzelic formata na ntfs.

prostuje. teraz instalowalem win7 b7260. o ile pierwsze zdanie jest prawdziwe to drugie czesciowo. aby win 7 zainstalowal sie na nowo utworzonej partycji (delete->new) trzeba wdusic dodatkowo "format" ofc. wystarczy to co jest w instalatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 21:50, Chilid napisał:

czyli w instalatorze 7 jest opcja formatu partycji ?/ chodzi mi o to żeby właśnie żadnych
innych syfów nie zostało


nie ma takiej opcji,jeżeli instalujesz z poziomu windy(czyli starsza wersja systemu) jeżeli instalujesz z poziomu Biosu itd, to jest ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować