Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Czy ktoś z testujących/używających Win7 64 bit spotkał się z dziwnymi lagami/lag spike kilkusekundowy podczas gier online ? podppowiem ze na identycznej konfiguracji PC ale na xp 32bit nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:58, Bracio napisał:

Mam cały czas zużycie procesora 100%, i nie wiem co go tak "dusi", zainstalowałem aktualizacje.
Jakiś pomysł?


Zakliknij to pole Pokaż procesy wszystkich użytkowników i wtedy się dowiesz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 09:42, Chester001 napisał:

Gdyby w Polsce był po 30 zł .. to Polska stała by się najbardziej legalnym krajem na świecie jeśli chodzi o system operacyjny.

Za 30 zł to raczej nie będzie. Na razie mowa o 30 $ a to już ok 85 - 90 zł. Niemniej jednak za tą cenę, to już chyba opłacałoby się kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 11:19, A-cis napisał:

> Gdyby w Polsce był po 30 zł .. to Polska stała by się najbardziej legalnym krajem
na świecie jeśli chodzi o system operacyjny.
Za 30 zł to raczej nie będzie. Na razie mowa o 30 $ a to już ok 85 - 90 zł. Niemniej
jednak za tą cenę, to już chyba opłacałoby się kupić :-)

Z ręką na sercu bym kupił jakby był max 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłacę i 120-150 zł za ten system.
Pytanie teraz tylko co zrobi polski oddział MS bo oni to za przeproszeniem gówno robią, żeby nam było lepiej.
Skoro powiedział ktoś od PL MS, że oni też pracują nad jakąś ciekawą promocją to wyjdzie z tego jedno wielkie gówno, nieporównywalne do tych 30$. Prędzej sraczki dostaną jak wymyślą coś dobrego w Polsce co się przyjmie i choć trochę poprawi wizerunek Polski jeśli chodzi o piractwo. Na samą myśl o tej chorej sytuacji, w której obie strony są winne w tym sporym przedsięwzięciu, jest mi niedobrze.
Pozdrawiam wszystkich CHCĄCYCH być legalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet gdyby cena wynosila ok 250zl-300 za wersje home,to jeszcze ta cena bylaby do zaakceptowania,a nie 750zl ,cena pudelkowa oczywiscie. chca straty odrobic nieudana vista,to sobie wieksze zrobia bo nikt nie kupi za ta kwote systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie- tez zauwazyliscie wolne kopiowanie z partycji na partycje,a nawet w obrebie danej partycji folderow itp? np folder save,waga 250mega,kopiowanie z -c- na -d- ,w szczegolach od 150kb,s do 400 kb,s.dysk sata ll pod AHCI ,test dysku,sredni ok 150Mb,s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. U mnie wszystko jest ok. Screen na dowod. W sumie mogloby byc wiecej, ale... male pliki sa ZAWSZE kopiowane wolniej niz jeden duzy plik i dwa, moj dysk to jakis Samsung 2.5'''' 5400obrotow ;)...

Sprobuj spakowac caly folder do zipa lub rara i wtedy probuj kopiowac...

20090924174957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi. Wielu studentów ma Windows 7 za darmo od niemalże dwóch miesięcy, wersję Professional, zarówno x32 jak i x64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 18:20, Wilkv napisał:

Phi. Wielu studentów ma Windows 7 za darmo od niemalże dwóch miesięcy, wersję Professional,
zarówno x32 jak i x64.

Czy moge w jakiś posób załatwić sobie za darmo win 7 jeśli jestem studentem a nie studiuje infy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej dowiedzieć się tego w dziekanacie. Jeśli jest podpisana umowa z MSDNAA na Twój wydział / kierunek, to nie powinno być problemu. Jednak jeśli jej nie ma - to wątpię, abyś miał takową możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek K - to nie mam pojecia co u mnie powoduje ze takie mam niskie transfery. pomyslalbym ze to dysk nawalil ale na xp bylo ok wiec raczej nie,,to tak jakby buforowanie nie dzialalo. na viscie tez tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z niskim transfesem rozwiazalem. nastepne pytanie- postawilem system wirtualny z xp pro. win 7 widzi go jako siec publiczna,ok,ale nie mozna zmienic na prywatna,ciekawi mnie dlaczego,mam z kumplem siec wi fi. i mozna bylo zmienic z publik na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja RTM jest ogólnodostępna dla zwykłych śmiertelników ze strony MS, czy też trzeba byc członkiem jakiejśtam grupy? :-). Bo jakoś widziałem 90-dniowy trial Enterprise, ale nie moge je ściągnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować