Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2009 o 09:43, RadeXMaster napisał:

czyli jak mam 1,5gb to nie ma sensu co?

Hmm wiesz co sens może i jest jeśli chcesz kupić jakiś system bo nie ma sensu się uwsteczniać zwłaszcza, że ma ponoć wyjść win 8 za rok. A jeśli tak będziesz mógł upgradować win 7 do 8 (tak jak viste kupioną rok przed premierą 7) Działać będzie fajnie tylko, że win 7 jest bardzo dobrym systemem obsługującym wiele bajerów np dx11 a na takim kompie nie wykorzystasz jego wszystkich funkcji więc jeśli już masz xp to niech on tam zostanie to też mocny system. A jak będziesz miał nowego kompa to zakupisz win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy opłaca się instalować windows siedem na takim kompie Intel PentiumDual Cpu e2160 1,8GHz,2gb ram,Ge-Force 9600 Gt 512 mb i jak będzie mi działał. Mam zamiar kupić ale jak nie będzie działał płynnie to nie będę kasy tracił :) za odpowiedź z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 16:34, Eternal101 napisał:

witam czy opłaca się instalować windows siedem na takim kompie Intel PentiumDual Cpu
e2160 1,8GHz,2gb ram,Ge-Force 9600 Gt 512 mb i jak będzie mi działał. Mam zamiar kupić
ale jak nie będzie działał płynnie to nie będę kasy tracił :) za odpowiedź z góry dzięki

Patrz kilka postów wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 16:34, Eternal101 napisał:

witam czy opłaca się instalować windows siedem na takim kompie Intel PentiumDual Cpu
e2160 1,8GHz,2gb ram,Ge-Force 9600 Gt 512 mb i jak będzie mi działał. Mam zamiar kupić
ale jak nie będzie działał płynnie to nie będę kasy tracił :) za odpowiedź z góry dzięki


Win7 będzie chodził dobrze, teraz tylko pytanie jaki masz system (jak vista to zauważysz przyrost wydajności, jak XP to nie wiem czy Ci sie opłaca zmieniać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 16:34, Eternal101 napisał:

witam czy opłaca się instalować windows siedem na takim kompie Intel PentiumDual Cpu
e2160 1,8GHz,2gb ram,Ge-Force 9600 Gt 512 mb i jak będzie mi działał. Mam zamiar kupić
ale jak nie będzie działał płynnie to nie będę kasy tracił :) za odpowiedź z góry dzięki


będzie hulać jak ta lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 08:26, Morte napisał:

Mateox86- sluszna uwaga. faktycznie kupujac box masz 32 i 64 bit. calkowicie mi to umknelo.


Tylko problemem jest cena.
ale i na to jest wyjście. w cenie Home Premium box kupionego w Polsce można mieć boxa wersji Ultimate zakupionego w Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 18:40, Eternal101 napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedź jutro pojadę do carrefoura i zakupie win seven :)

P.S Nufiko mam windows vista :)


Jak stosunkowo niedawno kupiłeś vistę to poszukaj info o darmowym upgradzie do siódemki wtedy nie będziesz musiał wydawać ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 20:00, Nufiko napisał:

> Dzięki wszystkim za odpowiedź jutro pojadę do carrefoura i zakupie win seven :)

>
> P.S Nufiko mam windows vista :)

Jak stosunkowo niedawno kupiłeś vistę to poszukaj info o darmowym upgradzie do siódemki
wtedy nie będziesz musiał wydawać ani złotówki.

O.o nie wiedziałem o tym to poszukam sobie jutro w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z instalowaniem sterowników niecertyfikowanych i odpalanie programów 16-bit na windows 7 64-bit????

z tego co wyczytałem, ani to ani to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 11:15, BuuBuu napisał:

a jak jest z instalowaniem sterowników niecertyfikowanych i odpalanie programów 16-bit
na windows 7 64-bit????

z tego co wyczytałem, ani to ani to nie działa

Te bezcertyfikatu chyba działają bo coś kojarzę, że sam miałem taki sterownik. Programy na pewno nie będą działać. I chyba chodziło ci o 32 bitowe;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 11:54, Witcher1990 napisał:

Te bezcertyfikatu chyba działają bo coś kojarzę, że sam miałem taki sterownik. Programy
na pewno nie będą działać. I chyba chodziło ci o 32 bitowe;>


Programy 32 bit na pewno działają, sam używam win7 64bit i nie mam problemu z żadnym programem czy grą nawet starszą która z racji wieku nie była uwzględniana na działanie z systemem 64bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli coś obsługuje 64 bit to i obsługuje 32 bit zawsze jest kompatybilność wstecz tak jak DX 11 obsługuje wstecz pozostałe DX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 11:00, Witcher1990 napisał:

zwłaszcza, że ma ponoć wyjść win 8 za rok.


Nie przesadzaj ;) Nic nie wiemy o następcy, a jego nazwa "Win 8" jest czysto teoretyczna. Steve Ballmer powiedział, że następny Windows wyjdzie najwcześniej około końcówki 2012 roku (i tym samym, być może, zrówna się z premierą Office 15).

@BuuBuu
>> a jak jest z instalowaniem sterowników niecertyfikowanych i odpalanie programów 16-bit na windows 7 64-bit????
Ależ ja dawno widziałem programy 16-bitowe. Kiedy to było? Poprzedni wiek? :P

@all
Co Wy macie z tymi BOXami? ;) OEM HP x64 i x86 stoi za 340zł i wszystko gra. Chyba nie wymienia nikt płyt głównych co miesiąc? (a jak już, to tel do M$ i prośba o nowy key).

Zaś odnośnie wymagań - każdy współczesny komputer (czyli procek dwujajowy + 2GB RAM + karta pokroju 8800GT [konfig niezbędny do dzisiejszych gier]) pozwoli pokonać w przedbiegach wciąż lagującego i odpalającego nieskończoność aplikacje XP. Nie wspominając już o fakcie używania więcej, niż 3.25GB RAMu, co już dziś na ultra detalach w Dawn of War 2 jest niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z BOXami jest to fajne, ze wersje OEM, ktora sobie SAM zainstalujesz, jest NIELEGALNA. Rownie dobrze, moglbys miec pirata...

Chyba, ze cos sie zmienilo od tych 3 tygodni, kiedy to ostatni raz o tym czytalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 16:12, Piotrek_K napisał:

Z BOXami jest to fajne, ze wersje OEM, ktora sobie SAM zainstalujesz, jest NIELEGALNA.
Rownie dobrze, moglbys miec pirata...

Chyba, ze cos sie zmienilo od tych 3 tygodni, kiedy to ostatni raz o tym czytalem...


COŚ się zmieniło :) Powiem więcej - jest jak dawniej, a to całe zamieszanie OEMami (co już nie raz pisałem) było bujdą na resorach stworzoną przez dwóch "szokująco durnych" kolesi z USA, którzy chcieli zdobyć aż za dużą popularność. M$ już dawno to sprostował.
A teraz taka zagadka - jeśli, dajmy na to, jesteś moim sąsiadem i masz pirata, a ja mam chociażby OEM, to kogo pierwszego zgarną niebiescy? ;) Oczywiście zagadka nigdy nie miała sensu, bo OEM jest jak najbardziej oryginalną wersją systemu.

Mam OEMa od 28 października i jeśli ta bujda byłaby prawdą, oficjalnie należałby mi się 100% zwrot kasy i wersja BOX jako zadośćuczynienie za wprowadzanie klienta w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 16:12, Piotrek_K napisał:

Z BOXami jest to fajne, ze wersje OEM, ktora sobie SAM zainstalujesz, jest NIELEGALNA.
Rownie dobrze, moglbys miec pirata...

Chyba, ze cos sie zmienilo od tych 3 tygodni, kiedy to ostatni raz o tym czytalem...



Brawo dla kolegi.
Różne opinie słyszałem o firmie Microsoft, ale żeby byli już tak zachłanni i wypuszczali nielegalne orginalne oprogramowanie za kasę??????????Ciekawy pogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować