Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 13:54, Yutima napisał:

Co muszę zrobić, żeby wszystkie pliki, które ściągnę z internetu wyrzucało mi na pulpit
a nie do folderów?


Napisz jakiej przeglądarki używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 13:54, Yutima napisał:

Co muszę zrobić, żeby wszystkie pliki, które ściągnę z internetu wyrzucało mi na pulpit
a nie do folderów?

Jeśli mozilla narzędzia opcje główne- zapisuj podbierane pliki do- przeglądaj pulpit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do sprztu. Czy na Intel Core 2 Duo e6300 1.86Ghz, 3Gb Ram 800MHz,GeForce 7900GS 256/256
Windows 7 64Bit będzie dobrze chodził. Przypuszczam, ze ktoś z was ma tego Windowsa na podobnej konfiguracji sprzętowej. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 18:10, blacklio2 napisał:

Nie powinno być najmniejszych problemów z działaniem W7


Chodzi mi konkretnie o wersje 64bit. Będzie ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 21:56, Karanthir666 napisał:

A czy będą działały stare gry (typu Thief, Baldur''s Gate) na wersji 64-bitowej?


Tak tylko go uruchom trybem zgodności z tam jakimś windows''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 09:21, tosz napisał:

czy komputer będący w trakcie uśpienia nadal pobiera pliki z netu ?


Zdaje się że nie przechodzi w stan niskiego poboru energii - wyłącza wszystko (czyli dyski też) i podtrzymuje tylko zawartość pamięci RAM, w związku z czym nie może pobierać plików z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 7. Po wgraniu systemu, w rozdzielczości 1920 na 1080 po prawej stronie pojawia się czarny kilkucentymetrowy pasek. Nie mogę go usunąć. W grach pomaga ustawienie odswiezania na 60, tu nie pomaga. Autoustawianie monitora nie likwiduje paska. Czy może mi ktoś powiedzieć jak to naprawić? Po zmniejszeniu rozdzielczości na dowolną inną likwiduje problem, ale moj monitor wyswietla wszystko optymalnie w 1920 na 1080 i taka opcja rozwiazania problemu się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:43, kulfoniarz napisał:

Mam problem z 7. Po wgraniu systemu, w rozdzielczości 1920 na 1080 po prawej stronie
pojawia się czarny kilkucentymetrowy pasek. Nie mogę go usunąć. W grach pomaga ustawienie
odswiezania na 60, tu nie pomaga. Autoustawianie monitora nie likwiduje paska. Czy może
mi ktoś powiedzieć jak to naprawić? Po zmniejszeniu rozdzielczości na dowolną inną likwiduje
problem, ale moj monitor wyswietla wszystko optymalnie w 1920 na 1080 i taka opcja rozwiazania
problemu się nie liczy.


No to nie wiemy nic poza tym jak wygląda problem podaj przede wszystkim jaki monitor, jaka karta graficzna i czy zmiana sterowników na najnowsze likwiduje problem. Bo teraz to tylko wróżenie z fusów może poskutkować.

A tak na szybko to może w sterownikach coś nie tak jest spróbuj w nich się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
Gdzie mogę znaleźć coś takiego jak "Zaplanowanie zadania" w siódemce? Normalnie w XP miałem je w Panelu sterowania, ale tutaj znaleźć coś nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 19:56, Nufiko napisał:

No to nie wiemy nic poza tym jak wygląda problem podaj przede wszystkim jaki monitor,
jaka karta graficzna i czy zmiana sterowników na najnowsze likwiduje problem. Bo teraz
to tylko wróżenie z fusów może poskutkować.


Monitor to 24'''' Prolite E2407HDSV, karta to HD 4850. Zmiana sterowników nic nie daje, po prostu nowo zainstalowana 7 uruchamia się z czarnym paskiem po prawej stronie, w niektórych grach tak się dzieje po zmianie rozdzielczości na 1920 x1080, wtedy zmiana odświeżania na 60 pomaga, w 7 to nic nie daje.

Dnia 02.02.2010 o 19:56, Nufiko napisał:

A tak na szybko to może w sterownikach coś nie tak jest spróbuj w nich się pobawić.


Próbowałem i żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 08:48, SiDi napisał:

witam,
Gdzie mogę znaleźć coś takiego jak "Zaplanowanie zadania" w siódemce? Normalnie w XP
miałem je w Panelu sterowania, ale tutaj znaleźć coś nie mogłem.


Kliknij na start i w wyszukiwarce systemowej wpisz "zaplanuj zadania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:23, mateuszbanach0 napisał:

słuchajcie, jak WŁĄCZYĆ wyłączony interfejs AERO??


Start i wpisz w wyszukiwarke systemowa "aero".
Tam znajdziesz rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować