Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2010 o 10:52, vinnere napisał:

kurde mam znów problem już po pobraniu plik .iso otwiera mi przez nero !!! a jak zaniosłem
płytkę na nowy komp ( tam w biosie wyskakuję wiadomość proszę włożyć płytę z oprogramowaniem)
to nic


dobra znalazłem poradnik który przewiduję nagranie za pomocą imgBurn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:23, Crew_900 napisał:

Gdzie mogę znaleźć windows defender ?


Lub po prostu w panelu sterowania wybierz małe bądź duże ikony i szukaj na "W".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Win 7 64bit i mam takie pytanko. Jak zmienić ustawienia systemu, żeby przy instalacji aplikacji 32-bit nie chciał mi ich domyślnie instalować w "Program Files (x86)" a po prostu w "Program Files"? Niby drobny szczegół, ale mnie to wkurza, bo sie tylko bajzel robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Win 7 64bit i mam takie pytanko. Jak zmienić ustawienia systemu, żeby przy instalacji aplikacji 32-bit nie chciał mi ich domyślnie instalować w "Program Files (x86)" a po prostu w "Program Files"? Niby drobny szczegół, ale mnie to wkurza, bo sie tylko bajzel robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Win 7 64bit i mam takie pytanko. Jak zmienić ustawienia systemu, żeby przy instalacji aplikacji 32-bit nie chciał mi ich domyślnie instalować w "Program Files (x86)" a po prostu w "Program Files"? Niby drobny szczegół, ale mnie to wkurza, bo sie tylko bajzel robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:48, igorn55 napisał:

Posiadam Win 7 64bit i mam takie pytanko. Jak zmienić ustawienia systemu, żeby przy instalacji
aplikacji 32-bit nie chciał mi ich domyślnie instalować w "Program Files (x86)" a po
prostu w "Program Files"? Niby drobny szczegół, ale mnie to wkurza, bo sie tylko bajzel
robi..


Nie bajzel a porządek. Programy 32-bit instalują się osobno a 64-bit osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to bajzel, bo jak musze znalezc folder jakiegos programu to mam 2 miejsca do szukania a nie jedno. No chyba że taki rozdział ma jakieś ważniejsze znaczenie o którym nie wiem.

I przepraszam za te 3 posty, bardzo długo button nie reagował i kliknąłem 3 razy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:39, igorn55 napisał:

dla mnie to bajzel, bo jak musze znalezc folder jakiegos programu to mam 2 miejsca do
szukania a nie jedno. No chyba że taki rozdział ma jakieś ważniejsze znaczenie o którym
nie wiem.

I przepraszam za te 3 posty, bardzo długo button nie reagował i kliknąłem 3 razy ..


Na szybko chyba rozwiązania nie znajdę, więc pozostaje ręczny wybór folderu do instalacji. W sumie to kwestia gustu z tym bałaganem i porządkiem. Jeżeli coś wpadnie mi do głowy, to niezwłocznie napiszę Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakiś program do usuwania procesów bo o ile w XP mozna to było bez problemu zrobić przez alt+ctrl+del o tyle w 7 już nie a to mnie bardzo irytuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:50, lord0 napisał:

czy jest jakiś program do usuwania procesów bo o ile w XP mozna to było bez problemu
zrobić przez alt+ctrl+del o tyle w 7 już nie a to mnie bardzo irytuje ;/

ctrl + alt + del = wyjście do panelu jak-go-tam-nazwać i możesz stamtąd odpalić menedżer zadań
ctrl + shift + esc = bezpośrednio menedżer zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:06, szypek26 napisał:

> czy jest jakiś program do usuwania procesów bo o ile w XP mozna to było bez problemu

> zrobić przez alt+ctrl+del o tyle w 7 już nie a to mnie bardzo irytuje ;/
ctrl + alt + del = wyjście do panelu jak-go-tam-nazwać i możesz stamtąd odpalić menedżer
zadań
ctrl + shift + esc = bezpośrednio menedżer zadań

ehh... właśnie pisze że sie tak nie da, bo w XP po usunięci procesu natychmiast go nie było a w 7 sie zacina i nic sie nie da z nim zrobić dlatego pytam o jakiś program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość ulepszenia zainstalowanej wersji Windows 7? Tzn, aby nie robić nowej czystej instalacji, ale aby ulepszyć to co mam, ergo zachować bez zbędnej zabawy wszelkie dane i ustawienia..
Obecnie mam wersje Home i zastanawiam się nad ściągnięciem wersji Professional (w ramach MSDN AA), ale za bardzo to nie chce mi się bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić jeżeli przykładowo chce zainstalować Gothica 3, który w zalecanych wymaganiach ma WXP. Po instalacji wyskakuje mi błąd, w wyniku czego nie mogę uruchomić gry. Rozumiem, że jest możliwość zainstalowania takiej gry, ale jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 12:54, Tethys napisał:

Co mam zrobić jeżeli przykładowo chce zainstalować Gothica 3, który w zalecanych wymaganiach
ma WXP. Po instalacji wyskakuje mi błąd, w wyniku czego nie mogę uruchomić gry. Rozumiem,
że jest możliwość zainstalowania takiej gry, ale jak to zrobić?


hmmm, chyba jest temat pomocy technicznej do Gothica 3... Tam zapytaj albo poszukaj odpowiedzi, pewnie ktos juz mial taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować