Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2012 o 23:03, Olamagato napisał:

ale gdyby ktoś chciał sobie w domu renderować Star Wars Episode VII,

Kurde Star Wars Epizod VII. Czyżbyś wykradł ten epizod samemu George'owi Lucasowi ?! Gdy ten leżał zapity w domu po świętowaniu tego, że pierwsza część "Mroczne Widmo" Zostało ukończone jeśli chodzi o przerabianie do 3D [niedługo premiera] Oglądałeś VII ? XD Jak wrażenia ? :> Czy Luke Skywalker dalej jest Jedi ? Czy jego siostra urodziła dziecko Hana Solo ? :D

Sorka za lekki off ale to było silniejsze ode mnie :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 03:39, Braveheart napisał:

Kurde Star Wars Epizod VII. Czyżbyś wykradł ten epizod samemu George''owi Lucasowi ?!

Hehehe. To był tylko żart. :)
Zresztą posiadanie materiałów do renderowania scen z filmu, który jeszcze (kiedykolwiek?) nie powstał w głowie Lucasa, to w ogóle byłoby jakieś pirackie mistrzostwo świata. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy Windows 7 home premium 32-bit możan aktualnić do wersji 64-bit?
Wiem ze Windows 7 32-bit czta tylko3,25 Ram-u a wiecej tylko 64-bitowa.

Wiec jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 21:21, karolekx23x napisał:

Witam
Czy Windows 7 home premium 32-bit możan aktualnić do wersji 64-bit?
Wiem ze Windows 7 32-bit czta tylko3,25 Ram-u a wiecej tylko 64-bitowa.

Wiec jest taka możliwość?


Nie ma takiej możliwości, musisz kupić 64-bitową wersję.
Aa i 3.5GB.
Do amatorskich rozwiązań spokojnie Ci wystarczy, nawet jeżeli grasz w najbardziej wymagające gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 21:21, karolekx23x napisał:

Witam
Czy Windows 7 home premium 32-bit możan aktualnić do wersji 64-bit?
Wiem ze Windows 7 32-bit czta tylko3,25 Ram-u a wiecej tylko 64-bitowa.

Wiec jest taka możliwość?

Jeśli posiadasz wersję OEM to nie ma takiej możliwości, w przypadku BOX nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec bede w przyszłosci musiał kupić 64-bit wtedy jak już gry bedą dość duzo ramu wymagać.

A co moze mi ktos powiedziec o Windos Media Center bow ogóle z tego nie korzystałem. Jak działa na jakiej zasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po formacie komputer po dłuższej nieaktywności sam się wyłącza, chciałbym, żeby tak się nie działo, gdyż często całą noc wrzucam jakieś filmy na youtube, czy coś, co wymaga dłuższego czasu, a mimo to komputer przechodzi w stan uśpienia.
Gdzie są tego typu opcje? Bo w xp wystarczyło kliknąć prawym przyciskiem na pulpicie i kliknąć właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 21:39, Jackal-pl napisał:

Cześć, po formacie komputer po dłuższej nieaktywności sam się wyłącza, chciałbym, żeby
tak się nie działo, gdyż często całą noc wrzucam jakieś filmy na youtube, czy coś, co
wymaga dłuższego czasu, a mimo to komputer przechodzi w stan uśpienia.
Gdzie są tego typu opcje? Bo w xp wystarczyło kliknąć prawym przyciskiem na pulpicie
i kliknąć właściwości.

a zerknij w panel sterowania powinny byc schematy zasilania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jakoś tym Twoim postem natchnęło mnie, by zmienić widok kategorii na wszystkie i od razu zauważyłem zarządzanie energią. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wyłączyć ten irytujący komunikat o małej ilości pamięci. Pojawia się jak mam zajęte 3GB RAM więc pozostaje jeszcze całe 1GB wolne. Irytuje mnie ponieważ pojawia się tylko wtedy gdy gram w World of Tanks, które same z siebie potrafi zeżreć do 1,5GB. Nie muszę mówić, że komunikat wyskakuje najczęściej wtedy gdy dzieje się coś na ekranie i gra się minimalizuje.
Plik wymiany jest ustawiony na 2GB.

I rozwiązaniem nie jest odpowiedź powyłączaj programy działające w tle, bo nie po to mam 4 GB pamięci aby wykorzystywać jej ułamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 23:08, Nufiko napisał:

Czy ktoś wie jak wyłączyć ten irytujący komunikat o małej ilości pamięci. Pojawia się
jak mam zajęte 3GB RAM więc pozostaje jeszcze całe 1GB wolne. Irytuje mnie ponieważ pojawia
się tylko wtedy gdy gram w World of Tanks, które same z siebie potrafi zeżreć do 1,5GB.
Nie muszę mówić, że komunikat wyskakuje najczęściej wtedy gdy dzieje się coś na ekranie
i gra się minimalizuje.
Plik wymiany jest ustawiony na 2GB.

I rozwiązaniem nie jest odpowiedź powyłączaj programy działające w tle, bo nie po to
mam 4 GB pamięci aby wykorzystywać jej ułamek.

a ustaw by wirtualną kontrolował system wtedy dobirze sobie z dysku co mu brakuje i nie będzie pisał że ma mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy windows 8 to jakis zart.
Zainstalowalem bete i chce ja usunac i wrocic to windowsa 7. Czytalem, ze aby przywrocic stara wersje mam zrobic cos z plikiem windows.old
Plyty z windowsem 7 nie mam. Kupowalem nowego laptopa z wgranym systemem. Plyty nie dolaczyli. Slyszalem tez o jakiejs ukrytej partycji "recovery" czy jakos tak. Niestety nie wiem jak sobie poradzic.
Prosze o szybka pomoc. Bardzo mi zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:38, 1096 napisał:

Nowy windows 8 to jakis zart.
Zainstalowalem bete i chce ja usunac i wrocic to windowsa 7. Czytalem, ze aby przywrocic
stara wersje mam zrobic cos z plikiem windows.old
Plyty z windowsem 7 nie mam. Kupowalem nowego laptopa z wgranym systemem. Plyty nie dolaczyli.
Slyszalem tez o jakiejs ukrytej partycji "recovery" czy jakos tak. Niestety nie wiem
jak sobie poradzic.
Prosze o szybka pomoc. Bardzo mi zalezy :)


Partycja recovery zawiera instalkę Windowsa wraz z dodatkowym "pożytecznym" oprogramowaniem producenta lub konfigurator nagrywający instalkę systemu na DVD. Jeżeli twój laptop wspiera drugą opcję to za pomocą tej partycji możesz utworzyć płytę z systemem i zainstalować go jak na zwykłym kompie. Ale zawsze lepiej sprawdzić na stonie producenta, bo nie pamiętam jak wygląda aktywacja takiej instalki i sam proces tworzenia płyty może się różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować