Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Po aktualizacji z środy na czwartek znikły mi gadgety pulpitu i wita mnie komunikat, iż " program przestał działać ". Rozwiązanie problemu online też nic nie daje, czyżby Microsoft zlikwidował gadgety w aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie reinstalacji systemu przy pomocy opcji recovery. Co byłoby lepszym rozwiązaniem - instalacja systemu na jednym, ogólnym dysku czy stworzenie dwóch partycji i instalacji systemu na jednej z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie reinstalacji systemu przy pomocy opcji recovery. Co byłoby lepszym rozwiązaniem - instalacja systemu na jednym, ogólnym dysku czy stworzenie dwóch partycji i instalacji systemu na jednej z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sobie jednak zostawić zapas na dysku systemowym (dobrą opcją będzie np. zapewnienie ~100-150GB miejsca na C). Wcześniej miałem 50GB, bo raczej byłem zwolennikiem (i w sumie jestem dalej) instalowania wszystkiego poza partycją systemową, ale ostatnio musiałem sobie rozszerzać dysk po instalacji MS Visual Studio 2015 Enterprise, bo pomimo zadeklarowania w instalacji, że chcę program umieścić na dysku D, to wszystkie potrzebne komponenty i dodatki poleciały na C. Efekt taki, że ze 105 GB zostało mi raptem 30. Dodam, że plik stronicowania leży na innej partycji, bo tak to zostałoby mi 15, a wolę by system miał czym oddychać w razie W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować