Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2011 o 19:08, Soniaczek87 napisał:

http://allegro.pl/licencja-windows-7-ultimate-na-zawsze-i1461536728.html

Może ktoś na temat tych licencji się wypowiedzieć? Albo mi w jakiś sposób wytłumaczyć
co gość sprzedaje ?
No nic przeczytam raz jeszcze.

Tylko licencje.Takie samo oszustwo ja ze sprzedażą kont Steam ,EADM czy Battle.net .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie głupi problem. Nie wiem dlaczego, ale wkurzała mnie data i godzina na pasku zadań i je wyłączyłem. Pytanie jak je teraz przywrócić? Szperam i szperam w przeróżnych opcjach i nic nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 18:10, Kwas17 napisał:

Mam strasznie głupi problem. Nie wiem dlaczego, ale wkurzała mnie data i godzina na pasku
zadań i je wyłączyłem. Pytanie jak je teraz przywrócić? Szperam i szperam w przeróżnych
opcjach i nic nie mogę znaleźć...


Panel Sterowania-->Ikony obszaru powiadomień--> włączanie i wyłączanie ikon systemowych ( na samym dole )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i mam nadzieje, że mnie nikt za niego tu nie zbanuje. Już wystarczająco jestem zdenerwowany. Laptop siostry padł przed chwilą, nic nie można zrobić. Pojawia się czarny ekran z opcją naprawy systemu, ale chce płytę z systemem, której oczywiście do laptopów nie dają. Myślicie, że jak ściągnę system z sieci i nagram na płytę to podziała? Uda się w razie czego zrobić format i zainstalować taki ściągnięty system na oryginalnym cd-key''u? Wiem, że siostra powinna zrobić sobie zawczasu płytę ratowania systemu, ale tego nie zrobiła i co teraz? Przecież licencję ma, klucz produktu ma, nie ma tylko fizycznie płyty z systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj komunikaty przy starcie komputera, przed rozpoczęciem uruchamiania systemu powinna opcja odzyskania systemu z ukrytej partycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeżeli zwróci się z tym do serwisu producenta to bez problemu powinni reinstalować jej system. Próbowałeś odpalić menu partycji recovery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 21:03, o_Orange napisał:

Myślę, że jeżeli zwróci się z tym do serwisu producenta to bez problemu powinni reinstalować
jej system. Próbowałeś odpalić menu partycji recovery?


"Nie można uruchomić pozycji rozruchu, ponieważ wymagane urządzenie nie jest dostępne"
taki komunikat dostaję przy próbie recovery, a wiem że taka partycja w systemie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to dzięki wielkie, szukałem gdzieś po forach i stronach i wszystko już wiem.

Czyli gdybym chciał z XP iść w kierunku Win7 to tylko sklep i cena wiadomo, znacznie wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 22:17, Soniaczek87 napisał:

Czyli gdybym chciał z XP iść w kierunku Win7 to tylko sklep i cena wiadomo, znacznie
wyższa


Jeżeli chodzi o system osobiście chyba nie kupowałbym na allegro, różnie z tym bywa, nigdy nie możesz być pewien na 100% źródła pochodzenia danego towaru. Fakt faktem 90% software mam z allegro, ale jednak nie system. Poza tym zakup systemu w sklepie to kwota około bodajże 350-400zł, ale masz pewność co kupujesz i dostajesz to do ręki, a w razie czego łatwiej egzekwować jakiekolwiek "odszkodowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zainstalowałem Service Pack 1 dla Win7 i po instalacji działa mi net np. skype a ie czy opera już nie działa proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:44, rino1983 napisał:

właśnie zainstalowałem Service Pack 1 dla Win7 i po instalacji działa mi net np. skype
a ie czy opera już nie działa proszę o pomoc


Jak nie dziala IE i opera ?

Z reszta zaraz zainstaluje SP1 rT i napisze czy dziala mi IE (opery sie pozbylem, bo robila problemy z naszym forum).
Jade na FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:44, rino1983 napisał:

właśnie zainstalowałem Service Pack 1 dla Win7 i po instalacji działa mi net np. skype
a ie czy opera już nie działa proszę o pomoc


A przypadkiem jakiś firewall czy Windows Defender nie zablokował Ci opcji korzystania z owych przeglądarek ? A może sam coś po blokowałeś przez przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:44, rino1983 napisał:

właśnie zainstalowałem Service Pack 1 dla Win7 i po instalacji działa mi net np. skype
a ie czy opera już nie działa proszę o pomoc

Zdefiniuj to niedziałanie, i sprawdź inne przeglądarki np Firefoksa portable, Być może masz np zablokowany port 80 albo coś z DNS-ami. W każdym razie sprawdziłem z ciekawości i u mnie pod Windowsem z sp1 (aktualizacja przez WU) IE oraz Firefox działają bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już działa avast lub inny program mi blokował ff , opere i ie bo powyłączałem i wł. wszystkie programy do ochrony kompa i jakim cudem już ff i reszta działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki problem, że zainstalowałem najnowsze poprawki z Win Update (byłtam m.in. SP1). No i wszystko ładnie się ściągnęło, zainstalowało no i czas na ponowne uruchomienie komputera. Przed zamknięciem zaczęła się konfiguracja etc. Po skończonym procesie widziałem tylko "Trwa zamykanie" no i tak zamykało i zamykało. Po 3 h stwierdziłem, że coś jest nie tak i wreszcie zdecydowałem się na reset. Potem komputer się uruchomił normalnie, znów zaczął konfigurować przy uruchomieniu SP1 no i win się włączył. Wszystko działa, ale w historii aktualizacji widzę, że poprawka dla procesorów opartych na x64 jest nieudana (wszystko inne jest ok).

1. Czy możliwe, że uszkodziłem pliki?
2. Co zrobić z tą nieudaną aktualizacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 15:46, barth89 napisał:

Jest taki problem, że zainstalowałem najnowsze poprawki z Win Update (byłtam m.in. SP1).
No i wszystko ładnie się ściągnęło, zainstalowało no i czas na ponowne uruchomienie komputera.
Przed zamknięciem zaczęła się konfiguracja etc. Po skończonym procesie widziałem tylko
"Trwa zamykanie" no i tak zamykało i zamykało. Po 3 h stwierdziłem, że coś jest nie tak
i wreszcie zdecydowałem się na reset. Potem komputer się uruchomił normalnie, znów zaczął
konfigurować przy uruchomieniu SP1 no i win się włączył. Wszystko działa, ale w historii
aktualizacji widzę, że poprawka dla procesorów opartych na x64 jest nieudana (wszystko
inne jest ok).

1. Czy możliwe, że uszkodziłem pliki?
2. Co zrobić z tą nieudaną aktualizacją?


Odinstaluj nieudana poprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 15:58, Misquamaqus napisał:

Odinstaluj nieudana poprawke.


W jaki sposób? Nie ma takiej opcji w win update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować