Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2011 o 11:16, Hommicide napisał:

sataraid

sata_ide

raidtool

RAID to technologia łączenia kilku dysków w jeden podejrzewam że w netbooku ani 2 ani większej ilości nie masz więc sata-ide powinien być odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 12:26, S1G napisał:

> sataraid
>
> sata_ide
>
> raidtool
RAID to technologia łączenia kilku dysków w jeden podejrzewam że w netbooku ani 2 ani
większej ilości nie masz więc sata-ide powinien być odpowiedni


Niestety nie pomogło.

Potrzebuję wiedzieć, w jakim folderze na płytce z Win 7 znajduję się plik odpowiedzialny za stery do dysku twardego. Albo jakiś program, który pozwoli dograć owy sterownik, żeby był wykorzystany podczas instalacji systemu. Coś podobnego do nLite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem. Mam router bezprzewodowy który łączył się z moim laptopem. Od ostatniej aktualizacji nie łączy się z laptopem automatycznie, oraz nie ma funkcji "Połącz automatycznie". Która z funkcji "Centrum sieci i udostępniania" jest właśnie od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 19:21, BartexooN napisał:

Witam, mam taki problem. Mam router bezprzewodowy który łączył się z moim laptopem. Od
ostatniej aktualizacji nie łączy się z laptopem automatycznie, oraz nie ma funkcji "Połącz
automatycznie". Która z funkcji "Centrum sieci i udostępniania" jest właśnie od tego?


Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi -> klikasz daną sieć LPM i bierzesz właściwości -> zaznacz: Połącz automatycznie, gdy ta sieć jest w zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA800813D8F8
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 768_1

Pliki pomagające opisać problem:
C:\Windows\Minidump\082911-18345-01.dmp
C:\Users\x\AppData\Local\Temp\WER-45583-0.sysdata.xml

Może mi ktoś podać rozwiązanie tego problemu? Gry odpalam jakiś film w WMP, na Youtube, bądź odpalam jakąś grę, mam parę procent szans na kompletną zwiechę systemu i reset. Zwykle po tym wita mnie powyższy komunikat. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 17:46, Witcher1990 napisał:

jak sprawdzić czy moja nagrywarka w laptopie obsługuje płyty blue ray?

Jak masz Nero to skorzystaj z narzędzia Nero InfoTool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to mam i co z tym zrobiłem...
A czym w ogóle nagrać taką płytę, może po prostu spróbuję to zrobić? W menedżerze urządzeń nie znajdę odpowiedniego info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak jak się spodziewałem nie mam blue ray:( Teraz coś sobie przypominam, że za wersję z taką nagrywarką trzeba było dać chyba 200zł więcej i zdecydowałem, że mi się to nie przyda bo mam dysk 320gb. Szkoda bo twardziel już pełny i przydałoby się nagrać trochę płytek. No ale przynajmniej mogę te dwu warstwowe dvd nagrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 22:38, Crew_900 napisał:

Nagrywanie na płytę to już przeszłość (przynajmniej dla mnie) Kupiłem sobie przenośny
dysk twardy i jestem zadowolony.

Też mam zamiar kupić od 500gb do 1tb ale nie stać mnie na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanie. Nie jestem operatorem WORDA w Windows 7. Mam WordPad''a, i jaki mam problem? Otóż nie dzielą się jakby kartki A4. Bo nigdy nie wiem, np. jak drukując brakuje mi części i drukuje na drugiej stronie. A Word u mnie tak ustawiony jest,że mam jedną kartkę co idzie w nieskończoność. A na XP wszystko O.K. Naprawdę mnie tego na informatyce nie uczyli o_o. Jak mogę zrobić, by było standardowo kartka A4 po kartce,że tak powiem?

Dzięki z góry. Ponieważ muszę wzory fizyczne sobie przypomnieć, a mam plik na pendrive, a nie umiem przewidzieć jak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja od Microsoftu coś musiała spieprzyć bo teraz gdy coś usuwam z pulpitu nadal plik jest widoczny puki nie odświeżę pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 18:11, Crew_900 napisał:

Ostatnia aktualizacja od Microsoftu coś musiała spieprzyć bo teraz gdy coś usuwam z pulpitu
nadal plik jest widoczny puki nie odświeżę pulpitu.


Jesteś pewny, że nic innego nie zrobiłeś? U mnie po aktualizacji wszystko działa tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować